Plakáty podle kategorie - Hory

Hory v nás asociují svobodu, divokou, nezkrotnou přírodu a krásu tak obrovskou, že nám chybí slova, abychom ji dokázali popsat. Jestli fascinovaně hltáte strmé horské štíty, hudbu padajících kamenů a dech beroucí výhledy, pak se plakát hory musí objevit ve Vašem obývacím pokoji, předsíni nebo ložnici. Nehraje roli, v jakém tempu po horách chodíte, jestli to je pro Vás hobby, nebo zda dobýváte nepřístupné stezky, či jejich krásu obdivujete z daleka – nádherný plakát hory se stane skvělou dekorací každého interiéru. Můžete sáhnout po zobrazení plném barev, minimalistické, černobílé fotografii nebo hory plakát v překrásném stylu vintage. Výběr je jen a pouze na Vás – my jsme zde od toho, abychom Vám ukázali všechny dostupné možnosti. 

Plakát hory a jezero

Plakát hory a jezero

Uklidňující pohled: plakát s horskou krajinkou vnáší do stylizace příjemnou atmosféru.
Plakát hory v Kanadě

Plakát hory v Kanadě

Teplý filtr na grafice plakátu s horami doplní chladnou stylizaci. Plakát pověsme na surovou, omítnutou zeď.
112 plakátů
Minimalistický plakát s horami

Minimalistický plakát s horami

Moderní prostory potřebují zajímavý doplněk. Plakát s krajinkou může najít své místo v kanceláři, v obývacím pokoji i v předsíni.
Plakát horská řeka

Plakát horská řeka

Moderní forma dekorace - plakát - a klasické téma - horská krajinka. Taková nástěnná ozdoba je must-have v eklektickém interiéru.
Plakát hory v Norsku

Plakát hory v Norsku

Plakát se štíty hory v Norsku bude vypadat skvěle nejen ve skandinávské aranžaci!
Plakát malebná horská krajina

Plakát malebná horská krajina

Nejkrásnější paletu barev vytvořila příroda. Takový plakát zpestří každou místnost!
Plakát zelený horský štít

Plakát zelený horský štít

Plakát místo obrazu: v obývacím pokoji se rozhodněme pro příjemnou krajinku inspirovanou prázdninami na horách.
Plakát horská krajinka

Plakát horská krajinka

Přírodní inspirace na plakátu – taková nástěnná - dekorace obohatí aranžaci v eko stylu.
Plakát horský štít

Plakát horský štít

Ložnice zařízená v klasickém stylu nevyžaduje příliš mnoho dekorací. Postačí plakát s klidným výhledem na horský štít.
Plakát východ slunce v horách

Plakát východ slunce v horách

Pohled na vycházející a zacházející slunce je univerzálním motivem, který je využíván k dekorování klasických aranžací bytových prostor.
Plakát hory v mlze

Plakát hory v mlze

Barevná horská krajinka posílí charakter eklektického interiéru. Plakát můžeme pověsit nebo opřít o zeď.
Plakát s horskou krajinou

Plakát s horskou krajinou

Plakát s horskou krajinou můžeme pověsit v předsíni. Subtilní zeleň strom zjemní minimalistickou aranžaci.

 

Dech beroucí hra světel a barev – plakát hory v impresionistickém provedení

Počasí se na horách mění jako v kaleidoskopu. Pochmurné, bouřkové ráno se může proměnit v rozpálený prosluněný den, naopak jediný na první pohled nicotný mráček na nebi může zvěstovat několikadenní průtrže mračen a teplotní poklesy. A přestože taková houpačka může být velkou výzvou, když jsme se rozhodli dobývat další štíty, tak není sporu, že nám zajistí výjimečné zrakové zážitky. Těsně před bouřkou přeci hory vypadají temně a nebezpečně, naopak hned po dešti svěže a rozzářeně. A takové slunce, které se prodírá přes hustá mračna, nám nabízí tak neuvěřitelné představení na úbočích hor, že zíráme v němém úžasu. Z nabídky miliónů zobrazení jsme vybrali vzory, kolem kterých se nedá projít lhostejně. A plakáty hory Krkonoše jsou pouze… vrcholkem naší nabídky!

  • Jestli jste milovníkem umění, vyberte si plakát hory, který připomíná práce francouzských impresionistů. Překrásná hra světel a barev způsobí, že se šedivé kamenité úbočí náhle pokryje všemi barvami duhy: od žluté přes fialovou až po růžovou či oranžovou.
  • Hory plakát nám může také připomenout delikátní akvarel, v němž důležitější než barvy je všeobecný dojem, nálada a imprese, jaké v nás zůstanou poté, co si obraz prohlédneme. Sáhněte po propracovaném vzoru plném fantasticky zpracovaných detailů nebo po zobrazení připomínajícím dílo lidového umělce.
  • Dokonale bude působit také plakát hory Tatry, který ukazuje pouze vrcholky prodírající se ranní mlhou. Toto pohádkové zobrazení  se skvěle hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do útulné ložnice, ve které chceme vytvořit výjimečnou atmosféru.

Plakát Krkonoše nebo Tatry? Ozdoby pro milovníky přirozené krásy

Všechny hory máme rádi úplně stejně, ale přeci jenom speciální místo v našich srdcích zaujaly naše rodné štíty. Přestože jsou nižší než Alpy nebo Himaláje, tak jejich krása je jedinečná svého typu. Copak můžeme najít někde druhý Ještěd? Nebo Lysou Horu plnou legend a tajemství? A právě proto je plakát hor tak skvělým nápadem na originální a překrásnou ozdobu v rodném stylu. Nemusíte bydlet v dřevěném domku, aby taková dekorace vypadala skvěle. Horský plakát se hodí také do moderního, industriálního interiéru nebo do obývacího pokoje v retro stylu.

Jako za dávných časů, čili originální plakát hory v obývacím pokoji v retro stylu

České plakáty 50. a 60. let 20. st. jsou skutečnými mistrovskými díly. Bez ohledu na to, zda propagovaly filmy, divadelní představení, výrobky denního užitku nebo společenské kampaně, vždy si držely výjimečně vysokou uměleckou úroveň. Vzhledem k tomu, že si ceníme naší minulosti a tradic, připravili jsme také ozdoby, které navazují na českou retro estetiku, která je jediná svého druhu.

Hory plakát s grafickým vzorem představujícím schématicky nakresleného lyžaře sjíždějícího po svahu nebo vlek vinoucí se po strmém úbočí Vás během okamžiku přenesou do zcela jiné epochy. Taková ozdoba bude fantasticky působit v interiéru, kterému dominuje nábytek a vybavení z epochy vintage. Móda na tuto dobu naší historie způsobila, že bez problému naleznete v e-shopech prvky vybavení, které připomínají ty, které měl před padesáti lety doma téměř každý Čech.

Barevně nebo monochromaticky? Plakát hory v libovolných barvách

Při prohlížení horských plakátů stojí za to se zamyslet, jaký typ zobrazení se bude hodit do našeho interiéru. Můžeme se totiž rozhodnout pro energetický snímek plný barev, nebo tlumený vzor v sépii či černobílé tónině. Každá z těch možností akcentuje zcela jiný charakter krajiny. Monochromatický plakát hory perfektně doplní prostorný moderní interiér. Po takové ozdobě můžeme klidně sáhnout v situaci, kdy máme k dispozici dobře osvětlený interiér. Pakliže však zařizujeme komorní pokoj, jehož nejsilnější stránkou není denní světlo, rozhodněme se raději pro světlý vzor plný barev v impresionistickém stylu, který nám navíc rozjasní aranžaci a dodá jí lehkost.