Plakáty podle kategorie - Muzikanti

Plakát s muzikanty z kolekce Myloview je skutečná pocta pro každého melomana. Bez ohledu na to, jaký styl máme rádi, nalezneme zde zároveň jak představitele jazzu, rocku, disca, tak i soulu. Taková ozdoba se hodí jak do elegantního obývacího pokoje zařízeného na příklad ve stylu vintage, tak i do kavárny, nebo na diskotéku, které chybí efektní dekorace na zdech. Předností nám posbíraných vzorů je rozhodně jejich pestrost. Kromě snímků jsme připravili také jednoduché skici, barevné grafiky, malířská zobrazení i vzory v estetice retro. Co získáme, když se rozhodneme pověsit si u sebe takový plakát?  Muzikanti hrající na trubku, kytaru, bubny nebo na piáno nejen že zpestří aranžaci, ale zdůrazní také naši lásku k hudbě.

Minimalistický plakát muzikanti

Minimalistický plakát muzikanti

Minimalistický hudební plakát v rámu je klasickým interiérovým doplňkem, který můžete snadno pověsit v kterékoliv místnosti.
Plakát muzikant do jídelny

Plakát muzikant do jídelny

Pokud jste milovníkem hudby, pak se Vám naše kategorie jistě trefí do vkusu!
51 plakátů
Plakát jazz v New Yorku

Plakát jazz v New Yorku

Plakát v rámu nemusí nutně viset na zdi. Můžete ho položit na knížky, na komodu nebo ho opřít o zeď. Dál bude krásnou ozdobou interiéru!
Černobílý plakát muzikanti

Černobílý plakát muzikanti

Černobílý plakát se dobře hodí do světlých interiérů – měly by ho obklopovat rostliny, které mu dodají kouzlo a eleganci.
Plakát jazzoví muzikanti

Plakát jazzoví muzikanti

Zlaté elementy plakátu ve spojení s šedí a zelení v interiéru jsou dekorační trefou do černého!
Akvarelový plakát muzikanti

Akvarelový plakát muzikanti

Muzikanti malovaní akvarelem vytvářejí krásnou kompozici, která se ve Vašem interiéru stane báječnou nástěnnou dekorací.
Plakát s pianistou do obývacího pokoje

Plakát s pianistou do obývacího pokoje

Pokud hrajete na pianině, pak by se u Vás doma měl objevit nějaký element spojený s hudbou! Motiv s pianistou je skvělým nápadem na dekoraci zdi.
Romantický plakát s houslistkou

Romantický plakát s houslistkou

Dívčí plakát s houslistkou se může stát dobrou ozdobou v hudební škole, kosmetickém salónu, ale také i ve Vašem obývacím pokoji!
Plakát s saxofonistou

Plakát s saxofonistou

Pokud chcete zlehka proměnit svůj byt, pak koupě plakátu s hudebním motivem může tento úkol splnit dokonale.
Plakát country muzikant

Plakát country muzikant

Retro plakát v americkém stylu je dobrým doplňkem do místností ve stylu boho.
Plakát kočka muzikant do dětského pokoje

Plakát kočka muzikant do dětského pokoje

Hledáte zajímavou dekoraci do dětského pokoje? Kočka muzikant se může stát skvělým kamarádem Vašemu dítěti.
Plakát s rockovým motivem

Plakát s rockovým motivem

Máme tu něco také pro fanoušky silných zvuků! Plakát s rockovým motivem se hodí do chlapského interiéru, např. do kanceláře.

 

Plakát s jazzovými muzikanty v retro obývacím pokoji

Jazz buď prý milujete, nebo nenávidíte. Je to výjimečně specifický hudební styl vůči kterému je těžké být lhostejný. Ale pokud hraje v rytmu našeho srdce a způsobuje, že získáváme chuť žít, pak se nám jistě trefí do vkusu i jazzový plakát. Muzikanti, dovedně vyluzující tóny ze saxofonu, trubky, klarinetu kontrabasu nebo piánu, se uvelebí v našem obývacím pokoji a propůjčí mu umělecký charakter. V kolekci Myloview se nachází spousta zobrazení, ale přesto si zvláštní pozornost zaslouží grafické vzory, které nám připomenou ručně kreslené skici nebo černobílé ilustrace jako ze starých novin. Plakáty v  retro estetice skvěle doplní aranžaci pokoje, v němž je na prvním místě antikvární nábytek a drobnůstky staré několik desetiletí. V těchto dekoracích je kouzelné to, že dokonale zachycují atmosféru jazzem pulsujícího New Yorku z první půlky 20. století. Charakteristické oblečení muzikantů a první postavené výškové budovy nás přenesou jako teleport o několik dekád zpět.

Plakát pro mládež: muzikanti ze světa rocku a reggae

Většina teenagerů se identifikuje s konkrétní subkulturou, nebo alespoň deklaruje, že poslouchá  konkrétní hudební styl. Hudba, ještě více než literatura nebo kinematografie, spojuje mladé lidi a umožňuje jim nalézt porozumění. Z tohoto důvodu je dokonalou volbou vyzdobení zdí v pokoji teenagera právě plakátem s muzikanty. Klíčem k úspěchu je samozřejmě nalezení představitelů toho stylu, který poslouchá naše dítě. Velké popularitě se samozřejmě těší rockové skupiny, takže stojí za to zaměřit se na kytaristy, perkusisty – a pochopitelně také na charismatické vokalisty. Za zmínku stojí také zpěváci reggae, kteří k dokonalosti ovládli hru na bubny různého typu. Zajímavou variantu nabízí také kompozice nějakého triptychu. Na každém z takových třech plakátů je vhodné mít podobiznu jiného muzikanta.

Plakát na diskotéku: aranžace, která souzní s hudbou

Mohlo by se zdát, že nejdůležitější na diskotéce je hudba. A to je samozřejmě pravda, přesto však stojí za to mít na paměti, že velkou roli také hraje samotné místo – konkrétně pak jeho vzhled a aranžace. V závislosti na tom, jakým stylem zařídíme svůj klub a jakou atmosféru v něm vytvoříme, přitáhneme zcela jiný typ mladých lidí. Pokud je u nás základním hudebním stylem elektronická hudba, techno nebo alternativní muzika, pak budou skvělou volbou nejen plakáty s muzikanty. Dokonale totiž zapadnou také obrazy takových zařízení jako konzola, reproduktory nebo mixéry – samozřejmě hudební. A protože na diskotékách obvykle panuje tlumené světlo, rozhodně sáhněme po dekoracích výrazných, dokonce zářících barev. Díky tomu budou naše plakáty viditelné dokonce i ve slabě osvíceném sále. Efektní variantou se také mohou ukázat plakáte se samotnými notami představenými na roztančené notové osnově.

Plakát dokonalý do kavárny: muzikanti naživo a nejen to

Velké popularitě se těší hudební kavárny. Není na tom nic divného, taková místa přeci těší nejenom uši, ale také naše chuťové pohárky. Setkání v takové kavárně jsou příležitostí, kdy si můžeme poslechnout skvělý koncert a popovídat si s přáteli nad oblíbeným nápojem a jídlem. Abychom proměnili obyčejné místo na kavárnu s charakterem, vsaďme na vhodný typ dekorace – například na plakát. Muzikanti hrající na scéně těší naše smysly pouze po určitou dobu. Pověsme tedy na zdi zobrazení skupin a jazzových, rockových nebo alternativních hudebníků – v závislosti na tom, jaký hudební styl hostíme nejčastěji. Takto, dokonce i tehdy, když se u nás nebude odehrávat žádný koncert, bude mít kavárna stále správnou atmosféru.