Plakáty podle kategorie - Fotbal

Nemusíte být ani příležitostným sportovním fanouškem, abyste dobře věděli, že fotbal patří k nejpopulárnějším sportovním disciplínám na celém světě. Možná ani žádný fotbalista nedrží titul nejlépe vydělávající sportovec světa, ale to nijak nemění skutečnost, že fotbal je zkrátka bláznivě populární! Není tedy nic divného na tom, že naše fotbalové plakáty patří k nejčastěji kupovaným plakátům se sportovní tématikou. Plakát fotbal je dekorací, která bude vypadat skvěle nejen v dětském pokoji či v ložnici teenagera nebo zkrátka v bytě vášnivého fanouška, ale také v jiných interiérech spojených se sportem. Čtěte dále a my Vám ukážeme, jakým způsobem můžete využít plakát fotbal k vytvoření dekorace, která zajistí atmosféru sportovní rivalitu a  zároveň bude stylová!

Plakát fotbalové hřiště

Plakát fotbalové hřiště

Veliký plakát inspirovaný fotbalem se stane výjimečnou ozdobou pokoje náctiletého fanouška.
Plakát fotbal 3D

Plakát fotbal 3D

Efektní motiv fotbalu ve 3D dodá moderní výraz celé stylizaci interiéru. Plakát může ozdobit kancelář sportovní redakce.
61 plakátů
Plakát fotbalový zápas

Plakát fotbalový zápas

V bytě fotbalového fanouška nemůžou chybět sportovní akcenty, mezi nimi klasické fotbalové plakáty!
Plakát fotbalový motiv

Plakát fotbalový motiv

Minimalistická koloristika plakátu inspirovaného fotbalem doplní moderně zařízené prostory.
Plakát sportovní motiv do pubu

Plakát sportovní motiv do pubu

Vlastníte pub, ve kterém můžou fanoušci sledovat zápasy? Zdůrazněte styl interiéru pomocí plakátů s fotbalovými motivy!
Plakát fotbal do obývacího pokoje

Plakát fotbal do obývacího pokoje

V obývacím pokoji fanouška vsaďme na minimalistické, ačkoliv velmi výmluvné fotbalové motivy – např. v podobě plakátu.
Fotbalový plakát pro teenagera

Fotbalový plakát pro teenagera

Na zdi v pokoji dospívajícího mladíka pověsme jeden veliký plakát s míčem, nebo vytvořme tématickou kompozici složenou z několika plakátů.
Motivační fotbalový plakát

Motivační fotbalový plakát

Poster s motivačním heslem bude motivovat děti i mládež k větší fyzické aktivitě.
Fotbalový plakát vintage

Fotbalový plakát vintage

Plakát v estetice vintage prolomí monotónní aranžaci a vytvoří kontrast modernímu zařízení interiéru.
Sportovní plakát s míčem

Sportovní plakát s míčem

Plakáty s fotbalovou tematikou můžou nalézt své místo na zdech školní chodby nebo sportovního klubu.
Plakát postava fotbalisty

Plakát postava fotbalisty

Plakát s postavou fotbalisty patří k variantám, které se jistě zalíbí fotbalovým fanouškům.
Plakát fotbalový turnaj

Plakát fotbalový turnaj

Pro milovníky fotbalu na nejvyšší úrovni jsme připravili sérii plakátů inspirovaných nejdůležitějšími fotbalovými turnaji.

 

Mistrovství světa v dekoraci interiérů: fotbalové plakáty

Vyjmenování všech důvodů, kvůli kterým miliony – desítky jestli ne stovky milionů! - lidí  na celém světě zbožňují fotbal, by nám zabralo spoustu času. Mohli bychom začít tím, že je to sport, s nímž má spousta lidí něco společného už od nejmladších let, a to bezprostředně. Potom bychom dodali, že fotbalové zápasy poskytují neuvěřitelně silné emoce dokonce i těm, kteří je sledují v zátiší domova – a co teprve těm, kteří je sledují osobně z tribun stadionu. Na konec bychom zmínili něco o pocitu jednoty a solidarity s jinými fanoušky oblíbeného týmu...

