Fototapety podle kategorie - Motorky

Fototapeta motocykl je vynikajícím nápadem, jak vnést do interiéru závan svobody, trochu divokosti a kapku adrenalinu. Krásná jednostopá vozidla vyvolávají nadšení v lidech každého věku. O motorce sní stejně tak malý chlapec jak i dospělý muž. A čím dál častěji se motorky nacházejí také ve sféře zájmu žen. A je to vidět nejen na množství představitelek něžného pohlaví, které se na motorkách prohánějí po ulicích. Motorkářské obchody nabízejí bohatou paletu doplňků a příslušenství, které jsou určeny speciálně ženám. Fototapeta motocykl se tak skvěle hodí nejen do typicky pánského obývacího pokoje či kanceláře. Tapety motorky se zalíbí také paním, které si cení svobody a nezávislosti. 

Tapety motorky: retro nebo industriálně?

58 fototapet

 

Tapety motorky: retro nebo industriálně?

Historie motocyklů začala už před více než 120 lety. První exemplář byl zkonstruován před koncem 19. století, v roce 1895 - a vlastně tak nějak náhodou. Za jeho vznik byli odpovědní Gottlieb Daimler a Wilhelm Maybach. Stroj, který zkonstruovali, byl vyroben ze dřeva a dosahoval rychlosti kolem 12 km/h. Důležitější je však to, že vznikla jen a pouze kvůli tomu, aby se mohl otestovat nejnovější jednoválcový čtyřtaktní motor - dřevěný rám tak byl pouze doplňkem. Nicméně se ukázalo, že se ten na první pohled nedůležitý doplněk stal výjimečně důležitým vynálezem, který doslova provedl revoluci ve světě motorizace. Když si prohlížíme fototapety motocykl, nacházíme neuvěřitelně širokou nabídku vzorů. Díky tomu můžeme najít taková zobrazení, která se budou hodit stejně dobře do klasických, stejně jako do moderních interiérů.

Interiér v retro stylu – v klasickém, tlumeném pokoji bude dokonale vypadat fototapeta s motocyklem z dávných časů. Jestliže patříte k milovníkům domácích památečních motorek a Váš obývací pokoj navazuje na design po 2. sv. válce, pak zobrazení kultovních motorek bude skvělou volbou. Tapety motorek s Junakem nebo skútrem Osa vytvoří celek, který bude korespondovat s atmosférou stylu vintage, který vládne Vašemu interiéru. Fantasticky vypadají také tapety motorky se skútrem Vespa. Toto dnes už klasické vozidlo se výborně hodí do dámského romantického obývacího pokoje. Zobrazení Vespy ve stylistice černobílých retro snímků se stane subtilním, ale výrazným dekoračním prvkem. A jestliže Váš obývací pokoje navazuje na estetiku 50. a 60. let, pak je trefou do černého kreslená fototapeta motorky, která stylisticky navazuje na pop-art. Motorky připomínající komiksová vozítka nebo dávné reklamní plakáty budou originální dekorací interiéru, která přitáhne pozornost každého hosta.

Tapety motorek - závodní

Moderní obývací pokoj – minimalisticky zařízený interiér, tlumená koloristika a industriální doplňky jsou vynikajícím místem, do kterého fototapeta motocykl padne jak ulitá. V závislosti na tom, jestli chceme zachovat monochromatické zařízení, nebo jestli toužíme trochu oživit interiér, můžeme sáhnout po dvou stylisticky rozdílných druzích tapet. Jestliže si ceníme minimalismu nejen při výběru nábytku a doplňků, ale také koloristicky, pak stojí za to sáhnout po tapetách motorky yamaha, které jsou vytištěny v černobílém provedení. Černé, nablýskané motorky na tmavém pozadí budou skvěle vypadat ve společnosti betonových nebo neomítnutých cihlových stěn. Naopak blyštící se chromované části ideálně navazují na industriální prvky interiéru - kovové lampy, odkryté fragmenty instalací nebo ocelové konstrukční prvky. Jestliže ale toužíte interiér oživit, pak fototapeta motocykl, která zobrazuje sportovní závodní mašiny v intenzivních, živých barvách, je přesně tím, co potřebujete.

Fototapeta motocykl - krosový

Jestli je Vaše dítě fanouškem do motorek a zároveň i kultovních filmů, ve kterých hlavní hrdina křižuje svět na motorce, pak je fototapeta motocykl tou nejlepší volbou. "Bezstarostná jízda", „Terminátor 2”, „Ghost Rider” nebo „Matrix” - to jsou jen některé příklady, protože tituly filmů bychom mohli vyjmenovávat do nekonečna. Fototapeta motocykl v 3D provedení bude nejen dokonalým spojením s oblíbeným filmem Vašeho dítěte. Trojrozměrný efekt způsobí, že dokonce nevelký pokoj bude působit větším dojmem, než ve skutečnosti je. Jde o prostý trik, za který nám však náš teenager bude jistě velmi vděčný.

Fototapeta motocykl 3D v kanceláři

Fototapeta motocykl je také fantastickou dekorací pro tmavší kancelář. Jestliže milujete motorky, pak taková tapeta způsobí, že čas, který trávíte v práci, bude mnohem příjemnější. Dekorujeme-li takové prostory, stojí za to vybrat tapety motorky v jasných, živých barvách. Intenzivní koloristický akcent Vám dodá energii a oživí kancelář.