Nálepky podle kategorie - Hory

Když se chceme cítit skutečně svobodní a ničím nespoutaní, měli bychom se vydat na vysoký vrcholek, pořádně se nadechnout a získat odstup od reality, která nás obklopuje. Ale když to není možné, stojí za to využít jiné možnosti. Vnesme do interiéru pocit volného prostoru pomocí nálepky hory ve formě rozhlehlého panoramatu, která promění celou naši aranžaci. Způsobí, že pocítíme kontakt s přírodou a dovolí nám radovat se z každodenního pohledu na ni. Zajistili jsme, aby se v této kategorii objevily co nejpestřejší vzory. Tak aby bez ohledu na styl, v němž je byt zařízen, našel každý vhodné nálepky hory na zeď. Je to skvělá volba pro všechny, kteří milují vysoké šíty, ale v běžném životě k nim mají daleko!

Zimní nálepka s horami

Zimní nálepka s horami

Nástěnná nálepka nabízí rychlou možnost jak proměnit Vaše prostory. Vhodný vzor, barevně přizpůsobený interiéru, umožní zbavit se nudy v místnosti.
Černobílá nálepka do obývacího pokoje

Černobílá nálepka do obývacího pokoje

Noční verze nálepky s motivem hor je univerzální vzor, který se hodí do mnoha místností i barev.
102 nálepek
Typografická nálepka hory

Typografická nálepka hory

Jste milovníkem hor? Rozhodně to zdůrazněte ve svém interiéru. Typografický motiv Vás bude motivovat k výpravám za dalším dobrodružstvím.
Nálepka obrázek hor

Nálepka obrázek hor

Pokud máte rádi místnosti ve skandinávském nebo boho stylu, pak nálepka ve formě obrázku bude ideálním doplněním Vašeho interiéru.
Nálepka hory do dětského pokoje

Nálepka hory do dětského pokoje

V dětském pokoji jsou pastelové barvy a akvarel motivy, které delikátně zakomponujete do interiéru, čímž ho příjemně vyzdobíte.
Nálepka hory v Rusku

Nálepka hory v Rusku

Horský motiv se špetkou retro atmosféry – nalepte ho na zeď přímo nad postel. Bude to velmi originální způsob vyzdobení ložnice.
Nálepka hory do ložnice

Nálepka hory do ložnice

Naše nabídka horské nálepky je originální nápad na vyzdobení místnosti. Světlý, pastelový motiv se ideálně hodí ke světlým zdem.
Nálepka malovaná akvarelem do kuchyně

Nálepka malovaná akvarelem do kuchyně

Nálepka v kuchyni? A proč ne! Naše materiály jsou odolné vůči zašpinění i vodě, a proto se klidně můžete rozhodnout pro tento typ nástěnné dekorace.
Inkoustová nálepka hory

Inkoustová nálepka hory

Nálepka stylizovaná na horskou krajinu malovanou t inkoustem je výjimečně originální motiv, který v ložnici vytvoří zajímavou atmosféru.
Nálepka zasněžená krajina

Nálepka zasněžená krajina

Nástěnná nálepka je ideální dekorativní patent pro studenty, kteří si pronajímají byt nebo pokoj. Nálepku lze snadno nalepit, ale také sundat.
Horská nálepka pro děti

Horská nálepka pro děti

Kouzelná nástěnná dekorace s horským motivem se výborně hodí do pokoje malého dítěte.
Nálepka noční krajina

Nálepka noční krajina

Medvěd ve spojení se štíty hor může být dekorací v typicky pánském interiéru.

 

Proměňte svůj obývací pokoj pomocí nálepky hory, která Vás zanese na samotný vrcholek!

