Nálepky podle kategorie - Motýli

Motýli jsou mistry transformace. Z obyčejné housenky se proměňují v jedno z nejkrásnějších stvoření na zemi, jako by se proměnilo ošklivé káčátko v pyšnou labuť. Tomuto kouzelnému hmyzu zabere proměna zhruba čtrnáct dní. Vám může metamorfóza obývacího pokoje či ložnice zabrat pouze čtrnáct minut! Jak je to možné? Stačí sáhnout pro nálepky na zeď motýli a denní pokoj se promění z obyčejného interiéru v elegantní obývací pokoj plný dobrého vkusu. Nemusíte měnit barvy zdí ani kupovat fototapety. Výjimečně jednoduchá montáž – to jsou samolepky na zeď motýli! A máte hotovo!  Jejich předností je, že ozdobí nejen zdi, ale hodí se také jako dekorace nábytku nebo dveří. Takže se pohodlně usaďte, vyberte takové nálepky na zeď motýli, které se Vám nejvíce líbí, a začněme metamorfózu.

Nálepka s motivem polního kvítí

Nálepka s motivem polního kvítí

Nálepka s motýly může krásně ozdobit starý nábytek. Spojení moderní formy s předměty v duchu retro může přinést originální výsledky.
Nálepka motýli do dětského pokoje

Nálepka motýli do dětského pokoje

Motýli vždy přitahují pozornost. A navíc – dekorace je tak zajímavá, že se hodí do pokoje staršího stejně jako mladšího dítěte.
61 nálepek
Minimalistická nástěnná nálepka

Minimalistická nástěnná nálepka

Minimalistická nálepka s motýlem se hodí v podstatě do každé aranžace a do jakéhokoliv stylu ložnice.
Nálepka motýli do ložnice

Nálepka motýli do ložnice

Jak rychle a levně vyzdobit prostory, které nás obklopují? Nejlepší volbou bude zajímavá nástěnná nálepka.
Pastelová nálepka motýli

Pastelová nálepka motýli

Pastelová nástěnná nálepka bude ideální ozdobou v pokoji malé holčičky. Tento vzor krásně doplní její interiér.
Nástěnná nálepka v akvarelu

Nástěnná nálepka v akvarelu

Spojení zeleně s delikátním odstínem modré – nálepka v takové formě způsobí, že minimalistický interiér se naplní barvou a energií.
Holčičí nálepka s motýlem

Holčičí nálepka s motýlem

Nástěnné nálepky můžeme umístit doslova na každém místě. Zvolíme-li nálepky s motýly, můžeme vytvořit zajímavou kompozici.
Květinová nálepka na skříň

Květinová nálepka na skříň

Jestli chcete zakrýt škrábance na skříni nebo komodě, pak se rozhodněte pro nálepku. Barevný motiv oživí stylizaci interiéru.
Monochromatická nástěnná nálepka

Monochromatická nástěnná nálepka

Prázdný prostor nad postelí? Delikátní nálepky s motýly budou probouzet představivost a zdůrazní moderní styl interiéru.
Nálepka do předsíně v retro stylu

Nálepka do předsíně v retro stylu

Minimalistický nástěnný akcent v podobě nálepek s odlétajícím motýlem se hodí také do předsíně.
Nálepka motýli v barvě sépie

Nálepka motýli v barvě sépie

Originální kompozice zvěčněná na nástěnná nálepce je kvintesencí dobrého stylu. Přilepme ji nad pohovku v obývacím pokoji.
Černobílá nálepka motýli

Černobílá nálepka motýli

Použijeme-li nástěnné nálepky, můžeme libovolně přetvářet interiér. Motýli v obývacím pokoji nebo ložnici? A proč ne!

