Fototapety podle interiérů - Kancelář

Při zařizování interiéru je výjimečně důležitý správný výběr barev. Má totiž vliv nejen na vzhled pokoje, ale také na naši náladu a na to, jak se cítíme. Některé barvy jsou zodpovědné za uklidnění a relaxaci, jiné povzbuzují a motivují k práci. Fototapety na zeď do kanceláře nabízejí tedy dokonalou příležitost, jak zařídit prostory, ve kterých trávíme naprosto zásadní část dne, nejen esteticky, ale také prakticky. Jestli Vám záleží na tom, abyste si zlepšili koncentraci, vyberte odvážné kontrastní koloristické spojení. Dokonale se v této roli představí fototapeta do kanceláře s abstraktním vzorem. Pokud je ale Vaše práce příliš stresující, sáhněte po tlumených odstínech zelené. Tapeta kancelář s motivem přírody Vám usnadní relaxaci a zajistí Vám příjemnou náladu.

Fototapeta do kanceláře 3D

Fototapeta do kanceláře 3D

Minimalistická fototapeta s motivem 3D dodá interiéru dynamiku a stane se jeho hlavní dekorací.
Fototapeta do kanceláře mapa

Fototapeta do kanceláře mapa

Efektní mapa světa se výborně hodí do vědecké kanceláře, ale také do sídla redakce časopisu pro cestovatele.
61 fototapet
Fototapeta s černobílým vzorem

Fototapeta s černobílým vzorem

Bez ohledu na to, zda chcete zařídit domácí pracovnu nebo otevřené korporátní prostory, fototapeta s bíločerným vzorem se k tomu hodí ideálně.
Fototapeta do domácí pracovny

Fototapeta do domácí pracovny

Dokonce i když pracujete doma, Vaše okolí by Vám mělo zajistit klid a esteticky příjemnou atmosféru. Povede se Vám to díky naší fototapetě.
Fototapeta květinový vzor vintage

Fototapeta květinový vzor vintage

Práce přestane být nepříjemnou povinností, pokud budete dbát o prostředí, které Vás obklopuje. Fototapeta ve stylu vintage se k tomu hodí ideálně!
Fototapeta barevné listí palmy

Fototapeta barevné listí palmy

Pokud pracujete doma, výrazně oddělte místo odpočinku od místa práce. Pomůže Vám v tom fototapeta s originálním vzorem.
Fototapeta květiny v rustikálním stylu

Fototapeta květiny v rustikálním stylu

Květinová fototapeta zpříjemní zaměstnancům pracovní dobu a přinese téměř domácí atmosféru. Nadchne rovněž klienty ve Vaší kanceláři.
Fototapeta do kanceláře grafika

Fototapeta do kanceláře grafika

Stylizace kanceláře agentury zabývající se informatikou by neměla být příliš křiklavá, a proto je skvělým řešením tmavě modrá fototapeta s abstraktním vzorem 3D.
Fototapeta černobílé listí do kanceláře

Fototapeta černobílé listí do kanceláře

Černobílý vzor nebude přehnaně rušit pozornost a umožní koncentraci na služební povinnosti.
Fototapeta do kanceláře beton

Fototapeta do kanceláře beton

Syrová aranžace kanceláře bude výraznější, když se rozhodneme pro fototapetu v barvě betonu s dynamickým tiskem.
Fototapeta smaragdové pruhy

Fototapeta smaragdové pruhy

Jestliže aranžujete otevřené kancelářské prostory, měli byste vsadit na tlumené barvy. Bílé zdi stojí za to oživit odvážnější barvou.
Fototapeta barevná abstrakce

Fototapeta barevná abstrakce

Barevný vzor v reklamní agentuře bude jistě stimulovat představivost a bude motivovat zaměstnance k ještě kreativnějším nápadům!

