Nálepky podle kategorie - Na skříň • Nálepky na notebook

Dokonce i navzdory obrovskému výběru vzorů a barev nábytku, jaký je v dnešní době k dispozici, někdy je skutečně obtížné najít takový, který by se ideálně hodil do naší vize interiéru. Možná bychom vlastně místo toho raději měli říct: bylo to obtížné, protože naštěstí existují nálepky na skříň! V našem katalogu naleznete jejich nejrozmanitější druhy a vzory: velké nálepky na skříně na míru, i barevné, zdobené podobiznami pohádkových hrdinů i s dalšími oblíbenými motivy nálepky na skříň pro děti, i elegantní nálepky, které využijete při obnovování nábytku ve stylu vintage. Oživení domácího zařízení v duchu DIY ještě nikdy nebylo tak jednoduché! 

Nálepka na skříň motiv rostliny

Nálepka na skříň motiv rostliny

Skříň výrazných rozměrů může způsobit, že interiér bude jen málo útulný. Můžete to změnit díky nálepce s delikátním motivem.
Nálepka geometrický vzor na nábytek

Nálepka geometrický vzor na nábytek

Předsíň je vizitkou domu. Postarejte se tedy o to, aby skříň, která tam stojí nadchla hosty už na prahu a ozdobte ji zajímavým vzorem.
103 nálepek
Nálepka na skříň exotické listí

Nálepka na skříň exotické listí

Máte rádi originalitu a nechcete, aby Vaše skříň vypadala jak tisíce jiných? Ozdobte ji nálepkou, a získá zcela nový design.
Nálepka barevné peří do ložnice

Nálepka barevné peří do ložnice

Bílé skříně jsou krásné, ale časem nás mohou začít nudit. Stačí zajímavý vzor, např. s pírky – a nábytek znovu získá zajímavý vzhled.
Nálepka na skříň černé skvrny

Nálepka na skříň černé skvrny

Vaše skříň se nehodí do stylu interiéru? Díky jedné z našich nálepek bez obtíží přizpůsobít vzhled nábytku do stylu pokoje.
Nálepka na skříň geometrická abstrakce

Nálepka na skříň geometrická abstrakce

Plánujete výměnu nábytku? Nalepte na starou skříň jednu z našich dekoračních nálepek a nákupy nebudou nutné.
Nálepka s motivem listů monstery

Nálepka s motivem listů monstery

Jak vnést do pokoje závan exotiky? Dokážou to např. listy monstery, které dodají interiéru klid a rovnováhu.
Nálepka jarní kvítí

Nálepka jarní kvítí

Nevíte jak obnovit lehce poničenou skříňku? My víme! Postačí nálepka s moderním vzorem a nábytek získá nový život!

 

Skříň na milión způsobů: nálepky na skříň a jak je využít

Stačí rychle mrknout na katalogy obchodů (kamenných či internetových) s interiérovými doplňky, abychom si uvědomili, že v kategorii nábytek máme dnes širší výběr než kdykoliv dřív. Můžeme si do sytosti prohlížet nabídky stovek obchodů a v případě potřeby – nebo zkrátka když máme chuť – se můžeme zapojit do internetové aukce nebo vyrazit do antikvariátu, kde si můžeme pořídit použitý nábytek "s duší".

Bez ohledu na to, zda se rozhodneme pro koupi použitého nábytku, nebo nového,  máme jednu jistotu: stačí abychom tomu věnovali doslova trošku času a bez problémů můžeme ulovit skutečné dekorativní rarity. Trabl je v tom, že nábytek – ať už ten vyráběný sériově v obrovském množství pro velké obchody, nebo ten koupený na bleším trhu – často potřebuje úpravy. A to z různých důvodů: někdy se nám líbí jejich tvar, ale nelíbí se nám jeho barva, jindy je zase naopak barva v pořádku, ale bohužel se nehodí do aranžace, jakou jsme si naplánovali. Občas jsou také nábytku viditelný stopy po užívání. V případě skříní je to zvláště důležité, protože obvykle jsou tou největší nebo téměř největší částí nábytku v interiéru. Naštěstí můžete v každé chvíli sáhnout po jednoduchém, nedrahém a přitom dekoračně báječném řešení – můžete oživit svoje zařízení použitím stylových nálepek na skříň. Jak to provést? Je to mnohem jednodušší, než se může zdát: abychom Vás inspirovali, připravili jsme hned tři nápady na osvěžení vzhledu nábytku pomocí nálepek na skříň.

Velký efekt: nálepky na vestavné skříně

Vestavné skříně jsou nábytkem, který svými rozměry obvykle dominuje interiéru. Tuto vlastnost, která se – když skříň nevypadá dobře – může stát velkou vadou, snadno proměníte na přednost, když povrch jejích dveří ozdobíte vhodnou nálepkou na vestavné skříně. Ozdoba tohoto typu může mít překvapivě výrazný vliv na vzhled celé místnosti – udiví Vás, jak moc dokáže nálepka! Velký povrch Vám nabízí velké možnosti, a proto věnujte svou pozornost při výběru nálepky zvlášť důkladně vzoru, pro který se rozhodnete – měl by zrcadlit charakter celé místnosti. Moderní? Vyberte si geometrické motivy nebo nějaký zajímavý nápis (typografie je v módě!). S romantickou atmosférou? Sáhněte po nálepkách na vestavné skříně – na trojkřídlou skříň (nebo nálepky na dvoukřídlou skříň – podle toho, jaký rozměr má ta Vaše) ozdobených kouzelnou krajinkou nebo květinovými vzory. Vidíte, jak je to snadné? Vyzkoušejte to sami - nálepky na vestavné skříně zajistí, že to bude skutečně příjemný úkol! Mějte na paměti, že přesně to samé můžete udělat také v případě velkých skříní jiného typu: v naší nabídce naleznete nálepky na skříně na míru, nálepky na skříň IKEA a mnoho dalších formátů nálepek, díky kterým vytvoříte výjimečnou aranžaci.

Nábytek z velkých obchodů? Žádný problém! Nálepky na skříň IKEA

Všichni zbožňujeme nábytek z velkých obchodů: není drahý, vypadá pěkně, je snadno dostupný a mají spoustu dalších předností, které je těžké pominout. Bohužel má také jednu vadu: všichni ho už mají... A přestože to, že Vy a spousta Vašich známých máte v bytech naprosto totožnou skříň, není samozřejmě konec světa, tak člověk má zkrátka občas chuť na kapku té originality a trošku individualismu, nebo ne? Naštěstí nálepky na skříň můžou snadno proměnit obyčejný populární kus nábytku v něco skutečně výjimečného! Nálepky na skříň IKEA Vám pomůžou proměnit sériově vyrobenou skříň ve stylový doplněk, jaký nikdo jiný nemá! Hodit se to může zvláště v případě dětského nábytku: nálepky na skříň pro děti můžete měnit tak často, že snadno zvládnete mít pod kontrolou vkus a zájmy svého dítěte, přestože se vyvíjí rychlostí blesku.

Styl tkví v detailech: jedna skříň, spousta možností

Víte, kvůli čemu máme nálepky na skříň nejradši? Mohli bychom napsat dlouhý seznam, ale nejradši zkrátka proto, že nám umožňují jeden kus nábytku ozdobit mnoha různými způsoby, díky čemuž se pak hodí do nejrůznějších interiérů! Obyčejný nábytek, obohacený o nálepky na skříň pro děti, se stane ideálním nábytkem do dětského pokoje – a naprosto totožná skříň, ozdobená květinovým vzorem nebo ornamentálními klikyháky, bude dokonalá k vyzdobení ložnice.