Fototapety podle kategorie - Les

Lesy – zelené plíce Země. Poskytují útočiště mnoha druhům zvěře, umožňují nám odpočinout si od spěchu a chaosu civilizace a produkují pro život nezbytný kyslík. Les je také fascinující formací přírody, která představuje jednu z nejkrásnějších ozdob naší planety. A právě proto je fototapeta les tak často vybírána jako dekorace při aranžování interiérů. Intenzivní koloristika, dokonale zachycené záběry a pestrost zobrazení způsobují,  že je to nadčasová ozdoba, která se hodí do spousty stylistik. Romantická fototapeta les v mlze, minimalistická fototapeta s březovým lesem nebo černobílá fotografie uměleckého charakteru – v bohaté nabídce našeho obchodu najdete přesně takový vzor, jaký hledáte! 

Fototapeta les do ložnice

Fototapeta les do ložnice

Ložnice zpestřená fototapetou s lesním výhledem se stane naším oblíbeným místem relaxace.
Fototapeta les v mlze

Fototapeta les v mlze

Tmavé barvy na fototapetě s lesní krajinou se ideálně hodí do klidné aranžace Vašeho bytu.
244 fototapet
Minimalistická fototapeta do ložnice

Minimalistická fototapeta do ložnice

Minimalistická lesní krajina na fototapetě Vám umožní vytvořit lehkou a zároveň velmi zajímavou aranžaci.
Fototapeta akvarel les

Fototapeta akvarel les

Krásný lesní akvarel se stane delikátní ozdobou Vašich zdí. Zeleň umožní Vašim očím, aby si odpočinuly.
Fototapeta březový les na jaře

Fototapeta březový les na jaře

Fototapeta s lesní krajinkou se stane vysněnou dekorací bytu zařízeného v klasickém stylu.
Fototapeta les do obývacího pokoje

Fototapeta les do obývacího pokoje

Moderní fototapeta a na ní natištěný klasický motiv přírody účinně prolomí monotematickou aranžaci loftu.
Lesní fototapeta do dětského pokoje

Lesní fototapeta do dětského pokoje

Lesní krajina ve formě obrázku na fototapetě zpestří pokoj Vašeho dítěte a bude rozvíjet jeho představivost!
Fototapeta les v zimě

Fototapeta les v zimě

Chladná koloristika fototapety s výhledem do zimního lesa se hodí do interiéru ve skandinávském stylu.
Fototapeta les západ slunce

Fototapeta les západ slunce

Romantická krajina se zapadajícím sluncem - to je fototapeta věnovaná všem milovníkům krás přírody.
Fototapeta zelený les

Fototapeta zelený les

Fototapeta les propůjčí charakter minimalistickým prostorám obývacího pokoje. Hodí se také jako ozdoba ložnice nebo pokoje pro hosty.
Fototapeta les 3D

Fototapeta les 3D

Fototapeta s lesní cestou upraví optiku interiéru. Motiv 3D zvětší příliš těsný obývací pokoj.
Fototapeta lesní krajina

Fototapeta lesní krajina

Tmavě zelená na fototapetě a bílá na nábytku – takový koloristický duet se prosadí v prostorách každého typu!

 

Tajemná fototapeta na zeď les v severním stylu

Skandinávský a minimalistický styl je dokonalou variantou pro ty z nás, kteří si ceníme minimalismu, tlumených barev a krásy ukryté v prostých formách. Světlé zdi, šedé pohovky, stolek z dřevěné palety a holá podlaha neskrývající krásné parkety – úsporně zařízený interiér je skvělým místem, na kterém vynikne výrazná dekorace. Černobílá fototapeta les je pouze jednou z mnoha nabídek.