Říkali jsme Vám, že na toto téma je možné psát dlouho! Ale to, co je pro nás skutečně to nejzajímavější, není ani fandění, ani solidarita, dokonce ani prostá fyzická radost z běhání za míčem (přestože uznáváme, že každá z těchto věcí je opravdu důležitá), ale to, jak to všechno vypadá. A vypadá to fantasticky! Barevné dresy fotbalistů výrazně vystupují ze sytě zeleného pozadí trávníku, klasický míč je složený z velmi charakteristických černých a bílých pětiúhelníků, stadiony, zvláště ty největší, jsou bezpochyby spektakulárními budovami... Skutečně, bylo čím se nechat inspirovat, když jsme vytvářeli naše fotbalové plakáty. Doufáme tedy, že nyní se nám zase povede inspirovat Vás k tomu, abyste využili některý náš plakát fotbal k výzdobě bytu nebo firmy!

Plakáty fotbalistů: ideální dárek pro fanouška

Existuje ve Vašem blízkém okolí člověk, který skutečně zbožňuje fotbal? Nikdy se mu nestane, že by zmeškal důležitý zápas, nepřežije, když alespoň jednou týdně nevidí fotbal v televizi, neustále se snaží vytáhnout své známé na skutečný zápas naživo a kromě toho by z hlavy dokázal vyjmenovat výsledky nejdůležitějších zápasů poslední dekády? Jestliže ano, pak pro Vás máme ideální nápad na dárek: plakát fotbalistů! Mezi námi nabízenými vzory naleznete nejen plakáty českých fotbalistů, ale také dekorace s podobiznami hráčů mnoha různých nejrespektovanějších reprezentací. Pěkně zarámované plakáty fotbalistů – nebo, v trošku jiném stylu, plakát fotbal jediný svého typu – to je dárek, který vyvolá upřímné nadšení u každého fanouška!

Fotbalové plakáty v pokoji dítěte a teenagera

Množství z těch nejvášnivějších fotbalových fanoušků jsou děti a teenageři. A není na tom nic divného: jsou to přeci dvě věkové skupiny, jejichž představitelé nejraději nejen sledují fotbalové zápasy, ale sami také skutečně aktivně hrají! Pokud tedy máte doma takového malého (nebo vlastně i ne tak úplně malého) fotbalistu, vsadíme se, že bude nadšený, když mu nabídnete fotbalové zařízení pokoje: a to se samozřejmě neobejde bez dekorací jakými jsou fotbalové plakáty! Můžete vybrat plakáty fotbalistů, které Vaše dítě zbožňuje nejvíc ze všech, ale neméně dobrým nápadem jsou „všeobecně fotbalové" motivy, jako např. budova stadionu nebo dokonce vzor minimalistických, černobílých míčů. Jednoduché vzory, takové jako právě ten s míči, mají tu přednost, že je snadno můžeme zakomponovat do aranžací různého typu.

Naživo mezi sportovními emocemi: fotbalový plakát jako dekorace pubu

Sportovní puby jsou báječná místa, ve kterých je nám dopřáno dělit se o své nadšení s jinými lidmi, kteří milují tutéž sportovní disciplínu. A v jejich aranžaci by se to každopádně mělo zrcadlit! Plakát fotbal se hodí naprosto dokonale k výzdobě sportovního pubu. A vlastně nejen jednotlivý plakát – nejlíp hned celá řada plakátů, na příklad představující fotbalové týmy nebo stadiony z celého světa. Fotbalový plakát můžeme doplnit dekoracemi navazujícími na jiné sportovní disciplíny, ale můžeme ho také využít k vytvoření tématické čistě fotbalové aranžace: všechno záleží na tom, jakého typu sportovní pub vedete!