Fototapety podle kategorie - 3D • Fototapeta

Chtěli byste, aby Váš interiér vypadal nestandardně? Samozřejmě, že ano! Zřejmě každý z nás touží, aby vzhled jeho obydlí zrcadlil vkus a osobnost majitele. Pozitivní změny můžeme někdy dosáhnout i zapojením jediného nového prvku. Může to být například revoluční 3D tapeta. Díky tomuto řešení se Váš interiér diametrálně promění. 3D tapeta je dokonalým způsobem, jak oživit byt či dům a také jak si zvednout náladu. Na nic nečekejte a podívejte se, jak budou 3D fototapety vypadat ve Vašem domě! V nabídce obchodu Myloview naleznete nádherné 3D fototapety na zeď, které budou vypadat, jako bychom je Vašim zdem ušili na míru.
Fototapeta trojrozměrná mnohoúhelníky

Fototapeta trojrozměrná mnohoúhelníky

Toužíte po celkové metamorfóze nudného obývacího pokoje? Povede se Vám, když se rozhodnete pro pastelovou fototapetu s harmonickým vzorem.
Fototapeta trojrozměrná abstrakce

Fototapeta trojrozměrná abstrakce

Moderní interiéry vyžadují moderní dekorace, takové jako je naše fototapeta s efektem 3D.
1 458 fototapet
Fototapeta 3D černobílá

Fototapeta 3D černobílá

Výrazný, prostorný tisk na 3D fototapetě promění každou monotónní stylizaci obývacího pokoje nebo předsíně.
Fototapeta 3D abstrakce

Fototapeta 3D abstrakce

Abstraktní fototapeta v mírné koloristice je zajímavým doplňkem do interiéru obývacího pokoje nebo pokoje teenagera.
Fototapeta 3D pastelová abstrakce

Fototapeta 3D pastelová abstrakce

Pastelová dekorace 3D nabízí báječný způsob jak podnítit mysl ke kreativní činnosti, a proto takový vzor umístěte do kanceláře.
Fototapeta 3D minimalistická

Fototapeta 3D minimalistická

Minimalismus bude vždy v módě! Pokud hledáte fototapety v tomto stylu, rozhodněte se pro vzor s efektem 3D, který dodá interiéru hloubku.
Fototapeta 3D geometrie

Fototapeta 3D geometrie

Motiv 3D krychlí umístěný na stěně v ložnici opticky otevře prostor a propůjčí mu moderní charakter.
Fototapeta 3D do ložnice

Fototapeta 3D do ložnice

Monochromatická ložnice zpestřená vzorem na 3D fototapetě je dokonalým řešením pro malé interiéry.
Fototapeta růžové mnohoúhelníky

Fototapeta růžové mnohoúhelníky

Chcete vnést do bytu trošku iluze? Pomůže Vám v tom trojrozměrná fototapeta v energických barvách.
Fototapeta barevné kostky

Fototapeta barevné kostky

Barevný vzor 3D se dokonale hodí k oživení interiéru. Takovou fototapetu umístěte na jednu zeď a zbytek vymalujte světlou barvou.
Fototapeta moderní styl 3D

Fototapeta moderní styl 3D

Pokud chcete opticky zvětšit nevelkou místnost, rozhodněte se pro fototapetu s efektem 3D v elegantním bílém provedení.
Fototapeta trojrozměrná geometrie

Fototapeta trojrozměrná geometrie

Jestliže jste fanouškem moderních technologií, pak Vás fototapeta 3D v geometrické formě jistě chytne za srdce.

 

3D fototapety na zeď - změna stylu jak mávnutím kouzelné hůlky  

3D fototapety jsou skvělou možností pro všechny, kdo chtějí výrazně proměnit interiér svého domu, aniž by přitom museli pořádně provětrat peněženku. Umístění 3D fototapety je totiž nejenom levné, ale především snadné a příjemné! Jestliže tedy chcete rychle a bez námahy proměnit svůj dům k nepoznání, je to ta pravá možnost přímo pro Vás. Už nemusíte chodit po obchodech a hledat inspiraci v nábytku, doplňcích a nových barvách. Nebudete potřebovat interiérového designéra a na všechny nové trendy se můžete dívat z vrchu. Všechno je to záležitost jediné 3D fototapety na zeď! Díky ní bude Váš byt vypadat téměř jako nový a Vy sami se budete po dlouhou dobu cítit mnohem lépe. Tapeta 3D může reprezentovat všechno, co si dovedete představit. Abstraktní vzory, bujné, barevné květiny, nadmořská městečka, 3D tapety na zeď s uličkami nebo krásné krajinky – a to je pouze pár návrhů z celé řady možností.

