Nálepky podle kategorie - Vitrážové

Mezi všemi formami umění jsou vitráže tím, co přitahuje pozornost svou výjimečnou prchavostí. Jaká prchavost, říkáte si, vždyť přeci vitráž je konstrukce z kovu a barevného skla. Co se dá dělat, takový pohled na vitráže je zbytečně omezený: vždyť přeci nejde o objekt! Ten sám není uměleckým dílem – teprve barevné světlo, které jím proniká, z něj udělá umění! Každý, komu se povedlo navštívit pařížskou katedrálu Notre Dame nebo jinou budovu, která se chlubí nádhernými vitrážemi, dobře ví, že efekt, který vytváří barevné světlo, je zkrátka neuvěřitelný. Naše vitrážové nálepky na sklo Vám pomohou připomenout si ho přímo u Vás doma – a celkově promění vzhled každého interiéru, který jimi ozdobíte! Představujeme zde různorodé vitrážové nálepky na dveře a další povrchy – doufáme, že mezi nimi naleznete takové, které splní Vaše očekávání.

Nálepka vitrážová mozaika

Nálepka vitrážová mozaika

Ve velkých, prosklených místnostech mohou vitrážové nálepky zajímavým způsobem oddělit "jídelní" část od "televizní".
Nálepka geometrická mříž

Nálepka geometrická mříž

Prosklené dveře v kanceláři ozdobte zajímavou vitrážovou nálepkou. Zajistí Vám trošku soukromí.
101 nálepek
Vitrážová nálepka: mapa

Vitrážová nálepka: mapa

Vitráž nemusí nutně znamenat jen dekoraci z kostela! Naše vzory jsou velmi pestré! Nálepka s mapou se hodí např. na okno zeměpisné třídy.
Nálepka černobílé květiny

Nálepka černobílé květiny

Vitrážová nálepka v koupelně nejen že Vám dodá soukromí, ale stane se dokonalou dekorací monochromatického interiéru.
Nálepka exotické květiny

Nálepka exotické květiny

Jestliže se za oknem Vašeho domu rozprostírá nepříliš atraktivní krajinka, ozdobte svá okna nálepkou, která nechtěný výhled zacloní.
Nálepka geometrická mozaika

Nálepka geometrická mozaika

Vitrážová nálepka může představovat alternativu rolet či závěsů. Dodatečně vnese do místnosti zajímavý gejzír barev.
Nálepka na sklo černá abstrakce

Nálepka na sklo černá abstrakce

Vitrážové nálepky jsou dokonalou alternativou skutečných vitráží. Mnohem rychleji a levněji promění např. kancelářské prostory.
Vitrážová nálepka zelené listí

Vitrážová nálepka zelené listí

Vzor na vitrážové nálepce můžete uzpůsobit tak, aby se hodil ke krajině, která se Vám rozestírá za okny.
Vitrážová nálepka na skleněnou balustrádu

Vitrážová nálepka na skleněnou balustrádu

Vitrážová nálepka se skvěle hodí také na skleněnou balustrádu schodiště. Její vzor vyberte tak, aby se hodil k aranžaci a barvě zdí.
Vitrážová nálepka 3D

Vitrážová nálepka 3D

Abyste zdůraznili moderní aranžaci kanceláře, ozdobte prosklené povrchy vitrážovými nálepkami.
Nálepka mozaiková kompozice

Nálepka mozaiková kompozice

Dveře sprchového koutu nebo okno koupelny můžete zamaskovat vitrážovou nálepkou. Díky tomu získá místnost na intimitě.
Nálepka s tropickými rostlinami

Nálepka s tropickými rostlinami

Pokud Vaše okna směřují do ulice, pak Vás vitrážová nálepka ochrání před pohledy kolemjdoucích, aniž by Vás připravila o zdroj denního světla.

