Fototapety podle kategorie - Květiny • Fototapeta

Fototapety květiny budou půvabnou a barevnou dekorací v interiérech zařízených v různorodých stylech – od klasického a elegantního – po rustikální a romantický. Tento subtilní motiv vnese do Vaší místnosti delikátnost, barvy, rafinovanost. Fotografický prvek zdůrazní krásu pastelových doplňků a skleněných akcentů – váz a svícnů. V naší kolekci naleznete fototapety květiny v přepestrých provedeních – od efektních fotografik s orchidejí po kompozice plné báječné atmosféry s růžemi, tulipány, levandulí. Květinový prvek v okamžiku zkrášlí Vaše prostory. Díky široké nabídce vzorů a motivů zcela jistě naleznete takovou nástěnnou dekoraci, která se bude dokonale hodit právě do Vaší aranžace a která zdůrazní její charakter.

Fototapeta růžová kompozice

Fototapeta růžová kompozice

Takový vzor se ideálně hodí např. do dámské ložnice – zvýrazní romantický styl interiéru a dodá mu lehkost.
Fototapeta tulipány do koupelny

Fototapeta tulipány do koupelny

Květinový vzor se hodí nejen do obývacího pokoje a ložnice, ale také do koupelny. Díky tomu se promění ve Vaší privátní zónu SPA!
855 fototapet
Fototapeta bílé gladioly

Fototapeta bílé gladioly

Květinová fototapeta na zdech Vaší kanceláře Vám umožní relaxaci a odpočinek pro unavené oči. Tento vzor se stejně dobře hodí i do obývacího pokoje.
Fototapeta pastelové květiny

Fototapeta pastelové květiny

Tento jarní květinový motiv vnese do interiéru klid a harmonii. Nechte se okouzlit jeho krásou a ozdobte si jím zeď obývacího pokoje.
Fototapeta pivoňka do obývacího pokoje

Fototapeta pivoňka do obývacího pokoje

Pokud chcete, aby Váš obývací pokoj získal nadčasový, elegantní vzhled, rozhodněte se pro výjimečně vkusnou fototapetu s pivoňkami.
Fototapeta s podzimními květinami

Fototapeta s podzimními květinami

Fototapetu s květinami v barvách podzimu můžeme ideálně zakomponovat do pokoje zařízeného ve světlých, přírodních barvách.
Fototapeta vyšívané rostliny

Fototapeta vyšívané rostliny

Originální květinový vzor umístěný na jedné ze zdí – to je bleskurychlá možnost jak celkově proměnit interiér.
Fototapeta květiny akvarel

Fototapeta květiny akvarel

Interiér ložnice obklopený krásnými květinami způsobí, že každodenní odpočinek bude mnohem příjemnější.
Fototapeta květiny retro

Fototapeta květiny retro

Výrazná fototapeta s lučním kvítím v retro verzi se ideálně hodí do rozhodné aranžace a do místnosti vnese barvy.
Fototapeta růžová pivoňka

Fototapeta růžová pivoňka

Aranžace ženských interiérů získá idylický charakter, jestliže stěnu ozdobíme fototapetou s květem růžové pivoňky.
Fototapeta s odkvetlou pampeliškou

Fototapeta s odkvetlou pampeliškou

Nadýchaný vzor odkvetlé pampelišky na fototapetě je skvělým doplněním aranžace v minimalistickém nebo skandinávském stylu.
Fototapeta květinový motiv do jídelny

Fototapeta květinový motiv do jídelny

Pokud je Vám blízký svět přírody, rozhodněte se pro dekorační květinový motiv, který Vám bude připomínat jarní, bezproblémové období.

 

