Nálepky podle kategorie - Zvířata

Když si pořádně prohlédneme nástěnné malby, jaké naši prapředkové zanechali na zdech jeskyní, můžeme snadno dojít k závěru, že na světě neexistuje jiný tak rozšířený a často užívaný motiv jakými jsou podobizny zvířat. Jak bychom tedy mohli vzdorovat trendu staršímu než civilizace? No dobře, samozřejmě si děláme legraci, ale přeci jenom se ohromná popularita, jaké se těší naše nálepky zvířata, odněkud musela vzít! Nálepky zvířata na zeď i na jakýkoliv jiný libovolný povrch jsou nejen velmi stylové a módní, ale také překvapivě univerzální – hodí se do mnohem většího počtu interiérů, než byste si vůbec mohli představit, a to bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro šprýmovné samolepky na zeď lesní zvířátka, nebo pro leopardí skvrny. 

Nálepka francouzský buldoček

Nálepka francouzský buldoček

Francouzští buldočci patří k nejpopulárnějším psím rasám. Jejich podobizny stále častěji zdobí také byty, např. v podobě nálepek.
Nálepka lesní zvěř

Nálepka lesní zvěř

Pro mladší i starší milovníky zvířat jsme připravili nálepku s obyvateli lesa. Dokonale se hodí do minimalistického interiéru.
826 nálepek
Nálepka červený plameňák

Nálepka červený plameňák

Plameňáci jsou dnes velmi módní dekorační motiv. Pokud tedy chcete následovat trendy ve výzdobě interiérů, vsaďte na nálepku s tímto rozkošným ptákem.
Nálepka zvířata do dětského pokoje

Nálepka zvířata do dětského pokoje

Vaše dítě bude rádo trávit čas ve svém pokojíku, když mu na zdi nudné místnosti nalepíte zvířecí kamarády.
Nálepka černá kočka

Nálepka černá kočka

Černá kočka vůbec nemusí nosit smůlu! Pokud umístíte její podobiznu na zeď obývacího pokoje nebo ložnice, štěstí Vás jistě neopustí!
Nálepka jelen do obývacího pokoje hipstera

Nálepka jelen do obývacího pokoje hipstera

Hipsterský jelen je výborným nápadem jak zařídit nevyužité prostory v obývacím pokoji milovníka originality a individualismu.
Nálepka cirkusová zvířata

Nálepka cirkusová zvířata

Je Vaše dítě milovníkem cirkusových představení? Pokud ano, pak se mu naše nálepka jistě zalíbí a decentním způsobem ozdobí jeho pokoj.
Nálepka růžová sova

Nálepka růžová sova

Sova je symbolem vědy a moudrosti, proto se nálepka s její podobiznou hodí do pokoje žáků. Velmi dobře bude vypadat také ve skandinávském obýváku.
Nálepka pro milovníky psů

Nálepka pro milovníky psů

Svou lásku k čtyřnohým mazlíčkům můžete zdůraznit mnoha způsoby. Jedním z nich je nálepka, kterou můžete ozdobit zeď nebo notebook.
Nálepka tukan v listí

Nálepka tukan v listí

Vneste do monochromatické místnosti trochu barev a originality. Nálepka s tukanem se dobře komponuje s bílými nebo béžovými stěnami.
Nálepka zvířata: medvídek

Nálepka zvířata: medvídek

Pokud hledáte decentní ozdobu do obývacího nebo dětského pokoje, využijte nálepku se sympatickým medvídkem.
Nálepka letící pták

Nálepka letící pták

V obývacím pokoji ve skandinávském stylu bude skvěle vypadat nálepka s impozantním ptákem. Zvýrazní rovněž lásku k divoké přírodě.

