Obrazy podle kategorie - Vodopád

V 21 st. velmi často zapomínáme na to, jak neuvěřitelně blahodárné efekty přinásí trávení času v lůně přírody a kochání se zelení kolem nás. Stres z pracovních i rodinných závazků nám zřídka umožňuje vyrazit na výlet za město a odpočinout si na čerstvém vzduchu. Jestliže se Vám stýská po krásných, malebných výhledech, pak jsou obrazy s vodopádem dokonalou volbou jak dekorovat Váš interiér. Vnesou do pokoje trošku zeleně a umožní Vám těšit se z nádherné krajiny, aniž byste museli opustit Váš dům. Obraz vodopád se stane výjimečně univerzální a nadčasovou dekorací – bude vypadat dokonale zároveň v rustikální, jak i v moderní aranžaci. Jestli Vám tedy chybí čas na romantické procházky po lese a poslouchání šumění potůčku, obraz pohyblivý vodopád Vám splní Vaše touhy.

40 obrazů

 

Nechte se unést proudem, čili obrazy vodopád ve Vašem bytě

Velkoformátové obrazy s vodopádem jsou báječným nápadem jak aranžovat prostorný, moderně zařízený obývací pokoj. V tlumeném, minimalistickém interiéru se tato velká, výrazná ozdoba stane dokonalou dominantou, která nejen že zorganizuje, ale také oživí místnost. Abyste Vámi vybraný obraz pohyblivý vodopád dokonale zakomponovali do obývacího pokoje, je dobré vybírat tak, aby se hodil do aranžace, v níž je zařízený.

- V nabídce našeho obchodu naleznete spousta velmi různorodých zobrazení vodopádů v horské nebo lesní krajině, velké i malé, respektive nízké i vysoké, klidné i divoce padající ze srázu.
- Obrazy podsvícený vodopád vypadají skvěle v tlumeném interiéru bez doplňků. Taková dekorace se totiž stane dostatečně výraznou ozdobou, která nepotřebuje konkurenci. Je to také dokonalý způsob, jak můžete vybavit interiér dodatečným zdrojem světla, které vytvoří příjemnou atmosféru po setmění.
- Naopak v bohatě zařízeném obývacím pokoji, ve kterém máme spoustu zařízení a doplňků, sáhněte po obraze vodopád, který je charakteristický svým mírným a klidným charakterem. Díky tomu ho dokonale zakomponujete do panující aranžace a získáte dojem, že už ode dávna visel ve Vašem pokoji!

Obrazy vodopád plné barev

Jednou z mnoha předností, jakými disponují obrazy vodopád, je to, že představují výjimečně barevnou a energickou ozdobu interiéru. Prudký proud potoka, který se spektakulárně mění v kolmý vodopád, oživí každý, dokonce i ten nejklidnější a nejtlumenější pokoj, např. ložnici. Přítomnost přírody na obraze zajistí, že do interiéru vstoupí překrásné zelené koruny stromů, oranžové podzimní listí, monumentální horské vrcholky nebo klidné louky táhnoucí se až po horizont. Obraz podsvícený vodopád nejen že rozjasní komorní pokoj, ale zdůrazní také intenzivní barvy, které v něm mají své místo.

Abyste zesílili efekt, přeneste barvy z obrazu do interiéru svého obývacího pokoje. Jestliže obraz vodopád představuje podzimní krajinu, položte na pohovku červené nebo oranžové polštářky, zatímco pokud prezentuje jarní krajinu, pak zelený hebký koberec nebo ubrus na stole budou vynikajícími akcenty. 

Obraz vodopád oživí Vaši koupelnu

Moderní fototapety i nálepky odolné proti vodě a vlhkosti nabízejí skvělou variantu jak vyzdobit koupelnu. Jestliže však bojujete s aranžací komorních, výrazně tmavých prostor, mnohem lepším řešením bude obraz vodopád, který můžete ještě dodatečně podsvítit. Stane se nejen originální dekorací, ale navíc rozjasní interiér dodatečným světelným zdrojem. A co víc, delikátně pulzující odlesky imitující pohyb padající vody budou dokonalým pozadím pro relaxační koupel po těžkém dni. V závislosti na koloristice, která panuje ve Vaší koupelně, sáhněte po takovém obrazu, který s ní bude korespondovat – a pak už se jen těšte z dech beroucího efektu, který jste sami vytvořili!

Obraz vodopád – vynikající ozdoba do dětského pokoje

Originální, barevné lampičky nabízejí dokonalý způsob, jak jemně rozptýlit tmu ve chvíli, kdy se Vaše ratolest bojí usínat potmě. Můžete však také sáhnout po jiném, mnohem spektakulárnějším řešení. Obraz podsvícený vodopád je báječnou variantou, když chcete vnést do místnosti dodatečný světelný zdroj, který je charakteristický delikátní a mírnou září, která nebude stěžovat usínání. Tlumené odstíny modré a zelené ve spojení se subtilně pulzujícím světlem vytvoří perfektní podmínky pro spánek Vašeho dítěte. A naopak ve dne bude obraz vodopád představovat malebnou krajinku, která bude vynikající záminkou pro vymýšlení různých zábav a her nebo zajímavých vyprávění ze světa přírody.