Obrazy podle kategorie - Akvarely

Akvarel obrazy - to je varianta pro milovnice subtilních a barevných prvků v interiérech. Tyto nástěnné dekorace imitují populární techniku malování obrazů - obraz akvarel, díky žemuž jsou velmi delikátní. Pastelová paleta barev, která je pro tyto obrazy charakteristická, se báječně hodí v romantických i klasických aranžacích, stejně jako těch inspirovaných francouzskou elegancí. V naší kolekci naleznete krajinomalby, květinové kompozice i fantastické mozaiky. Krásné a subtilní motivy zajistí, že dekorovaná místnost získá spanilý vzhled a ušlechtilý charakter. Akvarel obrazy budou nádhernou ozdobou místností, ve kterých převažují  lehoučké tkaniny, pastelové doplňky a radostné barvy – od tyrkysové až po růžovou.  

Obraz akvarel do obývacího pokoje

Obraz akvarel do obývacího pokoje

Obraz akvarel v barvách země subtilním způsobem doplní stylizaci moderního, ale i klasického obývacího pokoje.
Obraz akvarel moře

Obraz akvarel moře

Přímořská krajina na obraze malovaném akvarelem je nádhernou dekorací do ložnice.
179 obrazů
Obraz akvarel abstraktní

Obraz akvarel abstraktní

Abstraktní akvarel je výrazným prvkem v obytných prostorách. Takový obraz by se měl nacházet na viditelném místě.
Obraz akvarel pro dítě

Obraz akvarel pro dítě

Barevný obraz malovaný akvarelem obohatí aranžaci dětského pokoje. Vyberme zajímavý motiv, např. zvířat nebo květin.
Obraz akvarel květiny

Obraz akvarel květiny

Do dámské ložnice stojí za to umístit romantický prvek. Takovou ozdobou může být např. obraz akvarel s květinami.
Obraz akvarel barvy

Obraz akvarel barvy

Minimalistické téma akvarelu se hodí do pokoje teenagera. Vytvořme nástěnná kompozici složenou z několika obrazů.
Obraz akvarel portrét ženy

Obraz akvarel portrét ženy

V ložnici najděme místo pro umění! Akvarel portrét ženy jistě nadchne každého milovníka malířství.
Obraz černobílý akvarel

Obraz černobílý akvarel

Černobílá abstrakce na obraze účinně zdynamizuje prostory zařízené ve skandinávském stylu.
Obraz expresionismus akvarel

Obraz expresionismus akvarel

Syté barvy na obraze zpestří eklektický interiér, ve kterém chybí rozhodný dekorační akcent.
Obraz malovaný akvarelem

Obraz malovaný akvarelem

Obraz je skvělým doplňkem do obývacího pokoje. V monochromatické místnosti výborně vypadá obraz malovaný hnědým akvarelem.

 

Akvarel obrazy – pastelové akcenty

Technika akvarelu spočívá v postupném nanášení jednotlivých vrstev akvarelové barvy na sebe – a efekty jsou následně neuvěřitelné. Díla vytvořená tímto způsobem se těší odedávna velkému zájmu. Použití obrazů tištěných na plátno nabízí alternativu k tradičnímu malířství – můžete s jejich pomocí minimalizovat náklady a zkrášlit stěny libovolné místnosti v domě. Efektní, rozmazané mozaiky v optimistické paletě barev úspěšně oživí interiér, zatímco krajinomalby se specifickou atmosférou propůjčí každé zdi výrazný akcent. Fialová, růžová, blankytná, tyrkysová – pastelová koloristika dodá Vaší ložnici pohádkový vzhled – vnese do ní magii, delikátnost a subtilnost. Dekorační kompozice imitující obraz akvarel můžeme krásně komponovat se stěnami v jasných – pastelových barvách nebo odstínech bílé. Inspirativní kontrast osvěží interiér a zdůrazní barevné doplňky.

Obrazy akvarel s květinami

Akvarel obrazy s květinami jsou půvabné a barevné nástěnné dekorace, které úspěšně využijete v klasických a elegantních aranžacích. Motiv květin se dokonale hodí také do skandinávského zařízení – tato vnese do místnosti barvy a jasné stěně propůjčí výrazný vzhled. V naší kolekci naleznete pestré kompozice z květů levandulí, magnólií, růží, orchidejí. Blankytné a fialové plátky na světlém pozadí se stanou krásnou ozdobou eklektické aranžace, zatímco růžovou pivoňku využijete k dekoraci ložnice, v níž převažují pastelové barvy, romantické prvky a vzdušné látky. Obraz  akvarel  květiny s magnólií se dokonale hodí do klasického obývacího pokoje – zdůrazní krásu fantastických, květinových vzorů a subtilních, elegantních doplňků. Váza s květinami a motýlem bude nádherně vypadat v místnostech zařízených v rustikálním a provensálském stylu.

Obraz akvarel krajinky – malebné dekorace

Nástěnné dekorace imitující krajinomalby vytvořené technikou akvarelu nabízejí variantu pro všechny milovnice doplňků do interiéru inspirovaných krásou přírody. Akvarel obrazy naleznete v naší kolekci v pestré paletě barev, což Vám umožní ideálně zakomponovat tuto ozdobu do interiéru ložnice nebo obývacího pokoje.

Krajinomalbu s loukou a lučním kvítím úspěšně využijete v klasických a rustikálních aranžacích – máky oživí interiér, zatímco chrpy do něj vnesou bezstarostnost a venkovskou atmosféru. Zimní krajinky můžeme krásně komponovat s jasnými stěnami a elegantními prvky – tato nástěnná dekorace najde své uplatnění v tlumeném, klasickém obývacím pokoji. Přímořská krajina v teplé, světlé koloristice bude vypadat dokonale v námořnické aranžaci – zdůrazní mořské doplňky, sluneční akcenty a blankytné prvky. Kromě krajinomaleb naleznete vzory inspirované vysokým uměním, ale i každodenním životem. V naší galerii nechybějí obrazy s ženami, moderní černobílé interpretace, ani fantastické motivy. Který obraz si vyberete Vy?

Krása subtilnosti: akvarel obrazy

Obraz akvarel naleznete také v trochu sofistikovanějším provedení. Pastelové dekorace, malířské skvrny a mozaiky úspěšně využijete v elegantních, eklektických místnostech a v interiérech zařízených ve stylistice glamour. Abstraktní kompozice ve fialové, růžové a blankytné barvy v sobě spojují subtilnost a modernitu – stanou se krásným pozadím dřevěné, vyřezávané komodě a designérské stolní lampě. Pastelové grafiky v barvě levandule, země a nebe, využijete jako ozdobu světlého interiéru. Nástěnné ozdoby  imitující obraz akvarel se stanou krásným pozadím hnědé klasické pohovky,  lehkého fantastického závěsu a elegantních doplňků. Abstraktní fialovo-růžové skvrny můžete zavěsit nad postel v ložnici – tato nástěnná dekorace bude výrazným prvkem celé aranžace – zdůrazní krásu doplňků v delikátních, pastelových barvách – růžové, ametystové, vřesové. Grafiky, které nám na mysl přivedou akvarel obrazy naleznete v naší kolekci v půvabných, delikátních barvách – mezi dostupnými motivy můžeme vyzdvihnout ovoce, barevné motýly, plameňáky a labutě.