Obrazy podle kategorie - Proužky

Obrazy proužky jsou univerzální nástěnnou dekorací. Tento nástěnný prvek se dokonale hodí k vyzdobení místností zařízených elegantně, klasicky i moderně. Mezi různorodými pruhovanými kompozicemi naleznete efektní zebru – černobílý vzor bude skvěle působit v obývacím pokoji, jehož základem jsou sněžné akcenty a elegantní geometricky profilované prvky. Obraz pruhy trošku abstraktnějšího charakteru úspěšně využijete k výzdobě monochromatických a modernistických prostor. Duhové vzory vnesou do interiéru barvy, pozitivní energii a expresi. Naopak obraz se vzorem chevron můžeme dobře komponovat s prvky charakteristickými pro eklektickou a skandinávskou stylizaci.

119 obrazů

 

Výrazné obrazy: proužky zebry

Motiv zebry úspěšně zkrášlí klasicky zařízený interiér – ložnice, jídelny, obývacího pokoje. Tato nástěnná ozdoba vnese dynamiku do světlých místností, jejichž základem jsou geometrické akcenty a elegantní formy. Obraz v černobílé koloristice vytvoří zajímavý kontrast ve vkusně zařízeném obývacím pokoji s bíle natřenými zdmi. Tento nástěnný prvek se v místnosti stane krásnou a výraznou ozdobou, která čerpá ze světa přírody. Nástěnná dekorace bude skvěle působit také v interiéru, v němž převažují tlumené prvky aranžace a elegantní doplňky – polštářky s geometrickými vzory, stříbrné vázy, skleněné akcenty.

Obrazy proužky zvýrazní krásu černobílých vzorů a ozdob inspirovaných přírodou. Tento prvek bude skvěle působit v obývacích pokojích zařízených v koloniálním či etno stylu. Taková grafika se stane rovněž efektním pozadím pro koženou pohovku, zelené rostliny v květináčích a pro keramické vázy v orientální stylistice.

Barevné kompozice v moderních interiérech

Obrazy proužky v duhové paletě barev se dokonale hodí k osvěžení a oživení tlumených, minimalistických místností nejen doma, ale také v kanceláři. Výrazná kompozice vnese do interiéru gejzír radostných barev, optimismus a energii. Způsobí, že prostory získají dynamickou a zajímavou dekoraci. V kolekci e-shopu Myloview naleznete obrazy, která Vám připomenou abstraktní malířství – tyto nástěnné dekorace budou skvěle působit jako pozadí modernistické pohovky nebo moderní komody. Fantastické vzory a důmyslné vzory nabízejí variantu pro milovnice expresivních a výrazných doplňků v interiérech. Subtilnější vzory ve formě pastelových, pruhovaných kompozic doporučujeme využít v prostorách, v nichž dominují odstíny bílé, šedé a hnědé – obraz proužky během okamžiku zkrášlí monochromatickou aranžaci a dodá jí rafinovanější vyznění.

Obraz proužky: kouzlo barev

Obraz, který nám na mysl přivede malované dřevo, bude báječně působit v místnostech zařízených ve skandinávském stylu. Barevné nástěnné dekorace oživí sněžnou aranžaci – tyto prvky se stanou efektní ozdobou zařízení vyrobeného z přírodních materiálů. Mezi různorodými vzory naleznete obraz pruhy v pestré koloristice, což Vám umožní zvýraznit vybrané barvy v aranžaci. V kolekci e-shopu Myloview.cz naleznete žluto-oranžovou kompozici, která Vám na mysl přivede díla vytvořená akvarelem.

Grafika s proužky dodá obývacímu pokoji útulnější vzhled – radostná ozdoba v barvách slunce bude mít příznivý vliv na odpočinek během celého dne. Růžové pruhy úspěšně využijete v dívčí ložnici. Můžete je esteticky komponovat se sladkými prvky a běleným vybavením. Fantastický vzor chevron v odstínech fialové, tmavě modré, bílé a černé se dokonale hodí do eklektické stylizace – stane se krásným pozadím pro antikvární komodu nebo prošívanou bílou pohovku.