Nálepky podle kategorie - Lodě

Ahoj, dobrodružství! Dnes se vydáme na výlet po mořích a oceánech, abychom zkusili najít inspirace k vytvoření nádherných aranžací. Na horizontu jsou námořnické nálepky. Lodě, ať už malé nebo velké, nám pomohou vnést do místnosti příjemnou, prázdninovou atmosféru, díky čemuž nám bude den co den dělat společnost bezstarostná aura. Tímto způsobem můžeme vyzdobit nejen domácí zátiší. Pokud provozujeme restauraci, která je u pobřeží, potřebujeme dekorační prvky, které vytvoří vhodnou atmosféru, díky které budou podávané pokrmy chutnat ještě lépe. Nejen pestrost vzorů si zaslouží naši pozornost. Rychlá a jednoduchá montáž je velmi podstatná přednost, která charakterizuje každou naši nálepku na zeď. Loď během okamžiku ozdobí náš interiér – a nás to při tom ani trošku neunaví.

Nálepka loď v láhvi

Nálepka loď v láhvi

Místnosti ve stylu boho jsou často v bílých, šedých a hnědých tónech. Stojí za to do nich vnést kapku jiné koloristiky – např. blankytnou barvu!
Nálepka loď akvarel

Nálepka loď akvarel

Místnosti ve stylu boho jsou často v bílých, šedých a hnědých tónech. Stojí za to do nich vnést kapku jiné koloristiky – např. blankytnou barvu!
43 nálepek
Nálepka loď na moři

Nálepka loď na moři

V minimalistických interiérech jsou potřeba minimalistické ozdoby! Motiv lodi na moři je skvělý dekorační nápad!
Geometrická mořská nálepka

Geometrická mořská nálepka

Moderní představení lodi na moři může být výjimečně zajímavou ozdobou např. v kanceláři nebo pracovně.
Nálepka starý koráb

Nálepka starý koráb

Světlé místnosti až prosí o zajímavou nástěnnou dekoraci! Loď na moři jistě rozežene nudu v pokoji.
Nálepka plachetnice akvarel

Nálepka plachetnice akvarel

Tropický vzhled lodi na vodě nám připomene prázdniny. Tento motiv Vám pomůže zkrátit čekání na zaslouženou dovolenou ;)
Nálepka plavba na vodě

Nálepka plavba na vodě

Prostory nad Vaší postelí jsou nevyužity? Stojí za to se rozhlédnout po nálepce, jejíž montáž je banálně jednoduchá.
Nálepka lodě v přístavu

Nálepka lodě v přístavu

V dětském pokoji nebo v pokoji teenagera, který je nadšeným jachtařem, bude motiv lodí v přístavu skvělým nástěnným doplňkem!
Nálepka mořská plavba

Nálepka mořská plavba

Klasický obývací pokoje potřebuje netuctové ozdoby. Loď představená ve starém stylu se jistě trefí do vkusu milovníkům klasiky.
Nálepka loď do kanceláře

Nálepka loď do kanceláře

Námi vybraný vzor můžete ideálně zakomponovat do moderního obývacího pokoje nebo do kancelářských prostor.

 

Obývací pokoj mořského vlka, čili námořnické akcenty v aranžaci

Nemusíme bydlet u moře, abychom si svůj obývací pokoj zařídili jako námořníci. Pokud milujeme pobřeží, jsme nadšenci do velkých jacht nebo malých plachetnic a nejradši bychom vůbec nevstupovali na pevninu, pak stojí za to využít naši vášeň k vytvoření nádherné aranžace. Pokud zvolíme vhodné řešení, nebudeme ani muset provádět žádnou velkou rekonstrukci. Dokonalým příkladem je praktická nálepka na zeď. Loď je jedním z těch dekoračních motivů, které nám umožní do obývacího pokoje vnést vhodnou, mořskou atmosféru, zatímco ozdoba, kterou je skutečně snadné připevnit, způsobí, že metamorfóza pokoje bude čistou radostí. Nyní už nám zbylo pouze vybrat vhodný vzor. Nejlepší bude řídit se estetikou, v jaké máme zařízený obývací pokoj. Pokud jsme vsadili na skandinávský styl, sáhněme po lodi představené na pozadí zasněžených norských hor. Ale pokud u nás dominuje industriální atmosféra, pak bude nejlepším řešením loď vplouvající do doků, v nichž se nachází spousta jeřábů a těžkých strojů. Při vybírání nálepky, která se bude hodit do obývacího pokoje, máme jistotu, že vytvoříme harmonickou atmosféru, která bude působit fantastickým dojmem.

Efektní námořnické nálepky – lodě v aranžaci naší koupelny

A co kdybychom provedli rychlou metamorfózu naší koupelny? K tomu budeme potřebovat pouze voděodolné nálepky. Lodě, které nám budou připomínat prázdniny u moře, se k výzdobě této místnosti hodí naprosto perfektně. Takové řešení nám však umožní nejen radovat se z efektně vyzdobených prostor, ale také nám opticky zvětší metráž. Pokud totiž umístíme na zeď malebný pohled na moře, na němž pluje loď, vneseme do aranžace pocit dodatečné hloubky. Je to šikovný způsob, jak můžeme bez výrazné rekonstrukce celkově proměnit dosavadní charakter koupelny. Umístíme-li takovou nálepku na zeď, můžeme ji doplnit také dalšími námořnickými akcenty. Pokud máme na zdi volné místo, můžeme na ni pověsit plakát s kotvou nebo s obrázky ryb, které plavou v Baltském moři. Další možnost nabízejí ručníky, sprchový závěs nebo nádoba na mýdlo s typickými mořskými obrázky.

Nálepky, které se ideálně hodí do taverny – lodě v přímořské restauraci

V restauraci jsou nejdůležitější dobré pokrmy. Bez vynikajícího šéfkuchaře je nemožné vytvořit místo, kam budou přicházet hosté. Přesto však stojí za to zdůraznit, že dalším, hned po menu, důležitým prvkem každé restaurace je její vzhled. V případě hostince, který se specializuje na konkrétní druh jídla, je to natolik důležité, že vhodnou aranžací můžeme zvýraznit jeho unikátní  charakter. Je to dokonale vidět v případě přímořské taverny. Efektní nálepky – lodě zobrazené na pozadí moře, exkluzivní jachty nebo rybářské kutry – způsobí, že hosté, kteří k nám přijdou na oběd či na večeři, pocítí přímořskou atmosféru dříve, než se na jejich stolech objeví chutné pokrmy. Pokud k tomu ještě na zdi pověsíme autentické sítě a sál vyzdobíme antikvárními doplňky ze skutečných lodí, máme úspěch zaručen!

Mořská nálepka na zeď – pirátská plachetnice v dětském pokoji

Mořské akcenty, to je také originální recept na zařízení dětského pokoje. Jestli naše ratolest zbožňuje hry na pláži a koupání na čerstvém vzduchu, a jestli ji ještě k tomu fascinují lodě, pak v aranžaci nesmějí chybět námořnické, pohádkové nálepky. Pirátské plachetnice se strašnou černou vlajkou se jistě trefí do vkusu mladým milovníkům velkých dobrodružství a lovcům pokladů. Pokud však chceme vytvořit aranžaci trochu příjemnějšího charakteru, zvolme barevnou loď na pozadí blankytného nebe a červenobílého majáku, nad nímž krouží vřískající racci. Dokonalým doplňkem takto zařízeného pokoje může být ještě model lodě umístěný v láhvi, nebo, v případě skutečně malého děcka, zábavní plyšáci ve tvaru chobotnic a ryb.