Fototapety květiny v elegantních aranžacích 

Pro dekoraci prostor, jejichž základem jsou bílé akcenty, rafinované formy a subtilní doplňky, můžete využít květinové tapety s magnólií. Taková kompozice propůjčí světlé aranžaci éterický a delikátní vzhled – zdůrazní krásu květinových vzorů, esteticky vyprofilovaných prvků a elegantních ozdob. Tapety kvetiny s květy višní na pozadí malebné krajinky jsou ideální volbou, pokud hledáte krásné pozadí pro dřevěné prvky, čalouněný nábytek v krémových odstínech a moderní, prosklený kávový stolek. Bílé tulipány můžete využít ve stylové ložnici – stanou se nádhernou ozdobou vkusných tkanin – povlečení, závěsů, přehozů přes lůžko. Fototapety květiny v bílé barvě zdůrazní stylistiku, jejíž základ tvoří tlumené, klasické barvy. Nástěnné dekorace zatraktivní vzhled jídelny, obývacího pokoje či salónu, dámské pracovny či ložnice. V naší kolekci naleznete nádherné tapety kvetiny v různorodém provedení – fotografika s orchidejí bude fantasticky vypadat v moderní místnosti, ve které převažují modernistické a zároveň elegantní aranžační řešení. Tento dekorační prvek je možné velmi dobře komponovat s bílou a hnědou barvou a také s doplňky inspirovanými přírodou. Fototapety kvetiny se výborně hodí také do kuchyně, kde se stanou výrazným prvkem a ve spojení s bílou, moderní kuchyňskou linkou vytvoří velmi zajímavý kontrast.

Tapety růže 

Tapety růže bude perfektně vypadat nejen v klasických aranžacích, ale také v prostorách, které jsou zařízeny v romantické stylistice a v atmosféře glamour. Umělecké nástěnné dekorace s okvětními plátky růží můžete využít v koupelně, od které očekáváte, že Vám vždy zlepší náladu – stanou se výrazným pozadím pro keramickou oválnou vanu. Fototapety kvetiny ve 3d provedení vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru, která Vás bude lákat k večerním koupelím a efektivní relaxaci v zátiší Vašeho domu. Tapety růže naleznete v přepestrých koloristických variantách – červená květina propůjčí interiérům výrazný vzhled a zdůrazní rubínové doplňky zařízení. Kompozice z bílých růží zajistí místnosti elegantní charakter – stane se krásnou ozdobou rohové pohovky v moderním obývacím pokoji či stylové postele v romantické ložnici. Pastelové fototapety kvetiny úspěšně využijete při dekoraci interiérů zařízených v retro stylistice, kdy se růže na stěnách stanou nádhernou ozdobou. Fotografie vnesou do místnosti optimismus, radost, pozitivní energii. V aranžaci vintage můžete použít také tapety jarní květiny s barevnými tulipány, bezem, sedmikráskami.

Fototapety kvetiny v rustikálních interiérech

Tapety s květinami se dokonale hodí do místností, které jsou zařízeny v rustikální stylistice. Takové fotografické prvky se stanou nádherným pozadím pro proutěná křesla, dřevěný starožitný nábytek či rostlinné akcenty. Fototapety kvetiny budou skvěle souznít s prvky vyrobenými z přírodních materiálů – osvěží interiér a propůjčí mu inspirující vzhled. Pro výzdobu rustikálního obývacího pokoje či salónu úspěšně využijete tapety jarní květiny. V naší kolekci naleznete radostné krajinomalby se slunečnicemi, květinové krajinky s loukou na pozadí i fotografie s máky. Použijete-li fantastické fototapety na zeď květiny, dodáte svému obývacímu pokoji idylický charakter a atmosféru léta. Takové fototapety budou výborně vypadat také v koupelně. Pro dekoraci koupelnové oázy doporučujeme fototapety do koupelen stylizované jako akvarely a motivy lučního kvítí.

Motiv levandule na tapetách s květinovým vzorem

Levanduli využijete při dekoraci interiérů zařízených v provensálském stylu. Vybavení bytu inspirované francouzským jihem získá efektní a nádhernou ozdobu v podobě půvabného květinového prvku, jestliže na stěnu obývacího pokoje umístíte fototapety na zeď květiny. Malebná krajinka vnese do interiéru závan magie, fantazie, nostalgie – tato nástěnná dekorace vytvoří v místnosti báječnou atmosféru a zdůrazní krásu doplňků. Fototapety kvetiny v provedení 3d s motivem levandule se stanou výrazným fotografickým prvkem – zdůrazní krásu běleného, vyřezávaného nábytku, ozdobných doplňků, lampiónů i keramických svícnů. Provensálský motiv využijete také v kuchyňských prostorách – fototapety kvetiny s levandulí budou v kuchyni skvěle vypadat v mezeře mezi prosklenými závěsnými skříňkami a dřevěným kredencem. 

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandule nám na mysl přináší Provence a spolu s ní slunce, přírodu a kouzlo aromatických bylinek. Nepřekvapí tedy, že provensálský styl zařizování interiérů se odedávna těší velikému zájmu – spojuje v sobě francouzskou nádhera a romantismus. Místnosti, ve kterých využijete motivu levandule, získají kouzelný vzhled a výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jižní Francii.