 

Malování světlem a barvami: vitrážové nálepky na sklo a nejen na něj

Vytváření vitráží je výjimečně umělecká záležitost, a to v každé fázi tohoto procesu: od projektu až po pečlivé, mistrovské provedení. Především pak tradiční vitráže – takové, v nichž obraz není namalovaný na skle, ale precizně složený z jednotlivých barevných skleněných destiček spojených kovovým rámem – jsou uměleckým dílem, jehož vznik vyžaduje neuvěřitelné množství času, přesnosti, jemnosti a celé řady zřídka vídaných schopností. Efekt, jaký v interiéru získáte díky světlu prosakujícímu skrze barevná vitrážová sklíčka, se nedá porovnat s ničím jiným – působí zkrátka magicky! Bohužel, málokdo si může dovolit nechat si doma namontovat skutečnou, nebo i malovanou vitráž. Naštěstí pro ně existuje alternativa, která není drahá a přitom je velmi stylová: jsou to vitrážové nálepky – dekorace, kterou můžete použít k vyzdobení mnoha různých povrchů v bytě nebo ve firmě. A my Vám s tím pomůžeme a poradíme Vám, jak to udělat jak nejlépe!

Vitrážové nálepky na sklo: sáhněte po nejlepších vzorech

Ačkoliv můžeme vitrážové nálepky použít k výzdobě v podstatě každého rovného, hladkého povrchu, nejspíš se všichni shodneme, že nejlépe budou působit jako ozdoba skla – na příklad okna, prosklených dveří, a dokonce i průhledné přepážky. Nálepky mají jednoznačně největší kouzlo právě tehdy, když mohou propouštět světlo, které je oživuje a způsobuje, že vypadají nádherně. Stojí za to využít právě tuto jejich vlastnost a ozdobit jimi skleněných tabulí a tabulek doma nebo ve firmě: můžete si vybrat jak subtilní, tak i výrazný vzor – jak se Vám jenom chce! Z našeho bohatého katalogu jsme vybrali tolik vzorů, že si tu jistě každý najde něco, co ho nadchne. Zajímavé je, že – ačkoliv je tvorba vitráží uměním, jehož kořeny můžeme sledovat až do středověku, – mohou vypadat překvapivě moderně, a to dokonce ve skutečně velmi současně zařízených interiérech. Je třeba pouze pečlivě vybrat vhodný vzor, jakým jsou ozdobeny vitrážové nálepky, aby se hodil do stylu, ve kterém je zařízen interiér!

Vitrážové nálepky na dveře a sklo: praktická použití

Samozřejmě, vitrážové nálepky vypadají báječně, ale fantastický vzhled není tím jediným, co mohou nabídnout. Věříme, že pro ně můžeme najít zcela praktické využití! Co máme na mysli? Především to, že si s jejich pomocí můžeme zajistit jistou míru soukromí: vitrážové ozdoby jistě ocení obyvatelé nejnižších pater všech typů budov, kteří touží po tom, aby jejich okna byla chráněna před zvědavými pohledy okolí. Nálepky se také skvěle hodí jako tzv. „záslepky” na prosklené dveře – ať už to jsou dveře do koupelny s malým okénkem, nebo dveře mezi pokoji s velkým sklem. Můžeme je využít dokonce i v případě, že bydlíme v podnájmu, protože naše vitrážové nálepky na dveře a další povrchy je velmi snadné přilepit a zároveň se snadno odstraňují, aniž by jakkoliv poškodily povrch, na kterém se nacházely. Přesto by bylo chybou se domnívat, že kvůli tomu jsou tyto nálepky pouze krátkodobou dekorací – přímo naopak, naše nálepky vytváříme s pečlivostí a snahou dodat jim tu nejvyšší možnou kvalitu a trvanlivost! Jednou nalepené, budou naše nálepky těšit Vaše oko po dlouhá léta, stále budou vypadat skvěle! V případě potřeby je můžete dokonce i delikátně omývat – a nemusíte mít obavy, že se jejich povrch poškodí!

Duchovní dekorace: sakrální vitrážové nálepky

Vitráž je formou umění, která po dlouhá staletí byla spojována téměř výhradně se sakrálními budovami. Svatyně v dnešní době si však jen zřídka mohou dovolit tak imponující vitráže, jaké známe z arciděl světové architektury, takových jako katedrála Notre Dame v Paříži – ale naše sakrální vitrážové nálepky si mohou dovolit zcela jistě! Je to snadný, rychlý a nikterak drahý způsob, jak se dá vyzdobit svatyně, kostel, kaplička či jakýkoliv jiných sakrální objekt. V našem katalogu naleznete širokou nabídku náboženských vzorů, ze kterých si jistě vyberete něco, co osloví Vaši duši.