Fototapety podle kategorie - Vodopád

Máte u sebe doma rádi věci, na které se můžete dívat den co den? Nic tak nepromění Váš domov tak jako vhodně zvolená fototapeta přímo pro Vás. Fototapeta vodopád zobrazující neuvěřitelný a divoký přírodní prvek dokonale oživí každý interiér a propůjčí mu dechberoucí charakter. Fototapeta s tak dominantním a výrazným vzorem by se měla stát hlavním dekoračním prvkem obývacího pokoje. Všechny další objekty v podobě plakátů či obrazů, i kdyby byly tématicky propojené, způsobí dekorativní přesycení a pocit tíhy v pokoji. Fototapety s vodopádem by měly hrát první housle, díky čemuž vytvoříme harmonicky působící celek. Motivy 3D nabízejí také fantastické řešení do nevelkých místností, protože efekt trojrozměrnosti opticky zvětší interiér.
Fototapeta černobílý vzor

Fototapeta černobílý vzor

Záběr vodopádu v podobě černobílého obrázku nabízí dokonalou alternativu pro typické zobrazení krajinek.
Fototapeta vodopád 3D

Fototapeta vodopád 3D

Vodní kaskády na fototapetě 3D opticky zvětší prostory ložnice. Taková tapeta se skvěle hodí do klasické aranžace.
202 fototapet
Fototapeta vodopád černobílý

Fototapeta vodopád černobílý

Minimalistická skica vodopádu zatraktivní obývací pokoj zařízený ve skandinávském nebo loftovém stylu.
Fototapeta příroda v Thajsku

Fototapeta příroda v Thajsku

Obývací pokoj vyzdobený fototapetou s vodopádem bude působit nápaditě. Díky efektu 3D opticky zvětšíme interiér.
Fototapeta hory s vodopádem

Fototapeta hory s vodopádem

Fototapeta s vodopádem oživí prostory předsíně nebo obývacího pokoje a zvýrazní klasická aranžační řešení.
Fototapeta zpěněný pramen

Fototapeta zpěněný pramen

Pohled na divoký vodopád nabízí zajímavé řešení vhodné pro všechno milovníky přirozené krásy.
Fototapeta obrázkové kaskády

Fototapeta obrázkové kaskády

Fototapeta s obrázkovým vzorem se hodí do minimalistické stylizace s charakterem. Vodopád v této podobě vypadá fantasticky!
Fototapeta s vodopádem fantasy

Fototapeta s vodopádem fantasy

Fototapeta s pohádkovým vodopádem se trefí do vkusu stejně tak dětem, jak i větším milovníkům fantasy.
Fototapeta Viktoriiny vodopády

Fototapeta Viktoriiny vodopády

Viktoriiny vodopády jsou považovány za jednu z nejkrásnějších formací tohoto typu. Fototapeta s pohledem na ně by mohla své místo najít na stěně v jídelně.
Fototapeta islandské vodopády

Fototapeta islandské vodopády

Islandská krajina s vodopádem se dokonale hodí do estetiky salónu či obývacího pokoje zařízeného v minimalistickém, skandinávském stylu.
Fototapeta horský vodopád

Fototapeta horský vodopád

Pokud chcete oživit monochromatickou stylizaci a dodat jí dynamiku, použijte k dekoraci fototapetu s vodopádem.
Fototapeta pramen vody

Fototapeta pramen vody

Pokud rádi pobýváte blízko přírody, fototapeta s vodopádem zajistí, že se budete cítit téměř jako v lůně přírody.

