Obraz: Anděl, kostým, pojmu, filmový, portrét mladé dívky a bílou parukou,

Tisknout jako:
Materiál:
efekt
odraz
Toto tlačítko umožňuje otáčet zvolenou velikost a nahradit šířka s výškou.
Obraz Anděl, kostým, pojmu, filmový, portrét mladé dívky a bílou parukou, což s sebou nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. Dramatický
Nastavte výřez posouváním myši a současně držte stlačené levé tlačítko myši.
Vizualizace výrobku:
Zrcadlový odraz Sépie černo-bílá
2208.57 CZK
Obraz: Anděl, kostým, pojmu, filmový, portrét mladé dívky a bílou parukou, což s sebou nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. Dramatický.
Tento produkt nebude mít vodoznak.
Autor: © Marko Stamatovic; Číslo fotografie: #60707925, #94556646
Anděl, kostým, pojmu, filmový, mladá dívka s bílou parukou, který nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. peří kostým a ruce maloval v bílé, dramatický, promyšlenými
Anděl, kostým, pojmu, filmový, portrét mladé dívky a bílou parukou, což s sebou nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. dramatický
Portrét mladé dívky a bílou parukou, který nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. peří kostým a ruce jsou bílé, hlavou dolů, pohled z boku, přemýšlivý.
Portrét mladé dívky a bílý anděl kostým
Portrét mladé dívky a bílý anděl kostým
Anděl, kostým, pojmu, filmový, mladá dívka s bílou parukou, který nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. peří kostým a ruce maloval v bílé, dramatický, promyšlenými
Anděl, kostým, pojmu, filmový, portrét mladé dívky a bílou parukou, což s sebou nese velkou bílou masku a velká bílá křídla. peří kostým a ruce jsou bílé, vypadají z nahoru.
Mladá dívka s velkými bílými křídly, stojící v jezeře v krajině s dramatickou oblohou a mlha.
Obraz dnes dorazil :-) OBROVSKÁ SPOKOJENOST
Dana Flodrová
Objednala jsem si plakát v rámu ve velikosti 120x80. Než proběhla výroba (tisk a rámování) přišel mi k odsouhlasení návrh jak bude obraz vypadat. Byla jsem mile překvapena. Krásná práce, obraz byl vzorně zabalený proti poškození a to všechno trvalo necelé 2 týdny. Tento obchod doporučuji.
Pavla Brázdilová
Skvělá, perfektní, rychlá práce - nemá to chybu. Velice pečlivé balení a dodání dokonce o dva dny dříve než avizovala UPS. To jediné mi nejde do hlavy, proč mi píšou, že ve středu mi doručí zásilku, když mně přišla už v pondělí. Ale ohromná radost z obrazu je nade vše.
Vlasta Mejzlíková
Objednali jsme si velký obraz na plátně. Dodací lhůta byla dodržena, při doručení výborně zabalené do kartonu i do fólie. Provedení a kvalita super. :-) Jsme velice spokojení.
Nikola Langrová