Obrazy podle kategorie - Londýn

Londýn je jedním z těch měst Evropy, které člověk zkrátka musí vidět. A přestože britský přízvuk stěžuje porozumění, chladné a deštivé počasí panuje po většinu roku, tak navzdory tomu právě zde se nacházejí nádherné památky, kultovní puby a samozřejmě i 221B Baker Street – ulice, ve které bydlel sám Sherlock Holmes! Pokud však nemůžete všeho nechat a vyrazit si do Londýna, jako náhrada tohoto města Vám poslouží obrazy Londýn z nabídky našeho obchodu. Pokud chcete, aby Váš obývací pokoj získal britský akcent, obraz Londýn červený autobus oživí interiér a dodá mu barvy. A jestliže toužíte vychutnávat čaj jako anglická královna a obdivovat při tom Buckinghamský palác, vyberte si obraz Londýn představující královské sídlo nebo úchvatný Parlament.

45 obrazů

 

Z Tower Bridge k Big Benu, tedy obraz Londýna v obývacím pokoji

Když se procházíme centrem Londýna, každou chvilku narazíme na dechberoucí památky, známá muzea a kultovní místa. Ať pohlédnete, kam pohlédnete, všude se nachází něco, co byste měli vidět – a není snadné se rozhodnout, kam směřovat své kroky, a to zvlášť v případě, že jste ve městě poprvé. Podobně to vypadá, když si prohlížíte obrazy Londýn a promýšlíte, který by nejlépe vypadal ve Vašem obývacím pokoji. Katedrála sv. Pavla láká svou nádhernou kupolí, Big Ben hypnotizuje tikajícími ručičkami hodin, zatímco London Eye neustále přitahuje naši pozornost. Tak pro co se tedy rozhodnout? V takovém případě je nejlepším řešením řídit se typem a zařízením našeho obývacího pokoje a obraz vybrat tak, aby se do něj hodil.

  • Jestliže disponujete širokou, prostornou zdí, rozhodněte se pro obraz Londýn představující městské panorama nebo Tower Bridge. Bude vypadat dokonale pověšený nad pohovkou nebo jídelním stolem.
  • V situaci, kdy potřebujete zaplnit úzký, ale dlouhý prostor, dokonalou volbou bude obraz Londýna s Big Benem nebo červenou telefonní budkou.
  • A jestliže uspořádání nábytku zastiňuje část stěn, rozhodněte se pro nevelké zobrazení Londýna, které se bude stylisticky a koloristicky hodit do aranžace. Britský charakter zvýrazněte tím, že vyberete vhodně nálepky na dveře nebo na nábytek. 

Černé na bílém - monochromatický obraz Londýna

Černobílé, minimalistické obrazy ve velkém formátu jsou báječnou dekorací moderního salonu. Výrazný, monochromatický obraz Londýn bude skvěle vypadat v minimalistické a industriální aranžaci. V úsporně zařízeném pokoji, ve kterém se nachází pouze nejpotřebnější nábytek a minimum doplňků, obraz Londýna na zdi bude zásadní dominantou, která ovládne místnost. V závislosti na uspořádání pokoje můžete sáhnout po svislém obraze Londýn představujícím Big Ben nebo vodorovném s London Bridge.

Dokonalým způsobem na oživení tlumené koloristiky v obývacím pokoji je obraz Londýn s červeným autobusem. Černobílé zobrazení města s jediným barevným akcentem zpestří aranžaci a přitom zachová míru a harmonii. Jestli disponujete dostatečně velkým obývacím pokojem, stojí za to vytvořit svůj vlastní triptych složený z anglických akcentů. Obrazy Londýn představující tři nejcharakterističtější body, například Big Ben, Parlament a London Eye, způsobí, že odpolední čaj získá skutečně britskou chuť!

Big Ben a červený autobus, čili britské akcenty v dětském pokoji

Jestli se Vaše dítě nadšeně učí anglicky nebo se zatajeným dechem sleduje příhody seriálového Sherlocka Holmese, pak se obraz London musí objevit v jeho pokoji! Široký výběr vzorů věnovaný speciálně našim nejmladším klientům zajistí, že bez problému vyberete něco zajímavého pro svou ratolest. Obraz Londýn s červeným autobusem s charakteristickým dvoupodlažním vozidlem nebo z červenou telefonní budkou bude skvěle vypadat v dětském pokoji. U menších dětí vyberte kreslené obrazy Londýn, které připomínají ilustrace z pohádek nebo knížek k výuce angličtiny. Trojbarevná britská vlajka, zábavně nakreslená královská stráž v charakteristických čepicích nebo zjednodušené obrazy nejznámějších londýnských památek probudí v dítěti nejen vášeň pro cizí jazyky, ale také zájem o kulturu a cestování. Pokud chceme vytvořit skutečné britské království, stojí za to komponovat obraz Londýn s tématicky propojenými nálepkami na zeď, čímž získáme dokonalý celek. Na jedné zdi panorama města, na druhé Big Ben a London Eye v podobě nálepek – a uprostřed naše spokojené dítě – zkrátka báječný způsob na zařízení pokoje!

Obraz Londýna v jazykové škole

Pokud provozujete jazykovou školu zaměřenou na angličtinu a chtěli byste, aby se Vaši studenti v učebnách cítili příjemně, pak stojí za to je vyzdobit typicky britskými prvky. Zobrazení Londýnského mostu, Parlamentu, katedrály sv. Pavla nebo charakteristických červených telefonních budek způsobí, že se výuku komplikované gramatiky i další porce nových slovíček stane mnohem příjemnější. Obraz s Londýnem je dostupný v široké paletě rozměrů, což zajistí, že ho bez problémů zakomponujete jak do prostorné, tak i komorní učebny. A navíc atraktivní cena způsobí, že se nemusíte rozhodnout pouze pro jediný vzor. Obrazy Londýn uspořádané do triptychu zajistí, že se Vaši studenti budou cítit jako na zahraničním jazykovém kurzu!