Obrazy podle kategorie - Pampelišky

Obraz pampeliška je půvabnou a stylovou nástěnnou dekorací – přináší nám na mysl lehkost, pomíjivost, nostalgii. Motiv rostlin se dokonale hodí do klasických a rustikálních aranžací a také do interiérů inspirovaných přírodou. Efektní grafiky v podobě obrazu odkvetlá pampeliška mohou být úspěšně využity v moderně zařízených obývacích pokojích - vnesou do nich idylku a jemnost. Subtilní květinu můžeme krásně komponovat s jasnými barvami a doplňky vyrobenými z přírodních materiálů. Pampeliška se v minimalistických prostorách stane výrazným a kontrastním prvkem - oživí interiér a dodá mu inspirativnější vzhled. Obrazy s odkvetlými pampeliškami nabízejí variantu pro všechny milovníky rostlinných vzorů a lučních akcentů.

Obraz pampelišky minimalismus

Obraz pampelišky minimalismus

Minimalistický obraz s odkvetlými pampeliškami v černé a bílé zdůrazní stylizaci interiéru ve skandinávském stylu.
Obraz pampeliška míra šedi

Obraz pampeliška míra šedi

Šedivý obraz s pampeliškou nabízí univerzální ozdobu místnosti. Můžeme ho umístit zároveň do klasického obývacího pokoje, stejně jako i v industriální kanceláři.
54 obrazů
Obraz pampelišky do obývacího pokoje

Obraz pampelišky do obývacího pokoje

Přírodní inspirace v obývacím pokoji: obraz s pampeliškami na louce osvěží monotónní prostory.
Obraz pampelišky na louce

Obraz pampelišky na louce

Sytá zeleň a delikátní pampelišky - takový obraz se stane krásnou ozdobou romantického interiéru.
Obraz pampelišky západ slunce

Obraz pampelišky západ slunce

Velký obraz s pampeliškami uleví místnosti. Můžeme ho umístit na stěnu v obývacím pokoji nebo do úzké předsíně.
Obraz pampeliška v makro měřítku

Obraz pampeliška v makro měřítku

Obraz s pampeliškou dodá lehkost stylizaci ložnice. Rozhodněme se pro velkou grafiku umístěnou na stěně u postele.
Obraz s pampeliškou do ložnice

Obraz s pampeliškou do ložnice

Jestli už máte dost klasických květinových motivů, rozhodněte se pro efektní obraz s pampeliškou.
Obraz černobílá pampeliška

Obraz černobílá pampeliška

Černobílý obraz s pampeliškou a kapkami rosy zdůrazní minimalistické prostory a dodá jim eleganci.
Obraz pampeliška v sépii

Obraz pampeliška v sépii

Motiv pampelišek je často využíván při stylizaci interiérů. Obraz s pampeliškou v sépii bude zajímavým doplňkem eklektického obývacího pokoje.
Obraz s pampeliškami

Obraz s pampeliškami

Příjemná kompozice na obraze s pampeliškami se skvěle hodí jako ozdoba kanceláře nebo pokoje teenagera.

 

Obraz pampeliška v rustikálních aranžacích

Nástěnná dekorace s pampeliškou bude dokonalou ozdobou interiérů, jejichž základem jsou  prvky doplňky navazující na přírodu a venkovskou scenérii. Pampeliška obraz propůjčí interiérům výrazný a ušlechtilý vzhled. Půvabná květina okamžitě vnese do našich prostor idyličnost a pomíjivost - vytvoří v ní zasněnou, výjimečnou atmosféru. Ta bude vhodná k efektivnímu odpočinku v zátiší domova a rodinného kruhu. V kolekci našeho e-shopu naleznete nástěnné prvky imitující olejomalby s pampeliškami, díky čemuž zkrášlíte místnost atraktivní ozdobou a zároveň se vyhnete vysokým nákladům. Mezi různorodými vzory, které se hodí do rustikálně zařízených interiérů, můžeme zvýraznit obrazy odkvetlá pampeliška v zemitých, tlumených barvách - stanou se dokonalou ozdobou jasných interiérů, ve kterých převažuje dřevěný nábytek, proutěné prvky a doplňky inspirované světem rostlin a zvířat. Jestliže chcete své prostory oživit, použijte k dekoraci stěn obraz tyrkysové pampelišky nebo obraz fialové pampelišky - tyto ozdoby způsobí, že stěná získá fantastický charakter. 

Venkovský akcent v elegantních interiérech

Obrazy pampeliška budou skvěle vypadat, když je zakomponujete ke klasickým prvkům aranžace - stylové pohovce, lampě s elegantním stínidlem, vkusným polštářkům. Rozhodneme-li se pro barevnou grafiku s pampeliškou, můžeme libovolně manévrovat s barvami v místnosti. Obraz tyrkysové pampelišky zdůrazní krásu mořských a blankytných doplňků, zatímco obraz fialové pampelišky podtrhne nádheru výrazných, kontrastních prvků, mezi nimi fialkových závěsů a akcentů v odstínu amarantu. Fialová grafika bude báječně vypadat na pozadí jasných, krémových stěn - dodá místnosti inspirativní vzhled.

Venkovský motiv zpříjemní trávení večerů v zátiší obývacího pokoje a bude mít pozitivní vliv na efektivní relaxaci. K výzdobě elegantní ložnice můžete využít obrazy pampeliška v delikátní, stylové koloristické paletě - ve formě fotografií, grafiky nebo luční krajiny. Nástěnné prvky v jasných barvách se ideálně hodí do místností, které jsou celé v bílé - zajistí interiéru subtilní vzhled a nebudou dominovat celé aranžaci.

Obrazy pampeliška: romantické i stylové dekorace

Pampeliška obrazy ve formě černobílé grafiky budou skvěle vypadat v obývacím pokoji zařízeném ve skandinávském stylu. Nástěnná dekorace se stane efektní ozdobou jasných stěn, dřevěného stolku a doplňků vycházejících z přírody. Inspirativní pampelišku úspěšně využijete v kombinaci s různorodými doplňky, na příklad geometricky vyprofilovanými moderními židlemi, ocelovou stojící lampou a keramickými svícny. Ozdoby, imitující olejomalby, naleznou využití v romanticky zařízených interiérech. Taková subtilní dekorace přivádí na mysl nostalgii, pomíjivost, magii kouzelných polních zákoutí - vytvoří v místnosti báječnou atmosféru. Tento nástěnný akcent v malířské nebo fotografické formě můžete esteticky komponovat s nadýchanými tkaninami, subtilním povlečením či skleněnými svícny. Jestliže hledáte fantastickou dekoraci, s jejíž pomocí zvýrazníte interiér se specifickou atmosférou, vyberte si obrazy pampeliška.