 

Fototapeta vodopád, čili nádherný zázrak přírody

Vodopády jsou dokonalou dekoratérskou možností zároveň do prostorných obývacích pokojů, stejně jako i do malých interiérů, a to díky nebývalé různorodosti těchto zázraků přírody. Na otázku, který ze světových vodopádů je největší, by většina z nás bez přemýšlení odpověděla Niagara. Patří k nejznámějším a nejčastěji navštěvovaným vodopádům na světě. Jeho šířka a množství vody, která jím protéká, jsou tak spektakulární, až nás mohou zmýlit. Protože první místo náleží vodopádu Salto Angel ve Venezuele, který je zhruba desetkrát větší než Niagara a je téměř kilometr vysoký. Imponující čísla však nejdou ruku v ruce se vzhledem vodopádu, který se prezentuje mnohem skromnějším dojmem než jeho americký kolega. A to vše kvůli nevelkému množství vody, která jím protéká. Tyto dva extrémní příklady nabízejí skvělé možnosti, které můžete použít při dekorování svého pokoje. Pokud váháte, který motiv bude nejlépe vypadat ve Vašem obývacím pokoji, už spěcháme s radami.

  • Fototapety s vodopádem v prostorném obývacím pokoji – jestli disponujete pokojem s velkou metráží, můžete si dovolit výrazné dekorace, které přitáhnou pozornost. V takovém interiéru se nemusíme bát, že budou v pokoji až příliš dominovat a opticky ho zmenší. Sáhněme tedy po dekoraci, která představuje nepříliš vysoké, ale za to velmi široké vodopády, například takový, jakým je zmiňovaná Niagara. Poměrně vzhledově těžké, rozložité kaskády budou fantasticky působit na široké zdi v minimalisticky zařízeném pokoji. Vodopád, díky vyvolanému dojmu pohybu a intenzivním, výrazným barvám oživí místnost a stane se dokonalým pozadím pro moderní nábytek prostých forem.

  • Fototapeta vodopád 3D v malém pokoji – nevelký obývací pokoj od nás vyžaduje chvíli zamyšlení, než se pustíme do konkrétních aranžačních kroků. Musíme pamatovat na to, že příliš velké a výrazné vzory tapet budou dominovat místnosti a opticky ji zmenší. Abychom zabránili tomuto efektu, stojí za to sáhnout po vzorech, představující horské pramínky, které vytvářejí vysoké, ale úzké vodopády. Tento výrazný, ale lehký prvek pokoji vizuálně neuškodí, zatímco vlnící se meandry horské řeky vytvoří dojem trojrozměrnosti, která způsobí, že pokoj získá pár čtverečních metrů navíc.

Vodopád v přírodní ložnici a v obývacím pokoji

V ložnici, ve které dominuje dřevěný nábytek, proutěné koše nebo doplňky a přírodní, lněné závěsy, bude dokonale působit fototapeta vodopád 3D, která obsahuje zelené akcenty: hustý les, rozkvetlou louku nebo kameny porostlé mechem. Zelená barva je známá díky svým pozitivním vlastnostem – nejenže v nás probudí dobrou náladu, ale nabízí také perfektní odpočinek našim očím. Barevný doplněk oživí také ložnici a zvýrazní propojení s přírodou. Fototapeta vodopád 3D se hodí také do moderního interiéru. Prvek přírody se stane zajímavou protiváhou industriální aranžaci a syrovým prvkům v podobě betonových zdí nebo kovových doplňků.

Fototapeta do koupelny vodopád a jeho velká moc

Pokud dekorujete nevelkou koupelnu, pak pro Vás máme dokonalou nabídku. Díky několika jednoduchým trikům ji nejen opticky zvětšíte, ale vnesete do ní také více světla – a to pomocí jediné dekorace. Fototapeta vodopád je skvělou volbou, protože vytváří efekt hloubky pomocí padajících kaskád vody, které způsobují, že se místnost zdá větší, než ve skutečnosti je. Navíc světlé, živé barvy vodopádu a přírody, která ho obklopuje, propůjčují koupelně lehkost a nivelují nedostatek světla. S pomocí grafik vysoké kvality můžeme manipulovat optikou interiéru a vytvořit neopakovatelný charakter obytných prostor, a to za použití jediné fototapety vodopád – toto skvělé řešení je určeno do interiéru každého typu.