Obrazy podle kategorie - Tulipány

Obrazy červené tulipány jsou dokonalým nápadem na aranžaci interiéru, když chceme dát najevo naše hluboké city k jinému člověku. Červená barva květin byla vždy spojována s vroucí, intenzivní láskou. Šarlatové růže darované milované osobě jsou známým výrazem tohoto citu. Ukazuje se, že obraz tulipány může vyznít podobně. Ne všichni vědí, že to právě s tulipánem se pojí nádherný romantický příběh, který vysvětluje červené zbarvení plátků a propůjčuje mu zcela výjimečný charakter. Turecká legenda vypráví příběh mladého knížete Farhada, který se zamiloval do krásné dívky jménem Shirin. Když byla zavražděna, vrhl se ze skály a kapky krve z jeho těla stály na počátku červených tulipánů. Známe-li nyní tento příběh, olejomalba tulipány v této koloristice bude dokonalou dekorací interiéru v romantickém stylu.

Obraz tulipány akvarel

Obraz tulipány akvarel

Obraz s tulipány malovanými akvarelem vhodně doplní stylizaci každého rypu. Květinové motivy jsou univerzální.
Obraz tulipán minimalistický styl

Obraz tulipán minimalistický styl

Minimalistický obraz dokonale působí, je-li ve velkém rozměru. Červený tulipán oživí monochromatické prostory.
82 obrazů
Obraz kytice tulipánů

Obraz kytice tulipánů

Obraz s kyticí tulipánů oteplí interiér obývacího pokoje. Taková ozdoba nejlépe vypadá v pastelových, jasných místnostech.
Obraz červené tulipány

Obraz červené tulipány

Obraz s květinami umístěný na stěně v obývacím pokoji bude přitahovat pozornost a stane se fascinujícím prvkem stylizace.
Obraz tulipány do předsíně

Obraz tulipány do předsíně

Nemáte nápad na stylizaci předsíně? Velký obraz s tulipány dodá prostorám barvu a dynamiku.
Obraz tulipány diptych

Obraz tulipány diptych

Obraz s tulipány v originálním stylu? No prosím - inspirace olejovými pastely nabízí variantu do moderního interiéru.
Obraz tulipány do ložnice

Obraz tulipány do ložnice

Květiny na zeď - obraz s tulipány bude skvěle vypadat v ložnici, v pokoji teenagera, a dokonce i v malé garsonce.
Obraz tulipány retro styl

Obraz tulipány retro styl

Stylizovaný obraz s červenými tulipány bude ideálním dárkem pro blízkou osobu, která miluje květiny. V této formě nikdy neztratí svou svěžest!
Obraz pole tulipánů

Obraz pole tulipánů

Živá koloristika tisku na obraze s tulipány umocní minimalistickou aranžaci interiéru. Triptych může najít své místo např. na zdi kanceláře.
Obraz s tulipány do ložnice

Obraz s tulipány do ložnice

Červené tulipány na bílém pozadí: romantická aranžace ložnice vyzdobená takovým obrazem bude ještě útulnější.
Obraz tulipány vintage

Obraz tulipány vintage

Obraz s tulipány vintage se hodí nejen do retro interiérů, ale také do klasických i moderních místností.
Obraz jarní tulipány

Obraz jarní tulipány

Jarní květiny na obraze vnesou svěžest a pozitivní energii do stylizace ložnice.

 

Obrazy květy tulipánů v každém interiéru

Díky tomu, že tulipány nabízejí neuvěřitelně bohatou koloristiku a širokou paletu tvarů, stávají se dokonalou dekorací, která se hodí do každého typu interiéru - od klasického po moderní. Vybereme-li si obraz tulipány, máme tedy jistotu, že saháme po univerzálním a nadčasovém doplňku.

  • Klasický styl – v interiéru, kde dominují tlumené odstíny hnědé a béžové, dřevěný nábytek a nadčasová krása, působí dokonale obrazy červené tulipány, které oživí prostory a dodají jim živost barev.
  • Romantický styl – zde dominuje bílý nebo bělený nábytek, květinové motivy a pastelové barvy. V takovém zařízení budou nejlépe vypadat olejomalby tulipány v růžové případně fialové barvě. Jestliže se však v pokoji nachází příliš mnoho akcentů v této koloristice, doporučujeme spíše obraz bílé tulipány.
  • Rustikální styl – důraz kladený na dřevěný c, proutěné doplňky a lidové, barevné ornamenty způsobuje, že v zásadě každý obraz tulipány bude díky své živé koloristice trefou do černého.
  • Styl shabby chic – tento styl, trochu podobný romantickému, je charakteristický pastelovými barvami a uměle antikvárním nábytkem. Dekorujeme-li takové prostory stojí za to sáhnout po tulipánech na obrazech na plátně ve světle růžové barvě nebo po obraz bílé tulipány.
  • Skandinávský styl – v takovém interiéru máme dvě možnosti dekorace. Můžeme se rozhodnout oživit pokoj tím, že vybereme obrazy červené tulipány, nebo můžeme sáhnout pro obraz bílé tulipány, který se bude harmonicky komponovat s jasným zařízením a stane se diskrétní dekorací.
  • Retro styl – sem se dokonale hodí zobrazení stylizovaná jako z dávných let. Černobílé obrazy s květy tulipánů, zobrazení stylizovaná jako snímky v sépii nebo romantické, lehce antikvárně vypadající zobrazení květin jsou tou nejlepší volbou.
  • Industriální styl – v minimalistických, moderních prostorách, kde dominuje monochromatická koloristika, obrazy bílé tulipány rozjasní interiér a dodají mu lehkost. Jestli však chceme prolomit tlumenou koloristiku, stojí za to sáhnout pro obraz tulipány v silných a výrazných barvách: červené, žluté nebo oranžové.
  • Styl boho – tento styl, z mnoha úhlů pohledu podobný stylu hippies, bude dokonale korespondovat s barevnými doplňky. Tulipány obrazy na plátně zobrazující pestrobarevná pole květin na pozadí blankytného nebe vytvoří harmonický celek s extravagantním a trochu eklektickým interiérem.

Obrazy květy tulipánu v obývacím pokoji

Aranžujeme-li pokoj, stojí za to vzít v potaz jeho metráž, abychom správně vybrali nábytek a doplňky. V případě komorního obývacího pokoje doporučujeme obraz s tulipány, na němž je zobrazena široká rozkvetlá louka. Tato kompozice nabízí pocit hloubky a trojrozměrnosti, takže opticky zvětší místnost. Jestliže jsme však fanoušky minimalismu, pak je dokonalou volbou obraz tulipány zblízka zobrazující detaily rostliny - plátky nebo tyčinky.

Obraz tulipány v ložnici

Dekorujeme-li ložnici, měli bychom mít na paměti nejen zachování stylistické jednoty našeho interiéru. Ložnice je místem, které vidíme po probuzení jako první. Proto je potřeba se postarat o to, aby v nás probouzelo dobrou náladu a abychom pozitivně vstoupili do každého dne. Obraz tulipány ve žluté a oranžové koloristice oživí interiér a dodá nám energii lépe než šálek černé kávy. A pokud je náš vkus nastaven spíše na mírnější koloristiku, pak obraz bílé tulipány bude trefou do černého!