Obrazy podle kategorie - Delfíni

Delfíni jsou trochu jako koně, kteří žijí ve vodě: velmi chytří, výjimečně krásní, přátelští a milovaní dětmi... A také, díky své nádherné, ladné postavě, jsou velmi často "portrétováni" a využíváni při dekoraci interiérů! Podobizny delfínů zdobily stěny už v paláci v Knóssos, v jedné z nejstarších památek starověkého světa. Proč si tedy nevzít příklad z obyvatel dávné Kréty a nevyužít obrazy delfínů k vyzdobení interiérů? Zaručujeme, že to stojí za to: naše obrazy delfínů jsou nejen velmi krásnou ozdobou, ale zároveň také velmi trvalou a odolnou, ideálně splní speciální úkoly. Jaké speciální úkoly? Abyste to zjistili, přečtěte si náš článek na téma, jak využít obraz delfín k vytvoření výjimečné aranžace interiéru!

Obraz delfín do obývacího pokoje

Obraz delfín do obývacího pokoje

Minimalistické zobrazení delfína bude skvěle vypadat v minimalistické aranžaci Vašeho obývacího pokoje.
Obraz mořský akvarel

Obraz mořský akvarel

V ložnici zavěšený obraz navazující na mořskou krajinu dodá interiéru atraktivitu. Můžete ho hezky kombinovat s jasným nábytkem.
49 obrazů
Obraz barevní delfíni

Obraz barevní delfíni

Obrazy s barevným zvířecím motivem jsou vhodné nejen do bytů, ale také např. do školních tříd, kde budou plnit edukativní funkci.
Obraz delfín v mořských vlnách

Obraz delfín v mořských vlnách

Rozkošný delfín se stane nenahraditelným kamarádem a společníkem při hrách v dětském pokoji. Námi navrhovaný obraz Vás nadchne mořskou koloristikou!
Obraz akvarel divocí savci

Obraz akvarel divocí savci

Máte prázdninové vzpomínky na potápění v oceáně? Obraz s delfíny v mořské hlubině Vám je bude připomínat!
Obraz delfín do koupelny

Obraz delfín do koupelny

Obraz do koupelny? Minimalisticky zařízený interiér oteplíte pomocí doplňků se zvířecími motivy.
Obraz savce na bílém pozadí

Obraz savce na bílém pozadí

Delfíni patří k nejoblíbenějším a nejmírnějším zvířatům. Obrazy z těmito rozkošnými stvořeními se můžou stát dekorací v pokoji Vašeho dítěte.
Obraz modrý mořský savec

Obraz modrý mořský savec

Obraz v estetice mořského akvarelu prolomí stylizaci obývacího pokoje, když do něj vnese auru tepla a nostalgie.
Obraz delfín a západ slunce

Obraz delfín a západ slunce

Barvy mořské krajiny se zapadajícím sluncem se perfektně hodí do klasické aranžace obývacího pokoje.
Obraz delfíni v mořských hlubinách

Obraz delfíni v mořských hlubinách

Pokud hledáte výjimečný motiv do svého obývacího pokoje, vsaďte na obraz s delfíny v mořské kompozici!
Obraz pohádkoví delfíni

Obraz pohádkoví delfíni

Motiv vln a obyvatel podvodního světa se zalíbí všem dětem. Obraz pověsme hned nad dětskou postýlku.
Obraz delfíni v noci

Obraz delfíni v noci

Motiv delfínů v takové koloristice obarví pastelovou aranžaci obývacího pokoje.

 

Delfín Flip a spol.: jak využít obrazy delfínů k vyzdobení bytu?

Pamatujete si na seriál Delfín Flip, jehož titulním hrdinou byl zábavný, velmi inteligentní delfín? To právě tenhle seriál vydatně přispěl k obrovské popularitě delfínů. Tito veselí mořští savci nás nepřestávají fascinovat už po dlouhá léta – tím víc, čím víc o nich víme – a víme o nich už opravdu hodně!

