-45%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Podle interiérů

Podle kategorie

Plakáty na zeď prošly v poslední době neuvěřitelnou proměnou. Ještě do nedávna byly spojovány především s barevnými fotografiemi nízké kvality, které jsme mohli najít v časopisech pro mládež z 80. a 90. let. Dnes si podmaňují naše obývací pokoje, salóny i ložnice, objevují se v restauracích a kavárnách. Materiály i tisk dokonalé kvality zajišťují, že připomínají skutečná umělecká díla. Dekorační plakáty tak vlastně prožívají svoji renesanci a musím říct, že se nám to opravdu líbí!

Plakát černobílý

Originální plakáty na zeď

Dříve byly plakáty téměř vyhrazeny především pro tváře hvězd pop music nebo pro nejnovější modely automobilů, což byla jejich nejčastější témata. Současné plakáty na zeď mohou představovat doslova všechno, počínaje reprodukcemi slavných obrazů, přes malebné záběry přírody či moderních měst, až po umělecké fotografie tanečnic, které připomínají ty z obrazů Edgara Degase. Množství zobrazení dostupné v našem obchodě zajistí, že bez problémů naleznete dekoraci, která se bude hodit zároveň do minimalistického, industriálního, koloniálního i do klasického interiéru. My Vám nabízíme přístup k nezbytným nástrojům a na Vás pak záleží, po jakých plakátech sáhnete a jakou aranžaci vyčarujete!

Filmový plakát pro milovníky kinematografie a ne jen pro ně

Plakáty se dokonale hodí do moderního interiéru. Jestliže máte rádi výrazné dekorace a zároveň jednoduché formy, tak místo abyste se rozhodli pro vzorovanou tapetu nebo pro obraz na plátně, sáhněte raději po filmovém plakátu z Vaší oblíbené komedie, hororu nebo romantického melodramatu. Díky tomu vnesete do obývacího pokoje dekoraci, která bude nejen stylovou ozdobou, ale také prvkem, který bude mít skutečný význam přímo pro Vás. Bez ohledu na to, zda jste se zamilovali do kvalitních evropských filmů, nebo jste propadli kasovním trhákům, plakát s Vašimi oblíbenými hrdiny nebo uměleckým záběrem z filmu se stane nadčasovou dekorací, která bude těšit Vaše oči po dlouhá léta. Filmový plakát je také dokonalou variantou do pokoje Vaší ratolesti. V tomto případě stojí za to vybrat plakáty pro děti, které zobrazují jeho oblíbenou pohádku, díky čemuž bude v pokojíku panovat příjemná atmosféra. A co v situaci, kdy se nemůžete rozhodnout, kterého hrdinu vybrat? Jestliže je pokoj Vašeho děcka dostatečně prostorný, rozhodněte se pro dva nebo tři plakáty pro děti. V dětském pokoji pro nás neplatí žádné hranice. Čím víc barev a dekorací, tím líp!

Plakát s nápisy

Pozor na slova, čili plakáty na zeď s nápisy

Slova v sobě dokáží skrývat neuvěřitelnou sílu. A přestože se říká, že důležité jsou činy, my jsme si jistí, že dobrý vtip, zlatý citát nebo lidové pořekadlo může zafungovat více než nejedno gesto. Plakáty na zeď s nápisy nabízejí dokonalý způsob, jak do interiéru vnést diskrétní dekorační prvek, který kromě toho, že bude plnit svou estetickou funkci, bude také výrazně praktický. Plakáty v tomto stylu se hodí doslova do každé místnosti Vašeho domu, ale nejen tam – vyniknou i v kanceláři nebo kavárně. Známý citát řeckého filosofa, heslo motivující k aktivitě, nebo dokonce i jednotlivá slova na plakátě mohou způsobit, že budete z postele vstávat v dobré náladě, vypijete svou ranní kávu s úsměvem na tváři a v kanceláři se energicky pustíte do díla. Plakáty na zeď s nápisy jsou dostupné v nejroztodivnějších variantách, díky čemuž bez problému naleznete vzor, který se bude hodit do stylu, který panuje ve Vašem interiéru. Můžete se rozhodnout pro minimalistický černý typ písma na bílém pozadí, barevný, ručně psaný text, který je sám o sobě dekorací nebo nápis umístěný na pozadí přírody nebo bohatě zdobeného vzoru. Nabídek máme skutečně bezpočet. Necháváme Vás teď tedy s našimi plakáty a budeme doufat, že díky naší nevelké pomoci vytvoříte svůj vysněný interiér.