Nálepky podle kategorie - Abstrakce • Nálepky na notebook

Vám, kdo hledáte způsob jak oživit moderní a monochromatickou aranžaci, doporučujeme nálepky abstrakce. Výrazné vzory, inspirované světem geometrie, se stanou krásnou ozdobou pohovek a prvků, které navazují na současné trendy. V galerii naleznete abstraktní nálepky na zeď v pestré koloristické paletě, což Vám umožní libovolně manévrovat s barvami v místnosti. Jejich použitím můžete vytvořit efektní kontrast nebo zvýraznit určité barvy ve stylizaci. Stojí za to mít na paměti, že nástěnná ozdoba vnese do obývacího pokoje nenásilně špetku exprese – můžete ji využít zároveň v kombinaci s geometrickým vybavením, stejně jako ve spojení s tradiční sofou a elegantní lampou s klasickým stínidlem.

Nálepka malovaná akvarelem

Nálepka malovaná akvarelem

Delikátní a zároveň expresivní nálepka připomínající galaxii se hodí do pastelových interiérů.
Nálepka abstraktní květiny

Nálepka abstraktní květiny

Abstraktní květinový vzor je ideální volbou pro ty z nás, kdo se rádi obklopujeme jejich krásou.
676 nálepek
Abstraktní nálepka na notebook

Abstraktní nálepka na notebook

Hledáte abstraktní nálepky na notebook? Jestli máte rádi minimalismus, pak se Vám tenhle vzor jistě zalíbí.
Nálepka ve stylu memphis

Nálepka ve stylu memphis

Máte rádi 80. léta? Postmoderní styl Memphis nabízí design, který ve Vašem bytě nemůže chybět.
Nálepka kytice lučního kvítí

Nálepka kytice lučního kvítí

Květinový vzor v intenzivních barvách oživí interiér a zajistí, že se stane hlavní atrakcí Vašeho obývacího pokoje.
Nálepka abstraktní kruhy

Nálepka abstraktní kruhy

Delikátní motiv nálepky dokonale zvýrazní jasné, tlumené interiéry a dodá jim charakter.
Květinová nálepka

Květinová nálepka

Milovníci moří a oceánů budou nadšeni, když na svých zdech umístí moderní motiv dna oceánu.
Nálepka barevný vzor

Nálepka barevný vzor

Nálepka na nábytek nabízí skvělý způsob obnovy např. staré skříňky, se kterou je těžké se rozloučit.
Abstraktní nálepka na ledničku

Abstraktní nálepka na ledničku

Barevná abstrakce ve formě nálepky se hodí skvěle dokonce i do kuchyně, ve které není místo na velké obrazy.
Tropická nálepka do obývacího pokoje

Tropická nálepka do obývacího pokoje

Nálepka s netypickými, abstraktními tvary ve Vašem bytě způsobí, že hosté od ní nedokážou odtrhnout pohled.
Barevná abstraktní nálepka

Barevná abstraktní nálepka

Rychlý způsob obnovy dveří? Zajímavý vzor nálepky účinně vyřeší problém – a zároveň dodá Vašemu bytu pozitivní energii.
Černobílá nálepka abstrakce

Černobílá nálepka abstrakce

Na světlých zdech vytvoří černobílá nálepka ideální kontrast, čímž doplní interiér umělecké duše.

 

Nálepky abstrakce: pestré vzory a způsoby jejich použití

Abstraktní nálepky jsou jednoznačně nejpestřejší z našich kolekcí. Když vybíráte z tisíců různých motivů, je dobré se zamyslet, které vzory se nejlépe hodí do dané aranžace interiéru. Zde několik nápověd:

  • ČERNOBÍLÁ KOMPOZICE Nálepka na zeď abstrakce v odstínech bílé a černé se dokonale hodí do sněhobílých, monochromaticky zařízených obývacích pokojů, jejichž základem je světlý nábytek, skleněné prvky a dřevo. Elegantní aranžaci efektně osvěžíte a oživíte, jestliže zeď nad pohovkou ozdobíte výraznout černobílou kompozicí geometrických tvarů.

  • SPIRÁLA Černá spirála bude dobře vypadat nejen ve spojení s bílou, ale také se sytější barvou. Abstraktní nálepky na zeď můžete využít v eklektických interiérech zařízených v pastelových odstínech. Tyto vzory vyniknou ve spojení s fialovou – zvýrazní krásu luxusních doplňků, moderních aranžačních prvků a precizně vyřezávaných komod na profilovaných, elegantních nožičkách.

  • KVĚTINA Abstraktní květiny najdou využití v klasických a elegantních aranžacích, ve kterých jsou použity barevné prvky, luxusní látky a bohatě zdobené doplňky. Nálepka na zeď abstrakce Vám umožní zvýraznit vybrané barvy ve stylizaci – plátky laskavce budou krásně vypadat ve stylových, dámských salóncích, zatímco pastelové květy se ideálně hodí do ložnice, jejímž základem je dřevěný nábytek a geometricky profilované prvky, inspirované současným designem.

Nálepka na zeď abstrakce: kouzlo moderních motivů

Abstraktní nálepky na zeď nabízejí zajímavou variantu milovnicím současného malířství. Celá řada grafik, zobrazujících skvrny, cákance či geometrické kompozice, se hodí do uměleckých ateliérů nebo kanceláří, kde efektně oživí monochromatické a minimalisticky zařízené prostory. V kolekci naleznete nálepky abstrakce, které čerpají ze světa rostlin, ale také orientální vzory v duchu abstrakce a geometrie.

Kompozice se zábavnými proužky najde své využití v modernistické pracovně, zatímco abstraktní ornament bude skvěle působit v obývacím pokoji, ve kterém jsou použity tlumené syté, byzantské odstíny a skleněné prvky – vázy a svícny. Nálepky abstrakce s motivem kola mohou být použity jako pozadí pro moderní rohovou sedací soupravu, díky čemuž vynikne vzorovaná látka pohovky, zatímco nástěnné dekorace se shlukem čtverců a obdélníků doporučujeme k ozdobení zdí v industriálně zařízených místnostech – hodí se do prostor, v nichž dominují cihla, dřevo, sklo.

Nálepky abstrakce na nábytek

Dekorační vzory úspěšně přilepíte nejen na zdi, ale také na další povrchy různého typu. Nálepky abstrakce ve formě nálepky Vám pomůžou při obnově starého nábytku, např. šatních skříní nebo skříní v ložnici. Použitím výrazné, abstraktní kompozice zvýrazníte geometrické prvky v aranžaci – modernistickou vázu s originální květinou, vzorovaný přehoz přes postel či zrcadlo s dekorativním zarámováním. Vzorek dodá výrazu a expresi tradičně zařízeným prostorám – zdůrazní krásu eklektických pokojů a zatraktivní vzhled modernisticky zařízených interiérů.

Změňte vzhled svého nábytku - nálepky na nábytek

Změňte vzhled svého nábytku - nálepky na nábytek

Hledáte nápad, jak nebanálním způsobem naaranžovat a vyzdobit prostor? Nálepky na nábytek nadchnou svou univerzálností - je možné je využít jako výzdobu vybavení prakticky ve všech místnost domu.