 

Nálepky na zeď zvířátka nejen do dětského pokoje

Člověk skutečně nemusí být velkým specialistou designu, aby si všiml, že v průběhu posledních několika sezón motivy inspirované zvířaty – a to zároveň pestrými vzory jejich kožešin a kůže, stejně jako i zkrátka jejich rozmanitými podobiznami – były neuvěřitelně módní. Takové zvířecí motivy se totiž objevovaly doslova všude: i na oblečení, mezi ilustracemi i, pochopitelně, v aranžacích interiérů. Jak bychom si tedy mohli odepřít připojení se k tak sympatickému trendu? Přeci milujeme zvířata! Doufáme, že samolepky zvířátka, které Vám zde představujeme, tyto naše sympatie odůvodní. Vybrali jsme zde ty nejzajímavější, nejsladší, nejmajestátnější – a vždy maximálně stylové – podobizny zvířat, jaké jsme našli v našem katalogu (a to se v něm nachází více než 20 miliónů vzorů, takže skutečně bylo z čeho vybírat!). Samolepky zvířátka nejsou, navzdory očekáváním, ozdobou, kterou můžeme využít pouze k vyzdobení dětského pokoje! Jsme si jistí, že si díky obrovské různorodosti vzorů, jaké jsme zde shromáždili, mezi nimi každý najde něco pro sebe. A my Vám ukážeme několik možností, jakým způsobem můžete využít vzory tohoto typu k vytvoření dekorace jedinečné svého druhu, která bude přitahovat pozornost. Je to snazší, než se může zdát!

Samolepky na zeď zvířátka: jak vybrat tu nejlepší?

Jestliže sledujete trendy, které vládnou v zařizování interiérů, pak jsem si jistě všimli, že své pevné místo má určitá pravidelnost: střídavě jsou populární nálepky představující celá zvířata, a takové, které byly inspirovány vzory kůže jednotlivých zvířat. Oba tyto vzory jsou velmi zajímavé, ale způsoby jejich využití jsou značně rozdílné! Nálepky představující celá zvířata (například nálepky lesní zvířata, zvláště ty v poslední době s velmi, velmi populárními rudými liškami?) je třeba považovat za alternativu obrazů (ve většině případů – leda že by byly navržené jako opakující se vzory), zatímco takové, které jsou pokryty vzorem, na příklad, leopardích skvrn nebo zebřích pruhů, je třeba využívat podobně, jako bychom užívat tapety nebo dokonce ozdobnou tkaninu. Jak tedy vybrat tu nejlepší? Především musíte vědět, jaké místo má nálepka ozdobit. Může to být množství povrchů různého typu: deska stolu, dveře skříně, lednička, zeď, přepážka, notebook... 

  • Popřemýšlejte: zda chcete přitáhnout pozornost na samotný předmět, nebo spíše na jeho dekoraci. V prvním případě budou ideální samolepky zvířátka ve skupině, zatímco v tom druhém – spíše ilustrativní, jednotlivé vzory. Samozřejmě byste při výběru dekorativních nálepek měli vzít v potaz i další činitele – především koloristiku! Můžete nám věřit: vhodné uzpůsobení koloristiky je mnohem důležitější než výběr ideálního vzoru.

Jak připevnit nálepky na zeď zvířátka?

Vyjmenovali jsme už několik z velkého množství míst, na něž můžete nalepit svoje samolepky zvířátka – ale ani slovem jsme ještě nezmínili, jak se to vlastně dělá! Naštěstí je připevnit naše nálepky na zeď zvířátka je až banálně prosté: v podstatě jde pouze o to, abyste sundali papír, který zabezpečuje stranu s lepidlem, a opatrně přiložili nálepku na místo, na kterou ji chcete umístit. Stačí dávat pozor, abyste při tom nezachytili bublinky vzduchu. A to je všechno! A nejlepší je to, protože využíváme k jejich výrobě inovativní technologii, že všechny naše samolepky na zeď zvířátka a nejen ty, můžeme v případě potřeby omývat a jemně otírat jejich povrch vlhkou utěrkou nebo houbičkou. To nám umožní odstranění eventuálních nečistot – a usnadní nám to udržení dekorace v čistotě po dlouhá léta!

Dospělá verze nálepek se zvířaty?

Naši klienti se nás velmi často ptají, jakým způsobem mohou využít nálepky zobrazující zvířata v jiných interiérech než v pokoji dítěte nebo eventuálně teenagera. Naše odpověď na tyto otázky je velmi jednoduchá: jak jenom chcete! S výjimkou některých grafik navržených speciálně pro děti není ve zvířecích vzorech nic, ale absolutně nic, co by vadilo v jejich využití v charakteru dekorace „dospěláckého” interiéru. A co víc, některé jsou přeci považovány a symbol elegance, nebo dokonce sex appealu – jako na příklad vzor leopardích skvrn.