Fototapety podle kategorie - Ptáci

Fototapeta ptáci nabízí báječnou variantu pro všechny milovnice ptačích akcentů v interiérech. Fantastické prvky provedou s Vaší aranžací divy a místnost bude rázem mnohem kouzelnější. Fototapety ptáci vnesou do místnosti lehkost a radost – vytvoří v pokojích snílkovskou a nostalgickou atmosféru. Nástěnné dekorace úspěšně využijete nejen k vyzdobení obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje, ale také uměleckého ateliéru. Rajky Vás přenesou do světa magie a fantazie, takže každá práce pro Vás bude mnohem příjemnější. V kolekci našeho e-shopu naleznete všemožné druhy ptáků – labutě na fototapetách ptáci vnesou do interiérů subtilnost a romantiku.

Fototapeta ptáci v asijském stylu

Fototapeta ptáci v asijském stylu

Fototapeta inspirovaná asijským stylem je navrhována do klasických, harmonických aranžací.
Dívčí fototapeta s plameňáky

Dívčí fototapeta s plameňáky

Motiv s plameňáky je velmi univerzální – můžeme ho použít jako dekoraci pokoje malé holčičky nebo ložnice teenagerky.
108 fototapet
Fototapeta ptáci do ložnice

Fototapeta ptáci do ložnice

Delikátní motiv se skvěle hodí do moderních aranžací. Efektní fototapeta přitáhne pozornost.
Fototapeta s ilustrací plameňáka

Fototapeta s ilustrací plameňáka

Fototapeta s ilustrací plameňáka v retro stylu se hodí v podstatě do každé aranžace.
Botanická fototapeta ptáci

Botanická fototapeta ptáci

Abychom vytvořili originální stylizaci, nepotřebujeme příliš mnoho dekorací. Stačí minimalistická fototapeta s botanickým motivem.
Fototapeta vintage s bažantem

Fototapeta vintage s bažantem

Fototapeta s bažantem je nasycená barvami, a proto bychom měli rezignovat na jiné grafické dekorace v interiéru.
Fototapeta ptáci i listí

Fototapeta ptáci i listí

Fototapeta s ptáky bude originálním doplňkem do moderních prostor, v nichž dominují dřevěné akcenty.
Fototapeta v japonském stylu

Fototapeta v japonském stylu

Fototapeta s ptáky umístěná na zdi za pohovkou kontrastuje jak s teplými tak i se studenými barvami nábytku.
Fototapeta ptáci ve stylu glamour

Fototapeta ptáci ve stylu glamour

Minimalistická, ale efektní fototapeta s ptáky, bude zajímavým způsobem doplňovat aranžaci prostorného loftu.
Delikátní fototapeta s labutí

Delikátní fototapeta s labutí

Delikátní akcent v ložnici – fototapeta s labutí zmodernizuje interiér a vnese do něj klidnou atmosféru.
Fototapeta do koupelny v retro stylu

Fototapeta do koupelny v retro stylu

Fototapeta s ilustrací v retro stylu oteplí interiér koupelny nebo kuchyně.
Fototapeta ptáci v barvě sépie

Fototapeta ptáci v barvě sépie

Modernita v minimalistickém stylu: zajímavý prvek na zdi zdůrazní charakter bytu. Fototapeta se hodí také do předsíně.

 

Tapety ptáci: radostné akcenty v aranžaci

Fototapeta ptáci v pastelové koloristice propůjčí čalouněnému nábytku efektní vzhled. Krajina ve formě ilustrací s nebem v pozadí bude zpříjemňovat večerní relaxaci. Subtilní kompozice v odstínech duhy s ptáky na větvi vnese do Vašeho interiéru barvy a optimismus. Výrazná fototapeta může být využita k výzdobě obývacího pokoje zařízeného v klasické stylistice i ve stylu glamour. Nástěnná dekorace oživí a osvěží místnost. Tlumená fototapeta ptáci na drátech v béžové a hnědé barvě bude skvěle vypadat v obývacím pokoji, jehož základem jsou dřevěné prvky, bílá barva a nadýchané látky. Pohádková grafika v růžové barvě s ptáčky mezi větvemi a květy bude báječně působit v dívčí ložnici, ve které jsou použity plyšové koberečky, pudrové doplňky a bělený nábytek. Pohádkový akcent zvýrazní stylistiku a dodá místnosti útulný vzhled. V chlapeckém pokoji zase můžete použít tapety s exotickými ptáky – zajistí interiéru výrazný charakter.

Fototapeta ptáci: romantický prvek v interiérech

Fototapety ptáci s motivem labutí můžeme dobře komponovat se subtilním zařízením ložnice – běleným vyřezávaným nábytkem, bílým ložním prádlem, krajkovými doplňky. Použijete-li tuto efektní nástěnnou dekoraci, propůjčíte své ložnici romantický vzhled a vytvoříte v místnosti výjimečnou atmosféru. Labuť na pozadí vody vnese důstojnost a půvab do elegantních místností, v nichž dominuje bílá barva, mramor a sklo. Fototapeta s ptáky ve světlé koloristice bude vypadat dokonale v umělecky zařízených interiérech – zdůrazní krásu skleněné vitrínky s keramikou, klavíru, vkusných předmětů. V kolekci naleznete labutě v různých provedeních i koloristických paletách, což Vám umožní ideálně zakomponovat tapetu ptáci do stylu i barev, v jakých dekorujete svůj byt.

V růžové krajině: fototapety ptáci s plameňáky

Fototapety s rozkošnými plameňáky na pozadí jezera bude skvěle působit nejen v uměleckých a tradičně zařízených interiérech, ale také v místnostech zařízených v eklektické stylistice. Krajina se stane dokonalým pozadím pro moderní vitrínky a pro starou komodu – tato nástěnná ozdoba zvýrazní krásu růžových prvků aranžace a dodá místnosti výrazný vzhled. Fototapeta ptáci zajistí pokojům krásnou výzdobu a v okamžiku Vás přenese do malebného lůna přírody. Motiv plameňáků si jistě získá také milovnice růžových dekoračních prvků – úspěšně ho můžete zakomponovat do aranžace, jejímž základem jsou sladké doplňky, skleněné prvky, dívčí vzory.

Ptáci na nástěnných dekoracích

Pokud hledáte způsob, jak do svého bytu vnést kapku exotiky, využijte výjimečně barevné a sofistikované fototapety exotičtí ptáci. Barevné peří, rozkošná krajina v pozadí, teplá koloristika – to vše způsobí, že Vaše prostory získají během okamžiku nekonvenční vzhled a výjimečný charakter. Překrásný páv vnese do interiéru fantazii, krásu i kapku extravagance. V kolekci našeho e-shopu naleznete také fototapetu paví peří – tato nástěnná ozdoba vytvoří v místnosti báječnou atmosféru. Taková fotografie úspěšně oživí tlumenou ložnici a vnese expresi do minimalisticky zařízeného obývacího pokoje.