 

3D samolepky na zeď motýli, čili omamná transformace obývacího pokoje

Efekt 3D to není pouze vizuální trik, který nás okouzlí v sálech multikin. Velmi populární jsou také fototapety nebo nálepky, které imitují pocit hloubky a dodatečného prostoru, díky čemuž báječně „zvětšují” aranžovaný interiér. Pokud jste si vždy stěžovali na příliš malý obývací pokoj, pak Vám samolepky motýli 3D pomůžou opticky změnit metráž Vašeho pokoje. Abyste dosáhli maximálního efektu, stojí za to vyhledat vzory, které představují tento barevný hmyz na světlém, neutrálním pozadí. Nemusíte se však rozhodnout pro sněhobílý odstín. Dokonale budou působit také samolepky na zeď motýli v pastelových nebo pudrových odstínech. Kontrast mezi delikátním pozadím a výraznými barvami křidélek a efekt trojrozměrnosti hmyzu dokáže skutečné zázraky. A pokud jste si zařídili pokoj v tradičním, útulném stylu a hledáte vzor, který s ním vytvoří harmonický celek, tak doporučujeme samolepky na zeď motýli ukazující tento okřídlený hmyz na pozadí malebné louky poseté květinami.

Madame Butterfly - nálepky na zeď motýli v dívčí ložnici

„Madame Butterfly” je výjimečně krásnou, ale smutnou operou Giacoma Pucciniho, která vypráví o nešťastné a neoplácené lásce mezi japonskou dívkou a Američanem. Abychom nevypálili do zdi dívčí ložnice takto depresivní cejch, raději se vydáváme směrem lehčích a příjemnějších rytmů a broukáme si radostnou písničku „Chytila jsem na pasece motýlka, protože má bleděmodrá křidýlka...” - a k tomu si vybíráme nádherné nálepky! Tak radostná aranžace ložnice nabízí nejlepší variantu nejen překrásného interiéru, ale také zajistí báječnou náladu na každý den.
Na Vašich osobních preferencích záleží, jaký vzor si vyberete. K dispozici jsou obrázková, trošku pohádková zobrazení, minimalistické černé provedení motýlů vylétajících nahoru, ale také realistické snímky, které skutečně zrcadlí každý detail motýlí anatomie. Samolepky motýli jsou také skvělou možností, jak můžeme osvěžit dívčí notebook nebo nábytek v pokoji, který už po letech používání nese stopy škrábanců či rýh.

Kontrastní samolepky motýli v dětském pokoji

Ačkoliv aranžace pokojíčku novorozence máme spojeny především s delikátními, pudrovými barvami, tak stojí za to vědět, že miminko po narození několik měsíců nevidí pastelové odstíny, zatímco vnímá hlavně výrazná kontrastní propojení barev. Pokud tedy plánujete vyzdobit pokoj svého dítěte, skvělou volbou budou samolepky na zeď motýli, které připomínají vitráže, tedy černé kontury motýla vyplněné intenzivní modrou, žlutou nebo červenou barvou. Můžete se také rozhodnout pro minimalistické černé zobrazení tohoto hmyzu a přilepit je těsně nad postýlku. Zajímavé inspirace stojí za to hledat také v současné době velmi populárních tzv. kontrastních knížečkách pro nemluvňata. Jestliže však naopak dekorujete pokoj několikaletého děcka, pak můžete popustit uzdu fantazii a vnést do místnosti zároveň jak realistické, pohádkové motýly, tak i takové, které budou připomínat papírové vystřihovánky.

Efekt motýlího křídla - nálepka nejen v domácí aranžaci

Díky tomu, že motýl asociuje metamorfózu a změnu vnějšího podoby, je naprosto ideálním dekoračním do kadeřnického či kosmetického salónu nebo do SPA. Samolepky na zeď motýli 3D nejen že ozdobí interiér, ale především zajistí Vašim klientům pozitivní náladu bez ohledu na počasí a roční období, jaké panují za oknem. Jejich barevný vzhled také oživí interiér firemní kanceláře, do které vnese kapku fantazie. Bude také dokonalým pozadím pro zábavy ve školce či jesličkách.