Nechat se unést fantazií může každý. Dětské tapety 3D

3D fototapety na zeď můžou viset na jakékoliv zdi v jakékoliv místnosti – a vždy budou vypadat dobře! Jednou z možností, jak osvěžit interiér, které téměř nikdy nezklamou, jsou dětské tapety 3D. Trojrozměrný obrázek bude v dětském pokoji nejenom skvěle vypadat, ale také pozitivně prospěje rozvoji dítěte. Pocit, že se pohybuje v „nekonečném” pokoji, silně povzbudí dětskou fantazii, protože mu poskytne základ pro zábavu. Vaše děcko se může například nechat unést fantazií o tom, že zkouší najít východ z labyrintu, že je princeznou uvězněnou ve věži, že vyrazilo na dalekou cestu nebo že vládne pohádkovému kraji. Dětská představivost nezná hranice a dětské tapety 3D jí pomohou vytvořit neuvěřitelné scénáře.

Trojrozměrné chuťové vjemy - 3D tapety do kuchyně

3D fototapety na zeď se skvěle hodí také do kuchyně. Tato místnost přeci nemusí být nudná – v kuchyni je nejdůležitější kreativita, které šedivé, nezajímavé zdi rozhodně nepřejí. 3D tapety do kuchyně nám pomohou rozhýbat šedé buňky mozkové a při vaření vyjít mimo vyšlapané cestičky. Kdo říká, že všechno musíme dělat jako Modest Amaro? Experimentujme, míchejme chutě, struktury, vůně. A i když nám občas něco nevyjde, jindy se naopak může ukázat, že jsme vytvořili naprosto nové jídlo a že je před nám zářivá kariéra mistra kuchařského oboru.

  • 3D fototapety na zeď do kuchyně nás mohou inspirovat k vytvoření  významných chuťových spojení – především potom tehdy, když zobrazují jídlo – ovoce, zeleninu a jiné produkty. Budeme-li se dívat na krásný, šťavnatý pomeranč, můžeme dostat tisíc různých nápadů, jak ho netradičně využít.  
  • 3D fototapety na zeď nemusí být bezprostředně spojené s vařením. Pozorování abstraktních vzorů plných hloubky a barev, které vytvářejí neuvěřitelné obrazce, bude mít nepochybně pozitivní vliv na naši kreativitu a fantazii.   

Odkvetlé pampelišky, draci, relaxace... Vysněná ložnice

3D fototapety se dokonale hodí také do míst vyhrazených odpočinku. V obývacím pokoji můžeme pověsit nepříliš křiklavé obrazy, které se hodí do prostoru denního pokoje. V tom případě nás neunaví „neodbytný” pohled, trojrozměrný efekt zase opticky zvětší místnost, zatímco klidná koloristika nám pomůže se uklidnit a odpočinout si po dlouhém těžkém dni. K tomu se ideálně hodí 3D fototapety odkvetlé pampelišky, které v nás evokují myšlenky na teplá letní odpoledne. Tapety 3D jsou také skvělou možností pro každého vášnivého čtenáře. Při obracení stránek románu nastartujeme svou fantazii a trojrozměrná grafika nám může pomoct přenést se do světa právě čteného příběhu. 3D fototapety na zeď v obývacím pokoji  jsou nejlepším řešením pro všechny, kdo si cení vlastního času a možnosti odpočinku.

V nabídce našeho obchodu naleznete také nádherné 3D tapety do ložnice. Místo, kde regenerujeme po celém dni, by mělo do nejmenších detailů odpovídat našemu vkusu a charakteru. To přeci právě tam trávíme ty nejintimnější chvíle, sníme, pláčeme a spíme. 3D tapety do ložnice mohou reprezentovat všechno to, co je nám nějakým způsobem nejbližší – západ slunce nad mořským pobřežím, nekonečné nebe, sytě zelený les nebo miliony hvězd rozzářená noční obloha. Trojrozměrné tapety se výjimečně dobře hodí do ložnice, protože nás dovedou přenést do světa našich snů.

Vesmírný efekt!

3D fototapety na zeď mohou být ještě výjimečnější, než si umíte představit. Trojrozměrné grafiky totiž skvěle vypadají nejenom na stěnách, ale také... na podlahách! 3D tapety na podlahu můžete umístit jak doma, tak i v exkluzivním salónu, hotelu nebo v restauraci. Toto řešení určitě nadchne Vaše hosty, protože ve srovnání s konkurencí vyniknete právě Vy! Ale bez ohledu na to, tak trojrozměrnou grafiku nalepíte, bude vždycky vypadat naprosto neodolatelně. Váš interiér se díky ní stane moderním. Způsobí, že se pocítíte natolik vesmírně, jako byste se dostali do světa Hvězdných válek. A jak by řekl Mistr Yoda: neuvěřitelně atraktivní 3D fototapety na zeď, ale jejich cena je nízká. 

Ložnice ve stylu glamour s využitím fototapet

Ložnice ve stylu glamour s využitím fototapet

Jak zní recept na stylový, nadčasový a neuvěřitelně krásný interiér? Stačí špetka elegance, hrst půvabu a troška královského přepychu, a to vše podané samozřejmě ve společnosti glamour. Tento styl nabízí ověřený způsob jak vytvořit ložnici snů, a právě proto Vám v tomto článku ukážeme nejzajímavější nápady, jak vykouzlit aranžaci, která nebude mít sobě rovnou!