Plakáty podle kategorie - Londýn

Londýn má každý z nás spojený s něčím jiným. Jednomu se okamžitě vybaví obchodní dům Harrods, ve kterém se nákupy stávají skutečně luxusním zážitkem, jinému se před očima objeví červené telefonní budky a patrové autobusy, zatímco další myslí na aromatický čaj popíjený přesně v 5:00 odpoledne. Vhodně vybraný plakát Londýn nabízí skvělý způsob, jak si můžeme vyzdobit naše interiéry a zdůraznit ten aspekt města, díky kterému ho nejvíc milujeme. Je to také ta nejlepší dekorace jazykové školy. Obrázkový plakát Londýn v angličtině usnadní dětem výuku a nadchne je pro poznávání nových slovíček. A pokud máte rádi netuctový design a zajímavé dekorace, pak je plakát Londýn s komplikovanou sítí metra fantastickým doplňkem do moderního obývacího pokoje.

57 plakátů

 

Britské inspirace, čili plakát londýn na mnoho způsobů

Budete překvapeni, do jak velkého množství aranžací se hodí plakát Londýn. Ačkoliv by se mohlo zdá, že bude působit dobře pouze v učebnách jazykových škol nebo v pokoji teenagera, báječně ozdobí také moderní obývací pokoj, stejně jako romantickou ložnici.

  • Anglická krása – interiéry zařízené v tomto stylu jsou charakteristické delikátními, pudrovými barvami, dřevěným, běleným nábytkem a všudy přítomnýmnými květinovými motivy, které můžeme najít zároveň na tapetě, potahu sedačky nebo na závěsech. V takové ložnici bude skvěle působit Londýn plakát s rozkošným, porcelánovým šálkem, ze kterého stoupá čajová pára.
  • Industriální elegance – v surovém, loftovém pokoji oživí červené telefonní budky a charakteristické dvoupatrové autobusy monochromatickou aranžaci a vnesou do ní teplý koloristický akcent, díky čemuž bude místnost mnohem útulnější. Dobrým řešením je také Londýn plakát s mohutnou konstrukcí Westminster Bridge nebo elegantním Parlamentem.
  • Minimalistické kouzlo – v obývacím pokoji, jehož zásadní vlastností je rozumná míra a úsporná aranžace, černobílý minimalisticky plakát Londýn s červeným akcentem v podobě autobusu nebo telefonní budky bude dokonalou dekorací. Můžete se také rozhodnout pro plakát Londýn underground s komplikovanou sítí londýnských tras metra. Toto zobrazení, které připomíná současná abstraktní umělecká díla, bude výjimečně originálním elementem aranžace. 

Plakat Londýn v provedení pro mladé

Postava Sherlocka Holmese se do dějin populární kultury dostala díky detektivním příběhům Arthura Conana Doylea. Přesto se však skutečné slávy dočkal až v posledních letech díky dnes už kultovnímu seriálu „Sherlock”. Díky němu se totiž zájem nejen o hlavního hrdinu, ale také o slavné britské město stal skutečnou epidemií. Jestli se Vaše dítě nechalo unést těmito dech beroucími příběhy, pak bude Londýn plakat báječným řešením dekorace pokoje teenagera.

  • Rozlehlé panorama metropole, moderní konstrukce London Eye na pozadí Parlamentu nebo štíhlá věž Big Benu doplní moderní aranžaci a dodají jí velkoměstský charakter.
  • V široké nabídce vzorů naleznete také Londýn plakát červený autobus, který působí ideálně především v případě monochromatického interiéru, jenž potřebuje trošku koloristického zpestření.
  • A jestli Vaše ratolest miluje originální vzory a stylové ozdoby, plakát Londýn underground na zdi se jistě stane srdeční záležitostí.

Plakát Londýn - červený autobus v dětském pokoji

Londýnské akcenty jsou báječnou dekorací do dětského pokoje. Prohlédněte si barevná kreslená vyobrazení s motivy typickými pro toto město. Může to být populární červená telefonní budka, charakteristicky oblečený voják Královské gardy nebo Big Ben s velkými hodinami. Báječným koloristickým akcentem je také britská vlajka. Plakát Londýn v modro-červeno-bílé barvě oživí interiér a dodá mu optimistický vzhled. Můžete také sáhnout po londýnských nástěnných nálepkách, které doplní britskou aranžaci pokoje.

Plakát Londýn anglicky v jazykové škole

Angličtina je dnes základním jazykem, bez jehož znalosti si těžko dokážeme představit současný život. Učení cizích slov a obtížné gramatiky nemusí být však tak očividné pro malé děti. Abychom je motivovali k prohlubování jazykových znalostí a zároveň z toho udělali báječnou zábavu místo nepříjemné povinnosti, plakát Londýn anglicky v jazykové třídě nabízí skvělé řešení. Obrázková barevná ozdoba vytvoří příjemné podmínky lahodící oku, takže přítomnost cizích slovíček ve společnosti zábavných obrázků usnadní zapamatování nových hesel i frází.