Obrazy podle interiérů - Koupelna

Řekněme si to na rovinu: dekorování koupelny je skutečně náročná práce. Ve většině bytů bývá rozhodně tou nejmenší místností - a zároveň cítíme potřebu, že je nutné do ní umístit spoustu věcí! Navíc v ní vládnou podmínky, které v žádném případě neprodlužují životnost většiny dekorací - např. vlhkost a zvýšená teplota, navíc se čas od času prostě stane, že voda zkrátka tak „sama od sebe” vystříkne... Není snadné najít ozdobu, která tomu odolá! Nebo lépe řečeno: nebylo to snadné, dokud se neobjevily naše obrazy do koupelny! Bez ohledu na to, zda potřebujete nevelké, kouzelné retro obrázky do koupelny, nebo jestli spíš hledáte výraznou ozdobu, která bude přitahovat pozornost a která ovládne celý interiér, zcela jistě u nás naleznete to, co právě potřebujete. A k tomu máte záruku, že každý obraz do koupelny, který si koupíte v našem obchodě, vzorně zvládne podmínky, které v ní panují!

Mořský triptych do koupelny

Mořský triptych do koupelny

Velkolepá blankytná modř moří a oceánů nevypadá nikde tak dobře jako v koupelně! Obraz ve formě triptychu dodá stylizaci punc modernosti.
Obraz do koupelny maják

Obraz do koupelny maják

Ilustrace s mořským majákem v atmosféře vintage bude skvěle vypadat v koupelnách zařízených ve skandinávském stylu.
35 obrazů
Obraz s abstraktní květinou

Obraz s abstraktní květinou

Do tlumené koupelny se ideálně hodí moderní obraz s květinou v originální, abstraktní formě.
Obraz vlny na moři

Obraz vlny na moři

Obraz zpěněného moře můžeme ideálně zakomponovat na bílou zeď nad vanou nebo naproti umyvadlu.
Obraz pastelový portrét

Obraz pastelový portrét

Jestli hledáte do koupelny subtilní dekoraci, pak pastelový portrét splní tento úkol dokonale!
Akvarelový obraz s majákem

Akvarelový obraz s majákem

Obrazy v námořnickém stylu jsou zkrátka vysněnou dekorací do koupelny! Zvláště dobře se prezentuje motiv s majákem.
Obraz do koupelny s baletkou

Obraz do koupelny s baletkou

Grafiku s baletkou doporučujeme zvláště milovnicím tance. Takový obraz propůjčí interiéru klasické vyznění.
Obraz do koupelny abstrakce

Obraz do koupelny abstrakce

Obraz nabízí ideální možnost jak propašovat do koupelny trochu barev. Pastelový abstraktní motiv oteplí aranžaci.
Obraz s volavkou do koupelny

Obraz s volavkou do koupelny

Jestli hledáte výjimečný doplněk, který promění vzhled Vaší koupelny, pak obraz s volavkou splní tento úkol dokonale!
Obraz v japonském stylu

Obraz v japonském stylu

Obraz s gejšou se hodí nejen do interiérů v japonském stylu – taková grafika bude skvěle vypadat např. v moderní koupelně.

 

Obrazy do koupelny na 5 svěžích způsobů

Bez ohledu na to, jak malou, zvláštně zaprojektovanou nebo těsnou – anebo, přímo naopak,  velkou a prostornou – máte doma koupelnu, naše obrazy způsobí, že v ní úspěšně využijete ty samé triky, které můžete použít v jakékoli jiné domácí místnosti. Pravidla zůstávají stejná, je potřeba je pouze šikovně použít! Jelikož je koupelna ze své podstaty poměrně nevelkým interiérem, tak často nepotřebujeme moc, abychom zařídili, že se z takové „nijaké” nevýrazné místnosti stane skutečná hvězda bytu a místo, ve kterém bude radostí pobývat. Obrazy do koupelny nabízejí jeden ze způsobů, jak můžeme provést právě takovou aranžační metamorfózu, a proto Vám dnes chceme ukázat pět skutečně zajímavých, pokaždé velmi účinných a - to nejdůležitější - jednoduchých v provedení nápadů, jaký obraz do koupelny vybrat a jak zařídit, aby se stal skutečnou ozdobou tohoto interiéru - a ne pouze žalostným doplňkem. Doufáme, že alespoň jeden z nich se Vám zalíbí natolik, že budete mít chuť využít ho ve svém vlastním bytě!

