Obrazy podle kategorie - Fantasy

Fanoušci fantasy mají každoročně celou řadu možností, kde se můžou setkávat a vzájemně oslavovat svou vášeň. Nejnovější knihy, diskusní panely a nádherně převlečení lidé, kteří až k zbláznění připomínají elfy, čaroděje a jiné nadpřirozené bytosti, vytvářejí jedinečnou atmosféru. Jestliže patříte k milovníkům fantastiky, zbožňujete vtipné Pratchettovy knížky stejně jako dojemné Tolkienovy příběhy, pak jsou obrazy fantasy dokonalou volbou při dekoraci interiéru. Nezávisle na stylu, který panuje ve Vašem pokoji, vhodně vybrané obrazy s draky vytvoří aranžaci plnou magie a kouzel, a fantasy obrazy s tajemnými krajinami zahalenými v mlze přivedou na mysl divokou islandskou přírodu obývanou Elfy! Na pomezí reality a snu – právě takové jsou obrazy fantasy!

147 obrazů

 

Obraz fantasy černobílý kůň

Jestli jste někdy zavítali na Island, tak jste možná měli možnost vidět obrazy fantasy na vlastní oči! Podle průzkumů provedených před několika let, prý více než polovina obyvatel Islandu věří, že v jejich zemi žijí tzv. Skrytí lidé, tedy elfové. Tato víra není založena pouze na udržování lidových vyprávění a slavení každoročních svátků. Jako výsledek hlubokého přesvědčení o jejich existenci, bylo na území Islandu zastavena celá řada budování silnic, protože měli vést územím, které obývají skrytí lidé. A přestože se k tomuto sociologickému fenoménu můžeme přistupovat poněkud skepticky, je třeba přiznat, že má bezprostřední vliv na vznik zcela výjimečného charakteru tohoto státu jako mystické a kouzelné země. Obrazy fantasy zobrazující lesy v mlze, tajemné louky i strašné srázy vybrané přímo z islandské krajiny mohou být skvělou dekorací pokoje skutečného milovníka takové atmosféry. Fantasy obrazy, na nichž naleznete efemerické elfy, víly či čarodějnice schované v hloubi lesa, se budou skvěle hodit do útulného pokoje, jehož základ tvoří dřevo a tlumené barvy.

Renesance středověku, tedy obrazy fantasy v obývacím pokoji

Obrazy fantasy jsou dokonalou variantou pro milovníky knih, komiksů a filmů s fantastickou tématikou. Jestli znáte nazpaměť všechny tři díly Pána prstenů, příhody Hobita máte v malíčku a dobrodružství Zaklínače jste prožívali se zatajeným dechem, pak Vám široká nabídka našeho obchodu jistě udělá radost a trefí se Vám do vkusu. Fantasy obrazy navazují na kultovní postavy a krajiny z nejdůležitějších románů této literatury a stanou se dokonalou dekorací obývacího pokoje. Jestliže jste toho názoru, že obrazy s draky se hodí navzdory všemu především do chlapeckého pokoje než do Vašeho obývacího pokoje, pak tu pro Vás máme překrásné fantasy krajinky zobrazující kouzelný les, magickou horu nebo tajemný zámek. Středověké obrazy kontrastují s moderním, minimalistickým zařízením a vytvoří zajímavou aranžaci plnou inspirativních kontrastů.

Dům na Měsíci: obrazy science fiction v moderní aranžaci

Meziplanetární lety, cestování v čase, teleportace nebo pobyt na cizí planetě, to je pouze několik témat, které se objevují ve filmech science-fiction. Nechali jsme se inspirovat touto mimozemskou tématikou a připravili jsme širokou nabídku obrazů, které přenesou Váš pokoj do vzdálené galaxie!

  • Jestli jste milovníkem vesmírných příběhů, sníte o cestách časem nebo o seznámení se s dalšími obyvateli galaxie, pak se obrazy sci-fi budou dokonale hodit do Vašeho pokoje.
  • Obraz, na kterém naleznete interiér vesmírné lodi, tunel v časoprostoru plný světla a barev nebo hornatou krajinu, za níž se rozprostírá výhled na jiné planety, bude skvěle korespondovat s moderním, minimalisticky zařízeným obývacím pokojem v jasné, neutrální koloristice.
  • A jestliže toužíte dosáhnout dech beroucího efektu, sáhněte po obrazech science fiction zobrazujících snímky vesmíru plné energických barev s vířícími galaxiemi. Díky nim získáte mimozemský efekt.

Ve světě draků, tedy obrazy fantasy v chlapeckém pokoji

Jestli Vaše ratolest miluje všechno, co je spojené s estetikou fantasy, pak obrzy draci budou skvělým řešením dekorace pokoje. Malí, nebo velcí, barevní, nebo černí, sympatičtí či chrlící oheň – každá z těchto nabídek je vhodná do pokoje malého chlapce, který hoří láskou ke světu fantasy. Obrazy fantasy budou skvěle vypadat když k nim vhodně vyberete také nálepky na zeď nebo na nábytek ve stejné tématice. Středověké meče, tajemné nápisy v jazyku elfů nebo truhla plná pokladů, kterou mohl chránit strašlivý troll, vytvoří nádhernou kompozici, která bude připomínat příběhy z knížek nebo filmů fantasy. Jestliže se Vám obrazy draci zobrazující strašné bestie s ostrými pařáty a krvežíznivými zuby zdají příliš děsivé jako dekorace pokoje, doporučujeme Fantasy obrazy představující krajinky jako z románu o Hobitovi nebo postavy draků připomínající hrdiny animovaných pohádek pro děti. Mírné potvůrky s milými výrazy se stanou báječnými přáteli ke každodenní zábavě v dětském pokojíku.