Fototapety podle kategorie - Auta

Vrčení motoru, hvízdání pneumatik, pocit svobody, který dává rychlost - tohle všechno milujeme na autech nejvíc. A přitom je jedno, jestli jezdíme trabantem, nebo úplně novou audinou. Pro milovníky auto-moto je důležité vlastní "tunění", hodiny strávené pod kapotou a radost z každé minuty za volantem. A právě pro lidi jako jste Vy, připravili jsme krásné fototapety auta - nástěnné ozdoby, které každý pokoj promění ve skutečný ráj auto-moto. Jestliže pravidelné předení motoru je balzámem pro Vaše uši, tak tapety auta potěší také Vaše oči. Pojďte se tedy s námi posadit za volant nádherného stroje a společně můžeme vyrazit za dobrodružstvím!
124 fototapet

 


Fototapeta auta - náš nový futuristický manifest

Obrázky na zeď s auto-moto motivy jsou dekorace, které v poslední době získaly obrovskou popularitu. Není na tom vlastně nic zvláštního, protože všechno, co je spojené s dobrodružstvím, rychlostí a aktivním stylem života, je dnes přijímáno s entusiasmem. Společnost 21. století se snaží nečinnost vyměnit za neustálé objevování něčeho nového. Neakceptujeme nudu a večer strávený na pohovce před televizí počítáme k těm nepříliš povedeným. A proto, přijmeme-li tento fakt, může se něco tak jednoduchého jako fototapety auta stát pro nás symbolem - znakem aktivity, negací tuctovosti. K podobným závěrům došel přeci (a to už na začátku 20. století) i sám Filippo Tommaso Marinetti, umělec, který chtěl vysvobodit umění z okovů předvídatelnosti - vytvořil proud s příznačným názvem "futurismus". Ve svém Futuristickém manifestu mj. psal: Prohlašujeme, že nádhera světa je obohaceno o novou krásu: krásu rychlosti! Závodní automobil se svou karosérií zdobenou velkými trubkami, podobnými hadům s ohnivým dechem... burácející automobil, který vypadá, jako by se hnal po kulometných pásech, je krásnější než Samothrácká Níké. Automobil je více než jen stroj plný pístů a komplikovaných spojů, je především vozidlem s konkrétním významem: nepřináší nám pouze estetické dojmy, ale také nás je schopné přemístit na vysněná místa - a to kdykoliv a kudykoliv chceme. Jak bychom byli omezení, kdybychom neměli auta! Podívejme se tedy na ně z širší perspektivy a udělejme z nich symbol našeho vlastního manifestu - vzpouře proti předvídatelnému životnímu stylu.

Fototapeta auta nenahraditelná v jakémkoliv interiéru

Tapety auta se hodí do interiérů různého typu. V obchodě Myloview naleznete ohromný výběr vzorů s tímto motivem, díky čemuž jsou vhodné do:

  • obývacího pokoje;
  • dětského pokoje;
  • předsíně;
  • ložnice;
  • kanceláře.

Jestli chcete ukázat světu Vaši lásku k automobilům, nejlepší volbou bude pověsit tapetu auto do obývacího pokoje - do pokoje, který je srdcem domu. Pokud se rozhodnete pro takhle "odvážnou" nástěnnou dekoraci, určitě na ni Vaši hosté nebudou reagovat lhostejností. V závislosti na tom, jaká auta preferujete, můžou se na Vaší zdi objevit tapety s auty moderními, nebo také v retro stylu - Volkswagenem Brouk, malým fiátkem a podobně. A nebo snad máte jednu jedinou, svou nejoblíbenější značku? V takovém případě vám do obýváku může "vjet" Vaše vlastní auto - tapeta s jeho podobiznou se stane výjimečným a neopakovatelným dekoračním prvkem.

Tapeta - auto pro ty, kteří se nebojí vyrazit do neznáma

Grafika s dopravními prostředky je dokonalou variantou také pro mladší členy domácnosti. Dětský pokoj, který ozdobí tapeta auto, se může stát místem, kde se vyklubou touhy stát se závodníkem nebo mechanikem. Nezapomínejme, že i ty nejdrobnější prvky v našem okolí mohou být inspirací nejen pro nás, ale také pro naše blízké! Symbol automobilu jako znaku aktivity a touhy po dobrodružství se může fantasticky propojit s charakterem dětské přirozenosti i vzpoury teenagerů. Zájem o život i neschopnost "posedět" na místě, tak typické pro naše ratolesti, jsou vlastnosti, které v budoucnosti mohou přinést ovoce v podobě úspěchů pracovních i soukromých. Neochlazujme tedy zápal našich děti, ale podporujme ho prostřednictvím drobných prvků v jejich okolí - takových jakými je fototapeta auta závodní.

Fototapeta auta nejlepší do nestandardních stylizací

Tapeta s auty důstojně vyzdobí také takové interiéry, na které často zapomínáme - na příklad chodbu či předsíň. Ukažme našim hostům už na prahu, že náš byt je úplně jiný než všechny ostatní. A jestliže chceme dosáhnout skutečného "wow efektu", zamysleme se nad tím, že bychom umístili grafiku s autem přímo do naší ložnice. Nemáme tu nicméně na mysli obyčejnou tapetu s motivem dvoustopého vozidla, ale něco naprosto výjimečného. Použijte k výzdobě své ložnice tapety auta 3D! Efekt trojrozměrnosti dodá interiéru magický charakter a způsobí, že místnost nebudeme chtít opustit. Takové stylistické řešení se jistě zalíbí také Vašim dětem, a proto ho směle můžete použít také v jejich ložnici. Tapety auta v 3D provedení jsou nešablonovitým doplňkem, který jednou pro vždycky zažene nudu z Vašeho bytu. A právě o to nám přeci jde.