Obrazy podle kategorie - Toskánsko

Obrazy Toskánsko jsou variantou pro všechny milovníky italských zákoutí a kouzelných krajinek s přírodou v hlavní roli. Tyto nástěnné dekorace se skvěle hodí jako výzdoba místnosti, jejímž základem jsou přírodní materiály a klasická aranžační řešení. Obrazy na plátně Toskánsko budou dokonale působit v rustikálních obývacích pokojích a v tradičních jídelnách – úspěšně zvýrazní krásu středomořských doplňků a zdůrazní kouzlo toskánských interiérů. Radostné krajinky se stanou efektním pozadím pro vyřezávané komody, proutěné koše s květinami a rostlinné prvky. V kolekci našeho obchodu naleznete různorodé obrazy Toskánsko, což Vám umožní ideálně zakomponovat prosluněnou scenérii do aranžace Vašeho interiéru.

Obraz Toskánsko při západu slunce

Obraz Toskánsko při západu slunce

Malebná krajina Toskánska zvěčněná na obraze bude nádhernou dekorací do klasicky zařízeného obývacího pokoje.
Obraz s výhledem na olivové háje

Obraz s výhledem na olivové háje

Neuvěřitelná koloristika Toskánska se skvěle hodí do přírodní stylizace interiéru. Zeleň uklidní Vaše unavené oči po celém dni práce.
140 obrazů
Obraz městečko Pienza

Obraz městečko Pienza

Romantický charakter aranžace zvýrazněte pomocí obrazů s krajinou Toskánska. Můžete je zavěsit v obývacím pokoji nebo v ložnici.
Obraz Toskánsko v teplých barvách

Obraz Toskánsko v teplých barvách

Zvolíte-li obrazy představující Toskánsko, vytvoříte originální a zároveň subtilní dekoraci prostor.
Obraz středověké město

Obraz středověké město

V centru stylizace ložnice, např. přímo nad postel, pověsme velký obraz s překrásnou krajinou Toskánska.
Malebný obraz Toskánsko

Malebný obraz Toskánsko

Starodávná architektura Itálie probouzí nostalgické, ale jistě krásné vzpomínky. Takový obraz můžeme pověsit zároveň jak v bytě, tak i v restauraci.
Obraz s italskou krajinou

Obraz s italskou krajinou

Motiv krajiny se hodí do každého interiéru. Pohled na Toskánsko je jedna z našich nejoblíbenějších nabídek!
Obraz Toskánsko v akvarelu

Obraz Toskánsko v akvarelu

Obraz inspirovaný malířským uměním obohatí jakékoliv prostory. Pověste ho na zeď předsíni, kde Vás denně nabije pozitivní energií!
Obraz ilustrace v retro stylu

Obraz ilustrace v retro stylu

Černobílá ilustrace v retro stylu se hodí v podstatě do každé aranžace i interiéru.
Panoramatický obraz Toskánsko

Panoramatický obraz Toskánsko

Vhodně vybraný obraz bude vizitkou celého bytu. Krajinka Toskánska propůjčí interiéru příjemný charakter.
Černobílý obraz Itálie

Černobílý obraz Itálie

Toskánská, starobylá architektura je skutečným pokladem Itálie! Obraz s výhledem na kouzelné, venkovské městečko bude probouzet představivost.
Podzimní obraz Toskánsko

Podzimní obraz Toskánsko

Vysoké cypřiše a prosluněná pole – do Toskánska se nejde nezamilovat!

 

Obrazy Toskánsko: magie prosluněných krajinek

Malebný region Itálie nás nadchne množstvím magických krajinek, starou architekturou i olivovými háji. Kopce a hory, krásná údolí, vinice – Toskánsko je krajem, kterému se nedá upřít romantiku a kouzlo. Díky nástěnným dekoracím s prosluněnými krajinami vnesete během okamžiku do svých interiérů magii pohádkových zákoutí. Použijete-li obrazy na plátně Toskánsko, oteplíte tlumenou aranžaci a zkrášlíte klasicky zařízenou místnost. Italská scenérie v pastelové koloristice – odstínech olivové, žluté a zelené vnese do interiéru závan přírody a rafinovanosti. Nástěnná dekorace s pohádkovou krajinou bude mít kladný vliv na odpočinek v zátiší domova – krajinomalba vytvoří výjimečnou atmosféru a naplní Vás pozitivní energií.

Toskánské interiéry

Obrazy na plátně Toskánsko vypadají fantasticky v interiérech inspirovaných italskou krajinou. Nástěnné dekorace zvýrazní toskánskou aranžaci a zajistí jí výrazný charakter. V kolekci e-shopu Myloview naleznete malebné krajinky ve slunečních barvách, stejně jako kouzelné uličky a krajiny s památkami a krásnou architekturou – tyto akcenty můžete dobře komponovat s masivním vybavením a vkusnými prvky v italském stylu. V toskánských stylizacích dominují teplé barvy – žluté, béžové, hnědé – tlumenou aranžaci můžete narušit použitím bordových dekoračních prvků – polštářků a stínítek lamp. Překrásné obrazy Toskánsko a Umbrie se stanou efektním pozadím pro vyřezávanou komodu a kuchyňský kredenc. 

Krajinky budou skvěle vypadat v interiérech, v nichž dominují přírodní materiály – kámen a dřevo. Nástěnné prvky zdůrazní krásu akcentů inspirovaných toskánskou stylistikou – citrusových keřů, lustrů a zrcadel s kováním. Obrazy Toskánsko zvýrazní krásu obývacích pokojů, jejichž základem jsou cihlové elementy, hliněné doplňky a rostlinné vzory – způsobí, že interiér získá během okamžiku přirozené vyznění a efektní vzhled. 

Obrazy Toskánsko: sluneční akcenty v klasických aranžacích

Obrazy Itálie s Toskánskem a Umbrií úspěšně využijete k oživení tlumených tradičních stylizací. Prosluněná malebná krajina bude krásně vypadat v duetu s dřevěnou knihovničkou a vyřezávanou masivní komodou. Krajinomalby skvěle působí také jako dekorace elegantní ložnice, v níž převažují odstíny hnědé, olivové a bílé, umělecky tkané látky a keramické doplňky. Zelená scenérie zvýrazní koloristiku a dodá místnosti elegantnější charakter.

Klasicky zařízený obývací pokoj doporučujeme vyzdobit efektním triptychem, zatímco jídelnu, jejíž základem jsou prvky inspirované přírodou, bychom zkrášlili pomocí obrazu imitujícího olejomalbu. Mezi různorodými nástěnnými ozdobami s motivem Toskánska můžeme vyzdvihnout také fotografie se specifickou atmosférou – použijete-li je, během okamžiku vnesete kouzlo vinných zákoutí a rozkošných městeček do svých interiérů.