Fototapety podle kategorie - Květiny • Fototapeta

Fototapety květiny budou půvabnou a barevnou dekorací v interiérech zařízených v různorodých stylech – od klasického a elegantního – po rustikální a romantický. Tento subtilní motiv vnese do Vaší místnosti delikátnost, barvy, rafinovanost. Fotografický prvek zdůrazní krásu pastelových doplňků a skleněných akcentů – váz a svícnů. V naší kolekci naleznete fototapety květiny v přepestrých provedeních – od efektních fotografik s orchidejí po kompozice plné báječné atmosféry s růžemi, tulipány, levandulí. Květinový prvek v okamžiku zkrášlí Vaše prostory. Díky široké nabídce vzorů a motivů zcela jistě naleznete takovou nástěnnou dekoraci, která se bude dokonale hodit právě do Vaší aranžace a která zdůrazní její charakter.

Fototapety květy levandule

Fototapety květy levandule

Vychutnejte si uklidňující sílu levandule od samého rána s fototapetou s motivem jejích fialových květů. Skvěle bude vypadat ve světlé jídelně.
Fototapeta květ v sépii

Fototapeta květ v sépii

Fototapeta s delikátními plátky v sépiové barvě oteplí místnost a bude výborně vypadat v romantické ložnici.
546 fototapet
Fototapeta květiny retro

Fototapeta květiny retro

Výrazná fototapeta s lučním kvítím v retro verzi se ideálně hodí do rozhodné aranžace a do místnosti vnese barvy.
Fototapeta barevné květiny

Fototapeta barevné květiny

Fototapeta s barevnými květinami díky sytým barvám zpestří jednoduchou dekoraci moderního salónu.
Fototapeta bílá hortenzie

Fototapeta bílá hortenzie

Fototapeta s květy hortenzie se díky své delikátnosti skvěle hodí do jednoduché rustikální stylizace interiéru.
Fototapeta růžová pivoňka

Fototapeta růžová pivoňka

Aranžace ženských interiérů získá idylický charakter, jestliže stěnu ozdobíme fototapetou s květem růžové pivoňky.
Fototapeta s odkvetlou pampeliškou

Fototapeta s odkvetlou pampeliškou

Nadýchaný vzor odkvetlé pampelišky na fototapetě je skvělým doplněním aranžace v minimalistickém nebo skandinávském stylu.
Fototapeta zelené květiny

Fototapeta zelené květiny

Grafická fototapeta s květinami v sytém odstínu zelené se skvěle hodí do pokoje zařízeného v šedé a bílé.
Fototapeta plátky růže

Fototapeta plátky růže

Jestliže máte rádi elegantní, klasický styl, vsaďte na fototapetu s bílými okvětními plátky růže v makro rozlišení. Její originální forma dodá aranžaci moderní vzhled.
Fototapeta květy hortenzie

Fototapeta květy hortenzie

Drobné kvítky hortenzie na fototapetě nádherně ozdobí stylovou pohovku a křesla v prostorném salóně.
Fototapeta černobílé květy

Fototapeta černobílé květy

Klasická černobílá fototapeta s květy skvěle působí jako pozadí pro výrazné barevné doplňky a nábytek.
Fototapeta květ a kapky rosy

Fototapeta květ a kapky rosy

Přiblížení barevného květu je silným dekoračním motivem, který výborně vypadá na fototapetě do ložnice.

 

Fototapety květiny v elegantních aranžacích 

Pro dekoraci prostor, jejichž základem jsou bílé akcenty, rafinované formy a subtilní doplňky, můžete využít květinové tapety s magnólií. Taková kompozice propůjčí světlé aranžaci éterický a delikátní vzhled – zdůrazní krásu květinových vzorů, esteticky vyprofilovaných prvků a elegantních ozdob. Tapety kvetiny s květy višní na pozadí malebné krajinky jsou ideální volbou, pokud hledáte krásné pozadí pro dřevěné prvky, čalouněný nábytek v krémových odstínech a moderní, prosklený kávový stolek. Bílé tulipány můžete využít ve stylové ložnici – stanou se nádhernou ozdobou vkusných tkanin – povlečení, závěsů, přehozů přes lůžko. Fototapety květiny v bílé barvě zdůrazní stylistiku, jejíž základ tvoří tlumené, klasické barvy. Nástěnné dekorace zatraktivní vzhled jídelny, obývacího pokoje či salónu, dámské pracovny či ložnice. V naší kolekci naleznete nádherné tapety kvetiny v různorodém provedení – fotografika s orchidejí bude fantasticky vypadat v moderní místnosti, ve které převažují modernistické a zároveň elegantní aranžační řešení. Tento dekorační prvek je možné velmi dobře komponovat s bílou a hnědou barvou a také s doplňky inspirovanými přírodou. Fototapety kvetiny se výborně hodí také do kuchyně, kde se stanou výrazným prvkem a ve spojení s bílou, moderní kuchyňskou linkou vytvoří velmi zajímavý kontrast.