 

Trojrozměrná fototapeta do účetní kanceláře

Zaměstnanci účetních kanceláří musejí mít nejenom neuvěřitelnou paměť, ale také se musejí umět dokonale koncentrovat. Řešení komplikovaných a nejednoznačných problémů spojených s vedením podnikání nenechává místo pro chyby a pochybnosti. Dokonalý způsob, jak zlepšit "kondici rozumu", nabízí použití vhodných barev v interiéru. Tlumené barvy jakými jsou béžová, blankytná nebo odstíny šedé jsou trefou do černého, protože zlepšují analytické schopnosti našeho mozku a výrazně zlepšují naši koncentraci. Fototapeta do účetní kanceláře by tedy měla být ve výše zmíněné koloristice, abychom zaměstnancům zajistili nejlepší možné pracovní podmínky. Naprosto báječně bude vypadat tapeta kancelář zobrazující abstraktní 3D motivy. Neutrální, univerzální vzor nebude rušit pozornost a tlumené barvy dopomůžou k lepší koncentraci. Výhodou fototapety do kanceláře s 3D efektem je, že nám opticky zvětší místnost, díky čemuž je to nejlepší řešení do komorních prostor.

Kontrast na tapetě - originální fototapety do kanceláří

Využijeme-li výrazně kontrastní barvy a vzory, získáme možnost zajímavým způsobem zlepšit kreativitu, která je nezbytně nutná především ve firmách spojených s marketingem, reklamou a PR. Výrazná spojení barev podněcují fantazii, motivují k práci a napomáhají tvůrčímu myšlení. Fototapety na zeď do kanceláře zobrazující černobílé nebo barevné pruhy, cákance a skvrny barev připomínající action painting nebo mnohobarevná geometrické tělesa, budou dokonalou stimulací pro mozky zaměstnanců. V místnosti, ve které pracuje mladý, energií nabitý tým, bude výborně působit také tapeta do kanceláře s atmosférou divočiny - gepardí skvrny, tygří pruhy nebo zebří pásy budou zábavným akcentem, který pracovnímu místu propůjčí naprosto unikátní charakter.

Je to zelený - super zelený! Čili přírodní fototapety do kanceláří

Zelená barva – neutralizuje negativní emoce, uklidňuje, relaxuje, zlepšuje myšlení a usnadňuje rozhodovací proces. Právě díky těmto neuvěřitelným vlastnostem může tapeta do kanceláře, která bude právě v této koloristice, naprosto fantasticky ovlivňovat naši psychickou kondici a výkon našeho mozku. Pohled na jarní louku, bujný tropický prales nebo na exotické bambusové výhonky je výbornou volbou. Fototapety na zeď do kanceláře s motivem přírody budou kontrastovat s monochromatickým zařízením interiéru, ve kterém dominuje bílá barva, černá a šedá, zatímco plynulé linie přírody vyváží jednoduché, moderní formy psacích stolů a židlí.

Jsem z města - jak jistě vidíte, slyšíte a cítíte!

Minimalisticky zařízená kancelář nacházející se v proskleném mrakodrapu je dokonalým místem pro dekoraci v podobě panoramatu města nebo moderní architektury. Tapeta kancelář zobrazující z ptačího pohledu takové metropole jakými jsou Paříž, New York nebo Londýn bude fantasticky vypadat především v těch firmách, které sázejí na kontakt se zahraničními klienty. Naopak pohled na originální současné budovy báječně zdůrazní velkoměstský charakter kanceláře a budou korespondovat s moderním nábytkem a tlumenou koloristikou.

Nápady na fototapety do cestovní kanceláře

Cestovní kancelář by měla hned od vchodu motivovat své klienty k cestám do vzdálených, exotických krajů. A proto je její nejlepší vizitkou správně zaaranžovaný interiér. Monotónní barvy a pusté stěny v nás vyvolávají myšlenky spíše na interiér finančního úřadu, a ne firmy, které se specializuje na organizování dech beroucích výletů. Fototapety do kanceláří by měly představovat právě ta místa, která se nacházejí ve stálé nabídce. Tropické pláže, unikátní záběry měst plných památek nebo hlubiny oceánů, kterými proplouvají barevné ryby - to je dokonalá výzdoba, která bude skvěle prezentovat nejnovější katalog. V takové kanceláři budou fantasticky působit tapety, které zobrazují originálně zpracované mapy světa, na kterých kontinenty připomínají origami nebo cákance barevných skvrn.