Plakáty podle kategorie - Abeceda

Plakát abeceda pro děti je dokonalou volbou zároveň při dekoraci pokoje, stejně jako praktickou didaktickou pomůckou. Málokdo z nás si pamatuje, kolik úsilí a práce musí dítě obětovat, aby si zapamatovalo všechna písmena naší abecedy. Jejich množství stejně jako různorodost mohou být skutečnou výzvou pro malého člověka. Vhodně vybraný plakát s abecedou nejenže usnadní učení, ale způsobí, že se nudná povinnost stane příjemnou zábavou! Taková ozdoba bude skvěle vypadat nejen v domácím prostředí. Plakát s abecedou pro děti je také skvělým aranžačním řešením do školky, základní školy a dokonce i do jazykové školy, ve které kurzy začínají výukou cizí abecedy – zvláště v případech, kdy mluvíme o jazycích skandinávských nebo asijských.

46 plakátů

 

Plakát abeceda pro děti – praktická dekorace v pokoji malých dětí

Plakát abeceda nemusí být obyčejnou, nudnou didaktickou pomůckou. Z naší široké nabídky si bez problému vyberete takové zobrazení, které se bude Vaší ratolesti líbit. Jednotlivá písmena můžou mít totiž formu rostlin, zvířátek nebo předmětů denní potřeby, díky čemuž si Váš drobek mnohem rychleji zapamatuje další znaky. Plakát abeceda pro děti, který grafickým způsobem usnadňuje výuku, se stane dokonalým prvkem zařízení pokoje. Barevná písmenka mohou také připomínat znaky vyrobené z modelíny, vyřezané do dřeva, barevné kostky na hraní nebo zábavné magnety na lednici. Naopak plakát česká abeceda imituje klasickou zelenou tabuli s křídovými nápisy.

A jako ananas, b jako banán, čili plakát abeceda do školy i školky

Plakát abeceda pro děti bude skvěle působit jako dekorace pokoje, když chcete, aby se Vaše ratolest seznámila s písmenky abecedy ještě před tím, než půjde školky. Naopak ve školce potom taková dekorace pomůže dětem v praktické a systematické výuce. Barevný a zábavný plakát abeceda pro děti bude v prvé řadě prvkem, který dětem umožní přizpůsobit se nové skutečnosti. Pro spoustu dětí je pořádnou výzvou, když mají začít chodit do školky či školy. Obrázková dekorace plná zábavných prvků jakou je plakát abeceda, vnese do místností příjemnou atmosféru, díky čemuž se děti rychleji přizpůsobí nové skutečnosti, takže se pro ně výuka stane báječnou zábavou.

Plakát abeceda – praktická pomůcka v jazykové škole

V dnešní době se děti už od nejmladších let učí nejen základní školní předměty, ale také stále zajímavější a stále exotičtější jazyky. Plakát abeceda se tak perfektně hodí do jazykové školy. V závislosti na tom, jaké kurzy nabízí Vaše škola, můžete sáhnout po zcela různých plakátech s abecedou. Abychom ukázali na rozdíly mezi naším a cizím jazykem, stojí za to dát vedle sebe plakát česká abeceda a tabuli prezentující znaky, které jsou charakteristické pro daný exotický jazyk, který se učí děti. A ačkoliv máme abecedu spojenou především s malými dětmi, cizí jazyky se učí také dospělí. Plakát abeceda s japonskými, čínskými nebo arabskými znaky může být cennou praktickou pomůckou také pro dospělé studenty.

Plakát abeceda v restauraci?

Přemýšlíte, proč Vám nabízíme plakát abeceda pro děti právě do restaurace? Stále více veřejných prostor je uzpůsobeno také pro naše malé ratolesti. Jestliže Vaše dítě bude nudit sezení u stolu s dospělými, ve vhodně připraveném koutku v restauraci se může posadit u malého barevného stolku a zabývat se zajímavějšími věcmi – kreslením, hraním nebo zábavou s jinými dětmi. Na takovém místě bude zábavný a zároveň praktický plakát abeceda trefou do černého. Nad takovou dekorací stojí za to se zamyslet také v čekárně u lékaře, zubaře nebo kadeřníka, kde se dítě čekající na svého rodiče nebude nudit ani dělat otrávené obličeje.