Tapety růže 

Tapety růže bude perfektně vypadat nejen v klasických aranžacích, ale také v prostorách, které jsou zařízeny v romantické stylistice a v atmosféře glamour. Umělecké nástěnné dekorace s okvětními plátky růží můžete využít v koupelně, od které očekáváte, že Vám vždy zlepší náladu – stanou se výrazným pozadím pro keramickou oválnou vanu. Fototapety kvetiny ve 3d provedení vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru, která Vás bude lákat k večerním koupelím a efektivní relaxaci v zátiší Vašeho domu. Tapety růže naleznete v přepestrých koloristických variantách – červená květina propůjčí interiérům výrazný vzhled a zdůrazní rubínové doplňky zařízení. Kompozice z bílých růží zajistí místnosti elegantní charakter – stane se krásnou ozdobou rohové pohovky v moderním obývacím pokoji či stylové postele v romantické ložnici. Pastelové fototapety kvetiny úspěšně využijete při dekoraci interiérů zařízených v retro stylistice, kdy se růže na stěnách stanou nádhernou ozdobou. Fotografie vnesou do místnosti optimismus, radost, pozitivní energii. V aranžaci vintage můžete použít také tapety jarní květiny s barevnými tulipány, bezem, sedmikráskami.

Fototapety kvetiny v rustikálních interiérech

Tapety s květinami se dokonale hodí do místností, které jsou zařízeny v rustikální stylistice. Takové fotografické prvky se stanou nádherným pozadím pro proutěná křesla, dřevěný starožitný nábytek či rostlinné akcenty. Fototapety kvetiny budou skvěle souznít s prvky vyrobenými z přírodních materiálů – osvěží interiér a propůjčí mu inspirující vzhled. Pro výzdobu rustikálního obývacího pokoje či salónu úspěšně využijete tapety jarní květiny. V naší kolekci naleznete radostné krajinomalby se slunečnicemi, květinové krajinky s loukou na pozadí i fotografie s máky. Použijete-li fantastické fototapety na zeď květiny, dodáte svému obývacímu pokoji idylický charakter a atmosféru léta. Takové fototapety budou výborně vypadat také v koupelně. Pro dekoraci koupelnové oázy doporučujeme fototapety do koupelen stylizované jako akvarely a motivy lučního kvítí.

Motiv levandule na tapetách s květinovým vzorem

Levanduli využijete při dekoraci interiérů zařízených v provensálském stylu. Vybavení bytu inspirované francouzským jihem získá efektní a nádhernou ozdobu v podobě půvabného květinového prvku, jestliže na stěnu obývacího pokoje umístíte fototapety na zeď květiny. Malebná krajinka vnese do interiéru závan magie, fantazie, nostalgie – tato nástěnná dekorace vytvoří v místnosti báječnou atmosféru a zdůrazní krásu doplňků. Fototapety kvetiny v provedení 3d s motivem levandule se stanou výrazným fotografickým prvkem – zdůrazní krásu běleného, vyřezávaného nábytku, ozdobných doplňků, lampiónů i keramických svícnů. Provensálský motiv využijete také v kuchyňských prostorách – fototapety kvetiny s levandulí budou v kuchyni skvěle vypadat v mezeře mezi prosklenými závěsnými skříňkami a dřevěným kredencem. 

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandule nám na mysl přináší Provence a spolu s ní slunce, přírodu a kouzlo aromatických bylinek. Nepřekvapí tedy, že provensálský styl zařizování interiérů se odedávna těší velikému zájmu – spojuje v sobě francouzskou nádhera a romantismus. Místnosti, ve kterých využijete motivu levandule, získají kouzelný vzhled a výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jižní Francii.