Nálepky podle kategorie - New York

Každé město má svůj vlastní, neopakovatelný, individuální charakter. Některé právě díky své unikátnosti získaly doslova světovou slávu! K takovým metropolím patří New York - nejznámější město Spojených Států. Nálepky New York – to je spousta nádherných, snadno rozpoznatelných motivů, které mohou sloužit jako téma takové dekorace. Vysoké a štíhlé mrakodrapy, Socha Svobody, Central Park, žluté taxíky – to je jen několik nejzajímavějších symbolů. Každý z nich je svým způsobem výjimečný. Abychom Vám usnadnili výběr, budeme Vám dnes trošku vyprávět o možnostech, jaké nabízí každá taková nástěnná nálepka. New York jako město je však téma, které nám může posloužit k ozdobení dveří nebo nábytku – a dokonce i předmětů každodenní potřeby. 

Dekorativní nálepka New York

Dekorativní nálepka New York

Cítíte, že zeď Vašeho pokoje je prázdná, a Vy tak úplně nevíte, co s ní? Vsaďte na nálepku s originálním vzorem, která krásně ozdobí celou místnost!
Nálepka New York do obývacího pokoje

Nálepka New York do obývacího pokoje

Nálepka s motivem New Yorku nad pohovkou? Ano, je to skvělá nástěnná dekorace, která dodá městskou eleganci Vašemu obývacímu pokoji.
43 nálepek
Nálepka panorama města

Nálepka panorama města

Pokud chcete zakrýt poškrábání Vašeho oblíbeného kusu nábytku, použijte nálepku, která ho zcela obnoví a jistě nadchne každého Vašeho hosta!
Nálepka New York v akvarelu

Nálepka New York v akvarelu

Bílá ložnice potřebuje zajímavé barevné narušení. Námi doporučovaná nálepka s výhledem na New York dodá místnosti teplé barvy.
Minimalistická nálepka na ledničku

Minimalistická nálepka na ledničku

Lednička vůbec nemusí být nudným kuchyňským spotřebičem. Stačí zajímavá nálepka – a celá kuchyně se zcela diametrálně promění.
Obrázková nálepka do ložnice

Obrázková nálepka do ložnice

Prostory nad postelí můžeme využít různými způsoby, ale pokud hledáte něco originálního, vsaďte na vzor s New Yorkem!
Panoramatická nálepka na notebook

Panoramatická nálepka na notebook

Nálepka – to je vždy skvělý a originální nápad jak ozdobit Váš notebook. Vzor s New Yorkem bude každý den těšit Vaše oči.
Černobílá nálepka do obývacího pokoje

Černobílá nálepka do obývacího pokoje

Černobílý motiv nálepky nezatíží interiér a skvěle se hodí do světlých místností.
Pastelová nálepka New York

Pastelová nálepka New York

Potřebuje pokoj teenagera rekonstrukci? Rozhodněte se pro nálepku, která rychle a snadno promění místnost.
Typografická nálepka New York

Typografická nálepka New York

Jste milovníkem New Yorku? V takovém případě se tato typografická nálepka skvěle hodí do Vaší jídelny nebo do obývacího pokoje.

 

Tisíc nápadů na nálepky: New York je městem mnoha tváří

New York – to je jeden velký kotel, ve kterém vždy bylo místo na všechno – tak své rodné město popsal slavný Newyorčan, režisér Martin Scorsese. Těžko se dá s tímto citátem nesouhlasit. Tato americká metropole nám nabízí nekonečné množství tváří, každý den nás překvapí něčím novým. Není tedy překvapením, že místní obyvatelé tvrdí, že žijí v samém centru světa! Tým Myloview si však dal za úkol využít tento obrovský potenciál tak, že různé tváře tohoto města přenese na dekorativní nálepky. New York z ptačího pohledu, New York v zimě, New York v noci, během ohňostrojové show... To je jen několik ukázkových možností. V naší nabídce naleznete také vzory, které se koncentrují na památky, budovy, pouliční život, výlohy obchodů, neóny, tabulky s názvy ulic... Výběr je téměř neomezený! Zbývá tedy jen začít hledat takovou nálepku, která pro nás bude nejzajímavější – a zopakovat po americkém režisérovi: v New York je místo na všechno!

Americká nástěnná nálepka – New York a jeho symboly

New York – stejně jako každé město (a takhle velké a známe obzvlášť!) má celou řadu symbolů a motivů, které s ním máme spojeny. V tomto konkrétním případě jsou zvláště charakteristické. New York totiž sloužil jako místo, ve kterém se odehrávala akce filmů, jichž bylo nepočítaně. Jeho jednotlivé lokace tak snadno rozpoznají lidé na celém světě, kteří tuto metropoli nikdy nenavštívili. U nás se tyto symboly všech typů dostaly na nálepky. New York „v kostce”, zobrazený pomocí jediného objektu nebo motivu, to je dekorace, které dokonale vynikne v menším formátu: například na nábytku, dveřích nebo notebooku. Před Vámi je výběr těch nejzajímavějších variant přímo z nejznámějšího města USA!

- Socha Svobody – tento monumentální kolos umístěný na Liberty Island, u ústí řeky Hudson, je pravděpodobně vedle Eiffelovy věže, Velké čínské zdi a egyptských pyramid jedním z nejznámějších a nejsnáze rozpoznatelných objektů světa. Ženská postava s korunou, pochodní a svící, je považována za symbol celých Spojených států a jejich hodnot. Její podobizna nám dokonale poslouží jako nálepka na dveře. New York nemá charakterističtější a rozpoznatelnější motiv!

- Brooklynský most – a zde máme další z „velkých” objektů dnes popisovaného města. Už v průběhu stavby byla tato konstrukce považována za architektonický zázrak a symbol postupu a možností techniky. Dnes je to jeden z nejznámějších mostů na světě, a to i díky filmům, které se na něm natáčely. Bez ohledu na to, která z jeho vlastností nás nadchla nejvíc, jistě stojí za to zvážit nálepky s tímto motivem, když hledáme zajímavé dekorace. New York má spoustu charakteristických staveb, ale Brooklynský most je jen jeden!

- Žluté taxíky – tentokrát nejde o jediný objekt... je jich celá skupina! Pohyb po New Yorku není tak úplně jednoduchý. Toto město má více než 8 a půl miliónu obyvatel – a metro ne vždy dokáže pojmout všechny, kdo spěchají do práce nebo na schůzku. Naštěstí newyorčanům přijíždějí na pomoc charakteristické, žluté taxíky. Jejich motiv se navíc může stát zajímavou ozdobou pokoje milovníka auto-moto.

Zelené nálepky – New York to nejsou je mrakodrapy!

Jistě by se podivil člověk, který považuje New York za město šedivé, smutné a celé obklopené pochmurnými betonovými konstrukcemi. V samém jeho centru nalezneme terén s povrchem téměř 350 hektarů, který je skutečnou oázou zeleně! Mluvíme pochopitelně o Central Parku – oblíbeném místě, kde newyorčané odpočívají. Pokud tedy hledáme ozdoby navazující na toto město, ale zároveň chceme prolomit schémata a najít něco v přírodních barvách, pak nálepky zobrazující Central Park budou ideální volbou!