Obrazy podle kategorie - Toskánsko

Obrazy Toskánsko jsou variantou pro všechny milovníky italských zákoutí a kouzelných krajinek s přírodou v hlavní roli. Tyto nástěnné dekorace se skvěle hodí jako výzdoba místnosti, jejímž základem jsou přírodní materiály a klasická aranžační řešení. Obrazy na plátně Toskánsko budou dokonale působit v rustikálních obývacích pokojích a v tradičních jídelnách – úspěšně zvýrazní krásu středomořských doplňků a zdůrazní kouzlo toskánských interiérů. Radostné krajinky se stanou efektním pozadím pro vyřezávané komody, proutěné koše s květinami a rostlinné prvky. V kolekci našeho obchodu naleznete různorodé obrazy Toskánsko, což Vám umožní ideálně zakomponovat prosluněnou scenérii do aranžace Vašeho interiéru.

46 obrazů

 

Obrazy Toskánsko: magie prosluněných krajinek

Malebný region Itálie nás nadchne množstvím magických krajinek, starou architekturou i olivovými háji. Kopce a hory, krásná údolí, vinice – Toskánsko je krajem, kterému se nedá upřít romantiku a kouzlo. Díky nástěnným dekoracím s prosluněnými krajinami vnesete během okamžiku do svých interiérů magii pohádkových zákoutí. Použijete-li obrazy na plátně Toskánsko, oteplíte tlumenou aranžaci a zkrášlíte klasicky zařízenou místnost. Italská scenérie v pastelové koloristice – odstínech olivové, žluté a zelené vnese do interiéru závan přírody a rafinovanosti. Nástěnná dekorace s pohádkovou krajinou bude mít kladný vliv na odpočinek v zátiší domova – krajinomalba vytvoří výjimečnou atmosféru a naplní Vás pozitivní energií.

Toskánské interiéry

Obrazy na plátně Toskánsko vypadají fantasticky v interiérech inspirovaných italskou krajinou. Nástěnné dekorace zvýrazní toskánskou aranžaci a zajistí jí výrazný charakter. V kolekci e-shopu Myloview naleznete malebné krajinky ve slunečních barvách, stejně jako kouzelné uličky a krajiny s památkami a krásnou architekturou – tyto akcenty můžete dobře komponovat s masivním vybavením a vkusnými prvky v italském stylu. V toskánských stylizacích dominují teplé barvy – žluté, béžové, hnědé – tlumenou aranžaci můžete narušit použitím bordových dekoračních prvků – polštářků a stínítek lamp. Překrásné obrazy Toskánsko a Umbrie se stanou efektním pozadím pro vyřezávanou komodu a kuchyňský kredenc. 

Krajinky budou skvěle vypadat v interiérech, v nichž dominují přírodní materiály – kámen a dřevo. Nástěnné prvky zdůrazní krásu akcentů inspirovaných toskánskou stylistikou – citrusových keřů, lustrů a zrcadel s kováním. Obrazy Toskánsko zvýrazní krásu obývacích pokojů, jejichž základem jsou cihlové elementy, hliněné doplňky a rostlinné vzory – způsobí, že interiér získá během okamžiku přirozené vyznění a efektní vzhled. 

Obrazy Toskánsko: sluneční akcenty v klasických aranžacích

Obrazy Itálie s Toskánskem a Umbrií úspěšně využijete k oživení tlumených tradičních stylizací. Prosluněná malebná krajina bude krásně vypadat v duetu s dřevěnou knihovničkou a vyřezávanou masivní komodou. Krajinomalby skvěle působí také jako dekorace elegantní ložnice, v níž převažují odstíny hnědé, olivové a bílé, umělecky tkané látky a keramické doplňky. Zelená scenérie zvýrazní koloristiku a dodá místnosti elegantnější charakter.

Klasicky zařízený obývací pokoj doporučujeme vyzdobit efektním triptychem, zatímco jídelnu, jejíž základem jsou prvky inspirované přírodou, bychom zkrášlili pomocí obrazu imitujícího olejomalbu. Mezi různorodými nástěnnými ozdobami s motivem Toskánska můžeme vyzdvihnout také fotografie se specifickou atmosférou – použijete-li je, během okamžiku vnesete kouzlo vinných zákoutí a rozkošných městeček do svých interiérů.