Fototapety podle kategorie - Ptáci

Fototapeta ptáci nabízí báječnou variantu pro všechny milovnice ptačích akcentů v interiérech. Fantastické prvky provedou s Vaší aranžací divy a místnost bude rázem mnohem kouzelnější. Fototapety ptáci vnesou do místnosti lehkost a radost – vytvoří v pokojích snílkovskou a nostalgickou atmosféru. Nástěnné dekorace úspěšně využijete nejen k vyzdobení obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje, ale také uměleckého ateliéru. Rajky Vás přenesou do světa magie a fantazie, takže každá práce pro Vás bude mnohem příjemnější. V kolekci našeho e-shopu naleznete všemožné druhy ptáků – labutě na fototapetách ptáci vnesou do interiérů subtilnost a romantiku.

Fototapeta odlétající jeřáb

Fototapeta odlétající jeřáb

Fototapeta inspirovaná japonským stylem je doporučována do asketických, harmonických aranžací.
Fototapeta jarní ptáci

Fototapeta jarní ptáci

Fototapeta s ptáky sedícími na větvích jest barevná, a proto doporučujeme rezignovat na jiné grafické dekorace v interiéru.
103 fototapet
Fototapeta ptačí peří

Fototapeta ptačí peří

Motiv ptačího peří se skvěle hodí do moderních aranžací. Efektní fototapeta přitahuje pozornost.
Fototapeta ptáci na pozadí krajiny

Fototapeta ptáci na pozadí krajiny

Pohled na zapadající slunce a odlétající ptáky uklidňuje. Taková fototapeta může najít své místo na zdi obývacího pokoje.
Fototapeta ptáci pro děti

Fototapeta ptáci pro děti

Fototapeta s pastelovými sovičkami oteplí interiér dětského pokoje. Hodí se také jako ozdoba do školky.
Fototapeta pták volavka

Fototapeta pták volavka

Abychom vytvořili originální stylizaci, nepotřebujeme velké množství dekorací. Úplně postačí minimalistická fototapeta s blankytným ptákem.
Fototapeta ptáci na nebi

Fototapeta ptáci na nebi

Minimalistická, ale efektní fototapeta s ptáky zajímavým způsobem doplní aranžaci prostorného loftu.
Fototapeta ptáci: plameňáci

Fototapeta ptáci: plameňáci

Exotický akcent v jídelně – fototapeta s růžovými plameňáky zmodernizuje interiér a vnese do něj prázdninovou atmosféru.
Fototapeta strom a ptáci

Fototapeta strom a ptáci

Modernita v minimalistickém stylu: zajímavý prvek na zdi zdůrazní charakter bytu. Tato fototapeta se hodí předsíně.

 

Tapety ptáci: radostné akcenty v aranžaci

Fototapeta ptáci v pastelové koloristice propůjčí čalouněnému nábytku efektní vzhled. Krajina ve formě ilustrací s nebem v pozadí bude zpříjemňovat večerní relaxaci. Subtilní kompozice v odstínech duhy s ptáky na větvi vnese do Vašeho interiéru barvy a optimismus. Výrazná fototapeta může být využita k výzdobě obývacího pokoje zařízeného v klasické stylistice i ve stylu glamour. Nástěnná dekorace oživí a osvěží místnost. Tlumená fototapeta ptáci na drátech v béžové a hnědé barvě bude skvěle vypadat v obývacím pokoji, jehož základem jsou dřevěné prvky, bílá barva a nadýchané látky. Pohádková grafika v růžové barvě s ptáčky mezi větvemi a květy bude báječně působit v dívčí ložnici, ve které jsou použity plyšové koberečky, pudrové doplňky a bělený nábytek. Pohádkový akcent zvýrazní stylistiku a dodá místnosti útulný vzhled. V chlapeckém pokoji zase můžete použít tapety s exotickými ptáky – zajistí interiéru výrazný charakter.

Fototapeta ptáci: romantický prvek v interiérech

Fototapety ptáci s motivem labutí můžeme dobře komponovat se subtilním zařízením ložnice – běleným vyřezávaným nábytkem, bílým ložním prádlem, krajkovými doplňky. Použijete-li tuto efektní nástěnnou dekoraci, propůjčíte své ložnici romantický vzhled a vytvoříte v místnosti výjimečnou atmosféru. Labuť na pozadí vody vnese důstojnost a půvab do elegantních místností, v nichž dominuje bílá barva, mramor a sklo. Fototapeta s ptáky ve světlé koloristice bude vypadat dokonale v umělecky zařízených interiérech – zdůrazní krásu skleněné vitrínky s keramikou, klavíru, vkusných předmětů. V kolekci naleznete labutě v různých provedeních i koloristických paletách, což Vám umožní ideálně zakomponovat tapetu ptáci do stylu i barev, v jakých dekorujete svůj byt.

V růžové krajině: fototapety ptáci s plameňáky

Fototapety s rozkošnými plameňáky na pozadí jezera bude skvěle působit nejen v uměleckých a tradičně zařízených interiérech, ale také v místnostech zařízených v eklektické stylistice. Krajina se stane dokonalým pozadím pro moderní vitrínky a pro starou komodu – tato nástěnná ozdoba zvýrazní krásu růžových prvků aranžace a dodá místnosti výrazný vzhled. Fototapeta ptáci zajistí pokojům krásnou výzdobu a v okamžiku Vás přenese do malebného lůna přírody. Motiv plameňáků si jistě získá také milovnice růžových dekoračních prvků – úspěšně ho můžete zakomponovat do aranžace, jejímž základem jsou sladké doplňky, skleněné prvky, dívčí vzory.

Ptáci na nástěnných dekoracích

Pokud hledáte způsob, jak do svého bytu vnést kapku exotiky, využijte výjimečně barevné a sofistikované fototapety exotičtí ptáci. Barevné peří, rozkošná krajina v pozadí, teplá koloristika – to vše způsobí, že Vaše prostory získají během okamžiku nekonvenční vzhled a výjimečný charakter. Překrásný páv vnese do interiéru fantazii, krásu i kapku extravagance. V kolekci našeho e-shopu naleznete také fototapetu paví peří – tato nástěnná ozdoba vytvoří v místnosti báječnou atmosféru. Taková fotografie úspěšně oživí tlumenou ložnici a vnese expresi do minimalisticky zařízeného obývacího pokoje.