Fototapety podle kategorie - Příroda • Fototapeta

Fototapeta příroda nabízí dokonalý způsob jak aranžovat interiéry - a to zároveň ty, ve kterých cítíme silné propojení s přírodou, stejně jako ty moderní, minimalisticky zařízené. Široká paleta vzorů a zobrazení zajišťuje, že fototapeta na zeď příroda nadchne dokonce i zapálené milovníky města a civilizace. Černobílé snímky rostlin, minimalistické záběry listů nebo ve výrazu asketické dvoubarevné kmeny bříz se stanou dokonalou dekorací industriálních bytů v centru velké metropole. Fototapety 3d příroda se trefí do vkusu všem, kteří válčí s nevelkými prostory a snaží se je aranžovat. Trojrozměrný vzor nabízí dokonalé řešení, jak můžeme opticky zvětšit pokoj a dodat mu lehkost.

Fototapeta příroda do koupelny

Fototapeta příroda do koupelny

Laminovaná fototapeta s přírodní krajinou se skvěle hodí do aranžace moderní koupelny.
Fototapeta příroda - mraky

Fototapeta příroda - mraky

Inspirace pro snílky: fototapeta s mraky dodá charakter stylizaci ložnice.
1 108 fototapet
Fototapeta větvičky bavlny

Fototapeta větvičky bavlny

Pro doplnění aranžace v přírodních barvách a látkách není potřeba mnoha doplňků – postačí výrazná fototapeta s přírodním motivem.
Fototapeta exotický tisk

Fototapeta exotický tisk

Motiv exotické přírody se hodí zároveň jak do klasických, tak i do moderních aranžací. Tropický tisk oživí interiér a dodá mu dynamiku.
Fototapeta příroda - dřevo

Fototapeta příroda - dřevo

Fototapeta s motivem dřeva nabízí dekoraci zdí ve skandinávském stylu – a konkrétněji, ve finském.
Fototapeta příroda - květiny

Fototapeta příroda - květiny

V interiéru zařízeném v přírodním stylu dominuje dřevo a klasické doplňky, např. tapety s květinami.
Fototapeta podzimní listí

Fototapeta podzimní listí

Podzimní listí se ideálně hodí do ložnice těch z nás, kteří toužíme vytvořit v interiéru útulnou atmosféru, která bude zvát k odpočinku a ztišení.
Přírodní fototapeta pro děti

Přírodní fototapeta pro děti

Fototapeta s motivem přírody nebude pouze krásně vypadat, ale bude inspirovat Vaše děti, aby trávili čas aktivně na čerstvém vzduchu.
Fototapeta příroda - les

Fototapeta příroda - les

Zeleň uklidňuje, a proto si do interiéru zajistěme lesní akcenty. Fototapeta se stromy dodá aranžaci dynamiku.
Fototapeta štíhlé stromy

Fototapeta štíhlé stromy

Fototapeta se stromy je skvělou volbou pro každého, kdo má rád přírodní, tlumené barvy. Takový vzor jistě rozežene aranžační nudu!
Fototapeta příroda - palmy

Fototapeta příroda - palmy

Troška exotiky ve Vašem interiéru: fototapeta s palmami je variantou do moderního bytu.
Fototapeta západ slunce

Fototapeta západ slunce

Pohled na zapadající slunce vždy probouzí pozitivní emoce. Přírodní fototapeta se skvěle hodí do klasické aranžace.

 

Energetická moc fototapety příroda

Živé, vibrující a plné energie barvy přírody nabízí dokonalý způsob jak si udržet dobrou náladu a pozitivní přístup, a to dokonce i v případě, že za okny vládne deštivý podzim nebo mrazivá zima. A přestože si nemůžeme zajistit léto po celý rok, tak fototapeta 3d příroda nabízí vynikající alternativu. Nejen jasné barvy mají pozitivní vliv na naši psychickou kondici, náladu a sebevědomí. Zelená barva, známá svými uklidňujícími a relaxačními vlastnostmi, je dokonalou volbou při aranžaci obývacího pokoje. Fototapeta příroda zobrazující rozkvetlé louky, husté lesy nebo pestré listí stromů bude báječným pramenem této barvy. A co víc - tapeta s přírodou je univerzální dekorací nadčasového charakteru, která bude vždy dobře vypadat v našem obývacím pokoji.

