Plakáty podle kategorie - Style • Plakáty na zeď

Stylové plakáty - pouze to potřebujeme, abychom mohli vytvořit unikátní aranžaci bytu. Skutečně nic víc? Módní plakáty zastoupí nepotřebné drobnůstky, vnesou do interiéru styl a eleganci, umožní nám v libovolné chvíli změnit zařízení místnosti - a navíc zdůrazní estetiku, která dominuje naší domácnosti. Je to řešení pro každého, kdo chce změnit své okolí. Nemusíme vycházet z domu, protože plakáty můžeme objednat na internetu, nemusíme nikoho prosit o pomoc, protože zatlouct hřebíček do zdi není žádné umění, a navíc se nemusíme bát, že nás dekorace začne nudit, protože ji v každém okamžiku můžeme schovat srolovanou do tubusu - a znovu ji po pár měsících vyndat jako zcela novou ozdobu. Co víc si můžeme přát? Samozřejmě půvab a krásu, ale ty mají naše stylové plakáty skutečně dostatek! 

Plakát lapač snů

Plakát lapač snů

Jestli máte rádi aranžace ve stylu boho, tak se krásný lapač snů v pastelových odstínech ideálně hodí do Vašeho bytu.
Plakát minimalistický styl

Plakát minimalistický styl

Minimalistické plakáty jsou na tolik univerzální, že se hodí téměř do každé stylizace interiéru.
504 plakátů
Plakát styl floral

Plakát styl floral

Květiny v moderním provedení? Co takhle v retro stylistice? Nezáleží na tom, co vyberete, barevný vzor bude krásně vypadat. Vnese do interiéru závan svěžesti.
Černobílý plakát vintage

Černobílý plakát vintage

Typografický plakát stylizovaný jako vintage se může stát skvělou ozdobou obývacího pokoje v klasickém stylu.
Plakát Brooklyn Bridge

Plakát Brooklyn Bridge

Máte rádi atmosféru New Yorku? Jestli ano, tak se Vám jistě zalíbí plakát s kultovním mostem.
Plakát styl modern

Plakát styl modern

Výrazná koloristika plakátu v abstraktním stylu se trefí do vkusu milovníkům současného umění.
Pastelový plakát do ložnice

Pastelový plakát do ložnice

Hledáte zajímavou ozdobu do své ložnice? Naše minimalistická, ženská dekorace se tam bude hodit ideálně.
Plakát styl retro

Plakát styl retro

Plakát nemusí vždy viset na zdi. Stačí, že ho postavíte na komodu nebo na zem a opřete ho o zeď – a tato dekorace ihned získá nový charakter.
Plakát styl line art

Plakát styl line art

Minimalistická kompozice na plakátu zvýrazní moderní aranžaci bytu. Takový plakát stojí za to umístit na zeď v obývacím pokoji.
Ženský plakát do předsíně

Ženský plakát do předsíně

Plakát ve stylu glamour může být ideálním nápadem na dárek pro rozhodnou ženu, která si je jistá sama sebou.
Geometrický dekorativní plakát

Geometrický dekorativní plakát

Jestli hledáte modernistickou nástěnnou ozdobu, pak se rozhodněte pro plakát v geometrickém provedení.
Plakát styl pop art

Plakát styl pop art

Portrét ve stylu pop-art se stane výrazným akcentem v moderním interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, do pokoje teenagera i do domácí kanceláře.

 

Skandinávské, módní plakáty do obývacího pokoje

Začínáme od ozdob ve skandinávském stylu, které se perfektně hodí do moderní, tlumené aranžace. Mezi dostupnými vzory dominuje několik obzvlášť efektních motivů, a mezi nimi si zvláštní pozornost zaslouží především tři. Prvním jsou geometrické vzory v omezené koloristice. Dominují tu pastelové barvy, kterým dodávají kontrast černé akcenty. Rozhodneme-li se pro takový vzor, můžeme trochu oživit aranžaci, aniž bychom zároveň narušili výrazově úspornou stylistiku. Druhou variantou jsou zvířecí motivy. V tomto případě je pestrost zobrazení skutečně imponující. Nalezneme zde zároveň jak realistické rytiny, tak i minimalistické siluetky ve stylu origami, ale také zábavné obrázky pro mladé, na nichž jednotlivé živočišné druhy - jelen, liška nebo lední medvěd - mají na sobě čepice, brýle nebo kravaty. Bydlíme-li ve velkém městě, často nám chybí kontakt s přírodou. Věrně zachycení divokého zvířete je vynikající příležitost, jak můžeme pocítit závan přírody u sebe doma.Stylové plakáty ve skandinávské estetice mohou také navazovat na folklor. Barevný Dalarnský kůň bude vypadat fantasticky zároveň jak v našem obývacím pokoji, tak i v pokoji našeho děcka, zatímco modro-růžové grafické květiny vyniknou v pokoji teenagerky.

Módní plakáty na zeď, čili pop art v ložnici

Co byste řekli na ložnici s báječnou atmosférou, ale zároveň vyzdobenou s lehce přimhouřeným okem? Módní plakáty na zeď ve stylu pop art způsobí, že interiér získá výjimečný vzhled - a my se budeme těšit z neotřelé aranžace. Místo uměleckých aktů zvolme graficky zobrazená červená ústa, která nám okamžitě připomenou Marilyn Monroe, kterou s takovým zápalem portrétoval Andy Warhol. Takový plakát pověšený nad záhlavím postele je naším favoritem!

Stylové plakáty do minimalistické předsíně 

Neexistuje žádný rozumný důvod, proč bychom neměli dbát také na vzhled naší předsíně, ačkoliv na to často zcela zapomínáme. Považujeme ji za prostor, v němž odkládáme bundy a boty, abychom mohli vejít do "skutečného" bytu. Jenže předsíň je integrální částí našeho domova, a proto bychom k ní neměli přistupovat macešsky. Módní plakáty na zeď nám umožní toto nedopatření bleskurychle napravit. Vzhledem k tomu, že nejčastěji metráž, kterou tu máme k dispozici, není příliš velká, vsaďme na minimalistické vzory – jednoduché, geometrické kompozice v omezené koloristice. Pokud chceme opticky zvětšit místnost, sáhněme po trojrozměrných vzorech nebo po architektonické konstrukci ve formě tunelu nebo schodů, které se táhnou vysoko. Důležité je, aby byl námi zvolený plakát zbaven reálného rázu a charakterizovala ho jistá konvenčnost. Čím minimalističtější kompozice, tím lépe.

Street art: módní plakáty do pokoje teenagera

S pokojem teenagera se nám mohou spojovat především hudební nebo filmové plakáty. Když jsme byli mladí my, také jsme si zdi zdobili podobiznami našich oblíbených rockových hvězd i různých pop hvězdiček, které jsme získávali především z populárních časopisů pro mládež. Dnes můžeme vlastním dětem dopřát plakáty – stylové a efektní – které jistě budou působit mnohem lepším dojmem než ty, které jsme si vytrhli z časopisu. Velké popularitě se dnes těší plakáty s barevnými graffiti a pouličními malbami, které se řadí do estetiky street artu. Jsou to výjimečně originální vzory mírně rebelského charakteru, které budou vypadat naprosto perfektně. Široký výběr plakátů způsobí, že je skutečně obtížné rozhodnout se pouze pro jeden jediný vzor. Zajímavou volbou tedy může být vybrání dvou či tří exemplářů se společným motivem, které pak pověsíme na zeď vedle sebe.