  • Ve vizuálně chladném pokoji se bude skvěle prezentovat fototapeta březový les, která do interiéru vnese oteplující prvek přírody, přičemž zachová umírněnou koloristiku a styl, který tam vládne. Černobílé kmeny stromů budou dokonale korespondovat s tlumenou aranžací, zatímco vzor tapety představující jarní břízy plné listí nabízí skvělý způsob, jak oživit monochromatickou koloristiku. Fototapeta na zeď les se zeleným akcentem dodá místnosti svěžest a bude skvěle vypadat, jestliže do obývacího pokoje umístíme další prvek ve stejné barvě – polštářky na pohovku, nevelký kobereček nebo obaly květináčů.
  • Ve skandinávském interiéru bude stejně báječně vypadat fototapeta podzimní les nebo les v mlze. Tajemný a trošku pohádkový vzhled bude dokonale reprezentovat charakter severní kultury a přírody. Podle skandinávské mytologie žijí v divokých neobydlených lesích nádherní elfové, kteří svým hypnotickým tancem dovedou začarovat lidi na dlouhá, dlouhá léta. Fototapeta les vytvoří báječnou atmosféru ke čtení fantasy knížek za dlouhých zimních večerů.

Subtropické podnebí, čili fototapeta les v ložnici

Bujné, tropické stromy, exotické květiny ve všech barvách duhy a rajská jezera ukrytá v houštinách – to je dokonalá varianta pro milovníky přírody.

  • Fototapeta ukazující střed amazonského pralesa způsobí, že se každé ráno budete cítit jako na prázdninách. A co víc – fototapeta na zeď les, která je charakteristická velkým množstvím zelené barvy, nabízí skvělou příležitost, jak si odpočinout po těžkém dni. Tato barva má totiž uvolňující vliv na naše unavené oči, pomáhá nám se uklidnit a našemu mozku zajistí zaslouženou relaxaci.
  • Jestli však tropické klima není splněním Vašich tužeb, zajímavou variantou je fototapeta podzimní les. Jasné, energické barvy: žlutá, oranžová a červená jsou báječným nápadem, jak do sebe dostat dávku pozitivní energie ráno co ráno. V komorním interiéru bude skvěle působit vzor zobrazující blankytné nebe, na jehož pozadí vystupuje pouze několik barevných listů.
  • Vzor s lesem nabízí fantastické možnosti při dekorování interiérů. Stojí však za to důkladně zvážit vybraný vzor, protože bude první věcí, kterou uvidíme po probuzení. Nejlépe bude, když v nás bude probouzet pozitivní náladu a bude nás inspirovat k práci.

Fototapeta podzimní les ve stylové předsíni

Jestli chcete, aby se už od prvních kroků Váš dům či byt prezentoval stylově a elegantně, stojí za to sáhnout po vhodné dekoraci. Fototapeta ve formě umělecké fotografie lesa je skvělou volbou v případě minimalisticky zařízeného interiéru. Úsporná předsíň zajistí, že vzor na tapetě bude moct hrát první housle. Fototapeta podzimní les se zase skvěle hodí do malé a úzké předsíně. Skvělou volbou bude stezka vedoucí do hlubin hustého bambusového lesa, protože dosáhneme trojrozměrného efektu, což nám opticky zvětší metráž.

Nápad na komorní interiér: fototapeta bambusový les

Naší další nabídkou je bambusový les. Jestli přemýšlíte nad tím, jak zařídit komorní interiér, abyste ho opticky zvětšili, pak skvělou volbou bude právě zmiňovaný vzor. Vysoké a velmi úzké kmeny bambusu prodlouží interiér, zatímco dojem hloubky, který vytváří stezka, která se mezi nimi vine, způsobí, že se bude místnost zdát mnohem větší. Navíc vertikální linie stromů, mezi nimiž prosvituje světlo, vytvářejí pocit trojrozměrnosti – což je v nevelkém pokoji velmi žádoucí. Pokud se však dekorace asijského charakteru nehodí do zařizovaného interiéru, podobného efektu dosáhneme také s fototapetou březový les, která je charakteristická univerzálním vzhledem. V takových místnostech je potřeba vyhnout se pouze těžkým vzorům, které by mohly dominovat prostorám. Fototapeta deštný prales, ačkoliv je krásná, ztlumí interiér a nabourá proporce.