Nápad 1: Využijte obrazy do koupelny, abyste získali více barev

Velkým problémem většiny koupelen je, že – s výjimkou, eventuálně, obkladaček – velmi zřídka tam můžeme natrefit na nějakou výraznou barvu. Dokonce ani obkladačky, upřímně řečeno, nejčastěji nijak nevynikají zářivými a sytými barvami. A to je velká škoda, protože v koupelně - zvláště pak v malé koupelně - dokáže dokonce i troška koloristického zpestření odvést kus práce! Jestliže si nejste jistí, jaký obraz do koupelny byste měli vybrat, doporučujeme vždy na prvním místě sáhnout po takovém, který barevně oživí interiér: na příklad nějaký s výrazným geometrickým motivem nebo takový, který zobrazuje květiny. Obrazy tohoto typu nejúčinněji promění interiér.

Nápad 2: Vezměte vzor na vzor

Barva je jedna věc, ale vzor je zase úplně něco jiného! Teoreticky platí pravidlo, podle kterého bychom měli do velkého interiéru vybírat velké vzory a vice versa, ale ve skutečnosti hodně záleží také na formátu obrazu, pro který se rozhodnete. Čím menší, tím větší možnosti! Výrazné vzory, které přitahují pozornost, nabízejí snadný a zároveň originální způsob jak zpestřit aranžaci.

Nápad 3: Obrazy do koupelny retro, minimalistické, popartové a jiné, tedy: stylizujme!

V našich bytech s chutí a často využíváme různé dekorační styly: zařizujeme ložnici ve stylu shabby chic, skandinávský obývací pokoj, minimalistickou kuchyni, punkový pokoj teenagera a tak dále. Koupelna však z jakéhosi podivného důvodu často zanedbáváme a nevyužíváme v ní charakteristické prvky žádné z populárních stylistik. A to je veliká chyba! Můžete využít obrazy do koupelny retro, skandinávské, minimalistické a jiné, abyste bez vynaložení výrazné námahy a vysokých finančních prostředků dodali interiéru charakter!

Nápad 4: Najděte netypické místo

Neprozradíme žádné velké dekoratérské tajemství, když řekneme, že ve skutečnost je celá koupelna netypickým místem pro zavěšení obrazů. Vtip je v tom, že dokonce i v ní existují prostory, které se zdají ještě méně zřejmé, v případě ozdob tohoto typu! Pravděpodobně každého by mohlo napadnout pověsit obraz nedaleko zrcadlo, souhlasíte? Ale pověsit ho podél vany, to už je něco úplně jiného (samozřejmě v případě, že je možné to udělat tak, aby nehrozilo polití). A co takhle dokonce… nad záchod? To jsou místa, na kterých obraz udělá opravdu veliký dojem!

Nápad 5: Proč zůstávat u jednoho? Proměňte obrazy do koupelny v galerii!

Jestli už jste se nechali přesvědčit, že revoluční nápad jakým jsou obrazy v koupelně (retro, shabby chic, minimalistické… libovolné!), proč byste nemohli udělat ještě jeden krok navíc? Můžete si tam vytvořit nevelkou galerii? Pověšením několika menších obrazů vedle  sebe můžete dosáhnout skutečně zajímavého efektu, kterého by se nedalo dosáhnout použitím jediného, a to ani velikého obrazu.