Tapety s přírodou na několik způsobů

Jestliže toužíme oživit náš interiér jednoduchým a zároveň efektivním způsobem, nejlepší řešení nabízí fototapeta příroda. Jeden takto výrazný akcent způsobí, že pokoj získá zcela jiný charakter. V závislosti na tom, jaký styl panuje v našem obývacím pokoji, stojí za to vybrat jiný typ fototapety s motivem přírody.

  • Černobílá fototapeta příroda je dokonalou volbou do moderních interiérů, jejichž majitelé si cení minimalismu a praktických řešení. Monochromatické zobrazení přírody vytvoří harmonický celek s tlumenou koloristikou interiéru. Stane se subtilní dekorací, která diskrétně promění naše prostory, aniž by přitahovala celou pozornost obyvatel bytu. Kdybychom však chtěli naše prostory oživit a vnést do nich koloristický akcent, fototapeta na zeď příroda zobrazující detail rostliny bude vynikající volbou. Plátky, lístky nebo květy zobrazené ve velmi velkém přiblížení budou připomínat spíše abstraktní kompozici než realistickou přírodu, čímž zůstanou věrné minimalistické konvenci interiéru.
  • Tapety zátiší s květinami se ideálně hodí do delikátních, romantických interiérů. Promyšlené kompozice z pestrých květin budou korespondovat s floristickým vzorem na potahu pohovky nebo na závěsech. Barevné rostliny oživí mírně tlumené prostory zařízené v pastelových barvách a báječně je můžeme vkomponovat mezi zbylé prvky aranžace. Fototapety na zeď příroda se skvěle hodí také do rustikálního interiéru, zvláště v případě, že z okna nemáme malebný venkovský výhled. Tapeta s polem obilí nebo rozkvetlou loukou se hodí k dřevěnému nábytku, proutěným doplňkům a folklórním ozdobám.
  • Fototapeta příroda s motivem listů dokonale vypadá v komorních místnostech. Tento delikátní akcent způsobí, že interiér získá lehkost. A především - tento subtilní vzor se nestane dominantou pokoje, která by zastínila zbytek dekorace. V závislosti na koloristice, jaká v interiéru vládne, můžeme sáhnout po fototapetě na zeď příroda zobrazující listí v sytě zelené barvě nebo v podzimní, červenozlaté verzi.
  • Lesní fototapety 3d příroda se dokonale hodí do moderních interiérů zařízených v černé, bílé a v odstínech šedé. Tlumená koloristika získá naprosto jiný charakter, když ji doplníme motivem stromů. Na výběr máme jak tapety s přírodou zobrazující celý les, tak i vzory ukazující jehličnaté větvičky ve velkém přiblížení. Takovýto vzor umístěný v prostorném moderním obývacím pokoji vytvoří originální výzdobu mírně nerealistického charakteru.

Fototapety zátiší v kuchyni a jídelně

Kuchyně a jídelna jsou vhodnými místy, abychom do nich vnesli barvy a pozitivní akcent. Nejenže tam začínáme své dny vařením čerstvé kávy, ale trávíme tam také spoustu času přípravou pokrmů. Proto stojí za to zajistit, aby tato místnost byla radostná. Fototapety na zeď příroda s motivem pestrobarevných květin budou dokonale korespondovat s barevným lakovaným nábytkem. Naopak tapety zátiší se zralým šťavnatým ovocem a zeleninou budou skvělou inspirací pro kulinární experimenty. Fanouškům minimalistických a tlumených řešení doporučujeme fototapety s přírodou v chladných modravých odstínech.

Fototapety 3d příroda v malé koupelně

Jestli váháte, jak zařídit malou koupelnu, pak trojrozměrná fototapeta příroda nabízí vynikající řešení. Pohled na rozkvetlou louku, zelený les nebo na horský potůček vytvoří pocit hloubky, zatímco barevná jasná kompozice rozjasní interiér.