Fototapety podle kategorie - Prostorové

Prostorové fototapety jsou charakteristické trojrozměrností – opticky zvětší Vaše prostory. Takové nástěnné dekorace se stanou výrazným a barevným prvkem v interiérech – oživí aranžaci obývacího pokoje a osvěží tradičně zařízenou jídelnu. Mezi různorodými motivy naleznete městské krajiny, malé uličky s neopakovatelnou atmosférou i kompozice vytvořené z geometrických forem. Díky tomu úspěšně zakomponujete prostorové fototapety do svého interiéru. Vzory inspirované světem 3D se trefí do vkusu milovnicím energických barev, výrazných vzorů a expresivních doplňků. Použití takových fototapet k dekoraci zdí nabízí ideální řešení nejen doma, ale i v budovách veřejného charakteru. 

Prostorová fototapeta s loděmi

Prostorová fototapeta s loděmi

Prostorová fototapeta s motivem mořské krajiny se ideálně hodí do obývacího pokoje cestovatele.
Fototapeta balón v bouři

Fototapeta balón v bouři

Vzor s balónem v bouři je nabídkou pro ty z Vás, kteří se nebojí odvážných a neobvyklých dekoračních řešení.
241 fototapet
Prostorová fototapeta: oceán

Prostorová fototapeta: oceán

Pokud Vám záleží nejen na optickém zvětšení koupelny, ale chcete i efektní, harmonickou dekoraci, fototapeta 3D s vlnami na moři je trefa do černého!
Fototapeta 3D science fiction

Fototapeta 3D science fiction

Pro teenagera doporučujeme fototapetu 3D, která způsobí, že jeho pokoj bude vypadat jako byste ho vystřihli z filmů science fiction.
Fototapeta prostorová krajina

Fototapeta prostorová krajina

Pokud byste chtěli ve svém domě pocítit závan Toskánska, rozhodně ozdobte zdi naší prostorovou fototapetou s olivovým hájem!
Prostorová fototapeta pro děti

Prostorová fototapeta pro děti

Houbový domek přenese Vaši ratolest do světa pohádek a fantazie a způsobí, že si své malé království zamilují ještě víc.
Prostorová fototapeta: futurismus

Prostorová fototapeta: futurismus

Pro fanoušky moderních a industriálních interiérů jsme připravili prostorová fototapetu, která vynikne např. v pokoji teenagera.
Fototapeta horský výhled 3D

Fototapeta horský výhled 3D

Krajina ve 3D se stane výjimečnou ozdobou zdi v klasicky zařízené ložnici.
Fototapeta geometrické hory

Fototapeta geometrické hory

Pokud hledáte fototapetu s inspirativní krajinou, rozhodněte se pro vzor s geometrickými horami, který nezatíží aranžaci.
Prostorová fototapeta – ulička

Prostorová fototapeta – ulička

Vzpomínka na prázdniny: taková fototapeta zkrášlí (a zvětší!) interiér restaurace, bistra, stejně jako i domácí jídelny.
Prostorová fototapeta do koupelny

Prostorová fototapeta do koupelny

Pomocí fototapety snadno zmodernizujeme aranžaci každého interiéru – také koupelny. Vyberme si realistický, prostorový motiv.
Prostorová fototapeta krajina

Prostorová fototapeta krajina

Minimalistickou stylizaci doplníme pomocí výrazného nástěnného motivu.Díky tomu získají prostory originální charakter.

 

Prostorové 3D fototapety v moderních interiérech

K dekoraci interiérů zařízených v modernistické stylistice úspěšně využijete fototapety s abstraktními a geometrickými vzory. Efekt 3D způsobí, že místnost získá zajímavý vzhled a výrazný charakter. Prostorové fototapety zdůrazní krásu moderních prvků vybavení – nábytku, futuristických doplňků a drobností, které navazují na současný design. Abstrakce na fototapetách se skvěle hodí také k dekoraci místností zařízených v eklektickém stylu. Barevné vzory zkrášlí obývací pokoj a zdem zajistí elegantní a moderní ozdoby. V naší kolekci naleznete množství různých motivů – šachovnice, prostorové figury, originální kompozice. V industriální aranžaci úspěšně využijete fototapety tunely, v moderních loftech zase fototapety mosty.

Prostorová krajina: efektní dekorace místnosti

Prostorová fototapeta s malebnou krajinkou v intenzivní koloristice, propůjčí Vašemu interiéru atraktivnější vzhled. Nástěnná dekorace se stane krásnou ozdobou jak pastelových, subtilně zařízených interiérů, tak i moderních místností, v nichž dominují geometricky profilované doplňky a minimalistická řešení. Fototapety krajiny jsou variantou pro všechny milovnice inspirativních míst. Do aranžace svého pokoje můžete úspěšně zakomponovat městskou či přímořskou scenérii. Barvy a výrazné kontury, které jsou charakteristické pro trojrozměrné fototapety, vnesou do Vašich prostor expresivnost. Nástěnné akcenty oživí zdi a zdůrazní stylistiku. Fototapety uličky zvýrazní krásu osobitých doplňků, které s sebou nesou atmosféru Toskánska, Provence či Andalusie. Takovou dekoraci můžeme dobře komponovat s přirozenými materiály, např. se dřevem a kamenem. Fotografické prvky snadno zakomponujete do svého interiéru – stačí, že při výběru prostorové fototapety na zakázku vezmete v potaz přesné rozměry místnosti.

Prostorová fototapeta 3D: způsob jak opticky zvětšit interiér

Prostorové dekorace na zeď nejen zkrášlí místnost, ale také způsobí, že se stane opticky větší. Trojrozměrná technika propůjčí interiéru prostornější vzhled, zatímco vhodný vzor zdůrazní vládnoucí stylistiku. K dekoraci zdi v modernistickém obývacím pokoji, který má nevelkou metráž, si můžete vybrat zvětšující fototapety s efektním vzorem v jasném odstínu. Fotografické akcenty naleznete v mnoha různých koloristických verzích a s pestrými motivy. K výzdobě moderní ložnice se může hodit prostorová fototapeta 3D s geometrickou mozaikou – stane se zajímavým pozadím pro minimalistický nábytek. Ke zvětšení prostor se skvěle hodí také motiv schodů, tunelů a starobylých chodeb. Taková fototapeta během okamžiku promění místnost a propůjčí jí efektní vzhled.

Prostorové fototapety: motivy a vzory

V naší kolekci naleznete různorodé prostorové grafiky na míru, což Vám umožní ideálně přizpůsobit rozměry i styl dekorace Vaší místnosti. Z mnoha motivů můžeme vyzdvihnout přímořské scenérie a krajiny zobrazující ta nejkouzelnější zákoutí evropských i světových měst. K ozdobení elegantního obývacího pokoje můžete zvolit fototapety s motivem Paříže, k výzdobě pastelové kuchyně či jídelny zase velkoformátové fotografie s malebnou krajinkou – s horami, lesem či jezerem.