Naše obrazy delfínů nemohou, bohužel, představit to, že delfíni ovládají velmi komplikovaný jazyk, že vytvořili velmi promyšlené hry  zábavy, že jsou známí tím, že pomáhají topícím se lidem, kdykoliv jen mají takovou možnost... Určitě však dokážou reprezentovat neodmyslitelnou krásu těchto zvířat, jejich zvláštní kouzlo a grácii, stejně jako jejich radostný charakter. A my Vám ukážeme, jakým způsobem využít obrazy delfínů k tomu, abyste vytvořili skutečně zajímavou aranžaci interiéru!

Nejjednodušší způsob: obraz delfína v koupelně

Všechny vzory, které jsou jakýmkoliv způsobem spojeny s vodou – ať už je to krajinka s pláží a palmami, pohled na korálový útes v nějakém exotickém moři, nebo dokonce fotografie starodávné lodi pod napnutými plachtami – odedávna byly populárními dekoracemi do koupelny. Nikomu není třeba vysvětlovat, proč to tak je: voda a koupelna je zcela zřejmé spojení! Pokud i Vy toužíte navázat na tuto tradici, pak obrazy delfínů budou trefou do černého. A protože jsme je vybírali z našeho katalogu, který obsahuje více než 25 miliónů vzorů, můžete si být jisti, že jsou skutečně různorodé: na své si zde přijdou jak koupelnoví tradicionalisté, kteří by nejraději sáhli po chladných barvách, nejlépe odstínech modré (to je samozřejmě tak jako tak nejpopulárnější paleta v této kategorii!), tak i lidé, kteří preferují výraznější barvy, na příklad takové, které jsou charakteristické pro obrazy delfínů na pozadí zapadajícího slunce. Ale pozor, pozor – zřejmě nás nezapomenete upozornit – jak to jako obraz v koupelně? Copak není koupelna tím posledním místem, na které bychom měli věšet obraz – kvůli vlhkosti a obvykle poměrně vysoké teplotě, které tam panují? Nezničí se takový obraz během několika málo minut? Ne! Všechny naše obrazy delfínů jsou tištěny za použití moderní technologie latexového tisku, díky čemuž jsou výjimečně odolné právě vůči těmto, ale také celé řadě jiných vlivů: můžeme je tedy bez obav pověsit dokonce i v koupelně.

Krajina pod hladinou oceánu: obrazy delfínů v dětském pokoji

Jestli Vaše ratolest odedávna plánuje, že až vyroste, stane se mořskou vílou, určitě bude nadšená, když její pokoj proměníte na dno oceánu plné tajemných stvoření. Nepotřebujete k tomu ani kapku slané vody: stačí několik tematických dekorací a modrá barva! Natřete zdi na modro (odvážnější z Vás by mohli zkusit vytvořit nástěnnou malbu se vzorem ryb a chaluh – ostatní mohou zůstat u snazšího řešení, jakým je fototapeta, nebo zkrátka zůstat u hladkých modrých zdí) a pověste na ně jeden nebo dva (samozřejmě můžete i víc!) obrazy delfínů. K tomu přidejte tématické předměty a dekorace: na příklad povlečení s rybičkami, alba se zvířaty moří a oceánů, hračky ve tvaru mořských zvířat, mušle – a to je všechno! Nenáročná tématická aranžace inspirovaná podvodním životem – hotovo!

Obraz delfína v obývacím pokoji? No jasně!

Už jsme mnohokrát zopakovali, že delfíni jsou velmi veselí tvorové, kteří jsou vždy připraveni k zábavě a hrám! Mají v sobě však také spoustu grácie a dovedou působit výjimečně majestátním dojmem, díky čemuž jejich nádherné postavy mohou sloužit nejen k vytvoření jednodušších dekorací – takových, o který jsme např. psali výše – ale také mnohem elegantnějších, na příklad v obývacím pokoji. Jsme přesvědčeni, že zvláště dobře budou působit v takových místnostech, které jsou vyzdobeny úsporně, možná dokonce v minimalistickém stylu: právě tam by mohly tyto obrazy naplno "vyznít" a přitáhnout pozornost všech našich hostů. Nejjednodušší a zároveň nejvýraznější způsob jak využít plakát k vyzdobení takového interiéru, jakým je obývací pokoj, bude pověšení jediného plakátu v co největším možném formátu, pečlivě zarámovaného, na jeden z hlavních bodů pokoje: nad pohovkou nebo, pokud je obývací pokoj spojený s jídelnou, nedaleko stolu.