Skalní štíty v nás mohou probouzet nadšení i strach, mohou nás inspirovat k túrám po mírných hřbetech nebo nás odstrašovat strmými propastmi, mohou působit idylicky, když jsou porostlé zeleným mechem, nebo strašně, když jsou zasypány sněhem – všechno záleží na ročním období a části dne, na počasí, ale i na osvětlení. A právě proto naleznete v našem obchodě nejrůznější nálepky hory. Podle toho, jak jsou zobrazeny, umožní nám vnést do obývacího pokoje zcela jinou atmosféru. Jestliže jsme vsadili na industriální styl, zvolme černobílou krajinku surového charakteru. Pokud jsme milovníky retro estetiky, najděme si fotky, které vypadají jako starodávné fotografie (stačí jemně vybledlá koloristika). A jestli milujeme příjemné rustikální interiéry, pak bude ideálním řešením prosluněná krajina se salašemi a zelenými pláněmi roztahujícími se pod štíty hor. Také milovníci romantických stylizací zde najdou vhodné nálepky hory na zeď, jejichž štíty se budou koupat ve světle zapadajícího slunce – od takového pohledu nelze odtrhnout zrak!

Vytvořte si vysněnou ložnici pomocí nálepky na zeď hory 

Ložnice si zaslouží výjimečný přístup. Vezmeme-li v úvahu, že dobrý spánek je zárukou povedeného dne, stojí za to věnovat veškerou pozornost tomu, aby aranžace této místnosti přála kvalitnímu odpočinku. Mezi mnoha dostupnými vzory jsme sem vybrali umělecké nálepky hory představené ve formě malby – to je ideální recept na jemnou, ale zároveň efektní ozdobu zdi. Pozornost si jistě zaslouží výrazově jednoduché kompozice skládající se z pár trojúhelníkových vrcholků malovaných několika tahy štětcem. Minimalismus v aranžaci interiéru může být mnohem zajímavější, než se zdá – a takováto dekorace je toho nejlepším důkazem. A když ne malba? Výborným nápadem jsou obrázkové nálepky na zeď hory ukázané ve formě skici, které nám umožní oživit tlumenou aranžaci, která doposud ničím nevynikala. Ostrá skalní úbočí a strmé štíty propůjčí místnosti charakter – a to během okamžiku. Kde nejlépe vynikne taková krajinka? Umístěme ji nad záhlaví postele, kde se stane dominantou ložnice. 

Nálepky na zeď pro děti hory, které zaručí idylickou aranžaci pokoje 

Pokud jsme si doposud mysleli, že se do pokoje malého dítěte hodí pouze postavičky z kreslených filmů a seriálů, tak nyní jistě změníme názor. Ukazuje se totiž, že vhodně vybraná krajinka pasuje do dětského pokoje jak dětský zadeček na hrnec. Stačí najít ty správné nálepky hory pro děti, které by měly být prezentovány způsobem, který je přístupný dětem vybraného věku. Nestojí za to tedy vybírat si malebné fotografie, které se líbí nám – dospělým. Najděme místo toho obrázkové kompozice, které budou připomínat ilustrace z dětských pohádek. Jak mohou vypadat takové vzory? Možností je skutečně spousta. Naší prioritou by mělo být nalezení takové krajinky, která bude ve výrazu mírná a příjemná. Skvělou variantou je vzor skládající se z maličkých horských štítů rozmístěných zhusta blízko sebe. Taková varianta je dostupná jak v barevné verzi, tak zároveň i v tlumeném provedení. Stejně efektně působí vzor s několika většími pohořími, které jsou doplněny úsměvy. Můžeme také zvolit variantu ideální k umístění u postýlky naší ratolesti. Co by měly představovat takové nálepky na zeď pro děti hory? Majestátní štíty a měsíc nad nimi vytvoří v pokoji nádhernou pohádkovou atmosféru.

Nálepka hory na zeď, která zvětší metráž, v několika různých provedeních

Na úplný konec bychom ještě rádi dodali něco na téma dekorací jakými jsou nálepky hory na zeď, které nejen že nám umožní zpestřit aranžaci a vnést pod naši střechu trošku přírody, ale také nám zajistí ideální náladu pro večerní relaxaci. Velmi důležitým faktem také je, že taková ozdoba nám umožní opticky zvětšit nevelký pokoj. Jakým způsobem? Prostorová, rozlehlá krajina způsobí, že se v místnosti objeví iluze hloubky, která změní naše vnímání skutečné metráže. Takový trik je možné využít na mnoha různých místech – na příklad v komorní kuchyni, koupelně nebo v předsíni. Ale stejné řešení se hodí také do firemní kanceláře, do obchodu se sportovním vybavením nebo fitness klubu.