Fototapety podle kategorie - Austrálie

Fototapeta Austrálie je něčím víc než pouze krásnou ozdobou interiéru. Je to především bohatá krajina, exotická zvířata, nádherná města a neopakovatelná krása kontinentu, který nemůžeme porovnávat se žádným jiným. Fototapety Austrálie jsou výjimečně univerzální ozdobou, která se báječně hodí do moderního obývacího pokoje, pokoje malého děcka, v jazykové škole či v cestovní kanceláři. V závislosti na tom, pro jaký vzor se rozhodnete, můžete vnést do interiéru kapku australské přírody nebo velkoměstský charakter Sydney či Melbourne. Všechno záleží na Vaší kreativitě a nápaditosti. Spolu s náručí inspirací Vám do rukou vkládáme také naše nejkrásnější tapety a netrpělivě čekáme, jaké aranžace z nich vykouzlíte! 

190 fototapet

 

Fototapeta Austrálie – krajina kontrastů

Austrálie je velmi zvláštní kontinent. Přestože je mnohonásobně větší než Česká republika (téměř stokrát), tak hustota zalidnění je menší než 3 lidi na kilometr čtvereční. V Česku je ten počet 134 lidi, a když to porovnáme se západními státy, jsme stále daleko od průměru. A co víc – v Austrálii žije dvakrát víc klokanů než lidí! Teoreticky, když vyjdete z domu, máte větší šanci, že potkáte toto zábavné zvíře než člověka! Za všechno může příroda a náročné klimatické podmínky. Fototapeta Austrálie dokonale ukazuje kontrast, jaký panuje na tomto kontinentu – rozvinuté metropole i divoké, nikým neobydlené pouště a polopouště. Lidé se nejvíce soustřeďují ve velkoměstech. Zbytek země je královstvím zvířat a rostlin, o které bedlivě pečují obyvatelé tohoto ostrovního kontinentu. Podívejme se tedy, co ukrývají naše tapety Austrálie! Nádherné panenské terény kontrastují s městskými giganty způsobují, že se Austrálie zdá být skutečně magickým místem. Připojte se k nám a společně se vydáme na cestu za hledáním inspirací do našich bytových interiérů!

Tapety Austrálie ve znamení Ayers Rock

Austrálie je zemí pestrosti – dokonce i pokud jde o teploty, které tam vládnou. V závislosti na tom, v jaké části země se nacházíte, můžete se setkat s tropickým, subtropickým, a dokonce i mírným podnebím. I díky tomu zde nalezneme tu báječnou různorodost v přírodě i krajině!

  • Fototapeta Austrálie může představovat divoké, nikým neobydlené pouště, po nichž se procházejí pouze škorpióni.

  • Nalezneme také zobrazení nepočetných kopců a hor, jejichž nejlepším příkladem je fototapeta Austrálie s výhledem na nádhernou Ayers Rock – skalní formaci, která vyrostla uprostřed zcela plochých stepí.
  • V mírnějším podnebí se zase nacházejí překrásná zelená zákoutí připomínající oázy. Tapety Austrálie s vodopádem mezi zelenými, bujně kvetoucími lesy nabízejí překvapivé krajiny na tomto jinak pouštním kontinentu.
  • Na druhou stranu Austrálie také zemí velikých měst, do kterých přijíždějí lidé z celého světa. Představujeme Vám tedy Melbourne i Sydney!

Sydney či Melbourne – fototapeta Austrálie s městy

Až do nebe sahající mrakodrapy a prosklené konstrukce nádherných budov připomínají pohled na New York. Sotva si dokážeme představit, že jen o několik desítek kilometrů dále se nachází pouze poušť a divoká příroda. Fototapeta Sydney představující centrum životem pulsujícího města je překrásnou dekorací do moderního interiéru. Noční pohled na metropoli nabízí nádherná barevná světla, město odrážející se ve vodě a operu jedinou svého druhu, která svým tvarem připomíná plachty lodí. Fototapeta Sydney nebo Melbourne je dokonalou variantou do komorního obývacího pokoje, protože opticky zvětší prostory a propůjčí jim hloubku.

Spící medvídek koala, čili líné tapety Austrálie

Austrálie je také fantastickým královstvím zvířat. Žijí zde živočišné druhy, které v přírodě na žádném jiném světadíle nepotkáte – klokan, medvídek koala, ptakopysk či vombat. Tato báječná zvířata se však mohou zabydlet i u Vás doma, pokud sáhnete po našich tapetách Austrálie HD. To je dokonalá varianta nejen pro milovníky zvířat. Zobrazení exotických živočišných druhů je skvělou volbou také do dětského pokoje. Fototapeta se stané zábavným prvkem, který vnese do interiéru také trošku přírody. V této roli bude skvěle působit vzor představující medvídka koalu sedícího na větvích zeleného eukaliptu. Sympatický medvídek bude báječně vypadat nejen v pokojíku batolete, ale také v pokoji trošku staršího děcka. Hledáte-li australské inspirace, stojí za to prohlédnout si také nálepky na zeď s charakteristickými zvířátky č rostlinami, které perfektně doplní království naší ratolesti.

Fototapeta na zeď s motivem mapy

Tapety Austrálie HD představující mapy jsou skvělou dekorací do cestovní kanceláře, jazykové školy, do pokoje milovníka této země do kanceláře firmy, která své obchodní činnosti směřuje právě k australskému světadílu. Fototapeta může připomínat typickou fyzickou mapu země, ale může také navazovat na starodávné mapy a plány z 19. století nebo ukazovat tento kontinent zábavným obrázkovým způsobem ideálním pro malé milovníky cestování. A pokud hledáte zcela výjimečnou tapetu, doporučujeme pohled na Austrálii zdaleka, velmi zdaleka – dokonce až z vesmírné stanice!