Plakáty podle interiérů - Obývací pokoj

Způsobů, jak rearanžovat interiéry, existuje celá řada. Můžeme přemalovat zdi, vyměnit nábytek, koupit nový koberec nebo nalepit vzorované fototapety, ale plakáty do obývacího pokoje se zdají být tím nejlepším řešením. Proč? Každé z ostatních řešení nám zajistí metamorfózu pokoje na spousty dlouhých let. Ale co když máme rádi změny a za dva měsíce budeme chtít něco úplně nového? Místo výrazných změn stojí za to vsadit na plakáty do obývacího pokoje, které Vám nabízí obrovskou míru svobody při utváření aranžace. Tento nevelký prvek způsobí, že pokoj získá zcela jiný charakter – a Vy ho přitom můžete libovolně přenášet a věšet každých pár týdnů na jiné místo, díky čemuž vytvoříte pokaždé novou aranžaci. Plakáty v obývacím pokoji nabízejí bleskurychlý způsob jak dosáhnout metamorfózy zařízení s minimálním úsilím.

Inspirativní plakát z citátem

Inspirativní plakát z citátem

Typografický plakát ve tmavých barváchje zajímavou variantou na doplnění minimalistické aranžace obývacího pokoje.
Plakát abstraktní trojúhelníky

Plakát abstraktní trojúhelníky

Plakát s barevnými trojúhelníky se stane vizitkou moderního obývacího pokoje.
216 plakátů
Plakát kaktusy do obývacího pokoje

Plakát kaktusy do obývacího pokoje

Plakát s kaktusy se skvěle hodí do stylizace obývacího pokoje ve skandinávském nebo eklektickém stylu.
Plakát vintage palmy

Plakát vintage palmy

Dekorace ve stylu vintage prolomí monotematickou aranžaci obývacího pokoje a propůjčí interiéru zajímavé vyznění.
Plakát v obývacím pokoji balón

Plakát v obývacím pokoji balón

Plakát nabízí alternativu tradičním obrazům. Rozhodneme-li se pro takovou ozdobu zdí, náš interiér se stane mnohem zajímavějším a modernějším.
Plakát v obývacím pokoji nápisy

Plakát v obývacím pokoji nápisy

Nástěnná typografie patří k nikdy nepomíjejícím trendům. Plakát s nápisy zpestří každý interiér.
Plakát abstraktní portrét

Plakát abstraktní portrét

Výrazná ilustrace nabízí protiváhu pro monochromatickou kompozici interiéru obývacího pokoje a zvyšuje jeho atraktivitu.
Plakát Eiffelova věž Paříž

Plakát Eiffelova věž Paříž

Pařížská elegance v obývacím pokoji - plakát s Eiffelovou věží je klasickým doplňkem aranžace.
Plakát minimalistický motiv

Plakát minimalistický motiv

Minimalistický plakát s nápisy zpestří obývací pokoj, a co je nejdůležitější – výborně ho můžeme komponovat se zbylými prvky aranžace.
Plakát typografie

Plakát typografie

Moderní interiér nepotřebuje velké množství doplňků. Velký plakát přitáhne pozornost a stane se hlavní ozdobou obývacího pokoje.

Originální plakát s mátovým retro autem vnese koloristický akcent do monotónní místnosti. Doporučeno všem milovníkům motorizace!

Zlatá a bílá dobře vypadají spolu. Tento mramorový plakát na zeď se hodí do ložnice ve stylu glamour nebo do obývacího pokoje, kterému chce dát elegantní vyznění. Mramorové pozadí s vkusným zlatým nápisem působí elegantně a zároveň moderně.

 

Plakáty v obývacím pokoji – nekonečný seznam předností

Jestli máte rádi změny, často experimentujete se svým vzhledem nebo šatníkem, nesnášíte nudu a každou chvíli něco měníte v zařízení svého bytu, pak jsou pro Vás plakáty obývací pokoj tím pravým řešením. Seznam jejich předností je skutečně dlouhý a efekt, jaký nabízejí – zkrátka spektakulární!

  • Plakáty na zeď do obývacího pokoje nabízejí nejrychlejší možnost metamorfózy interiéru. Koupíte si na internet vybraný exemplář, za pár dní Vám kurýr přiveze balíček a Vy už si plakát pověsíte na místo, které jste si vybrali. 
  • Velký výběr zobrazení zajistí, že bez nejmenšího problému naleznete takový plakát, který se bude hodit nejen do aranžovaného interiéru, ale také k Vašemu charakteru nebo zájmům. 
  • Vhodně vybrané plakáty do obývacího pokoje nevyžadují žádné další ingerence v aranžaci místnosti a montáž (na rozdíl od malování stěn nebo přilepování fototapet) nevyžaduje dřívější přípravu.
  • Na zdi pověšené plakáty můžete libovolně převěšovat, měnit jejich lokalizaci například z obývacího pokoje do ložnice, a když si koupíte několik vzorů, můžete je střídavě vystavovat v antirámu, zatímco zbylé plakáty můžete uchovávat srolované do ruličky v bezpečné tubě.

Plakáty do obývacího pokoje v retro atmosféře

Milovníkům klasických interiérů a estetiky ve stylu vintage se jistě trefí do vkusu plakáty na zeď do obývacího pokoje v retro atmosféře. Výběr konkrétního vzoru záleží na Vaší fantazii. Ze široké nabídky zobrazení si můžete vybrat automobilové či motocyklové veterány, historické stroje jako telefon s vytáčecím kolečkem, gramofon nebo první model rádia, malebnou krajinku, která díky vhodně zvoleným filtrům působí jako starodávná pohlednice nebo fotografie z dovolené, nebo fotografii filmové hvězdy z dávných let – Marylin Monroe nebo Audrey Hepburn. Taková dekorace bude skvěle vypadat mezi nábytkem z antikvariátu nebo inspirovaným starými časy, a rozkošných drobnůstek v podobě porcelánových figurek, váz nebo lamp s překrásnými stínítky.

Moderní a stylové plakáty v obývacím pokoji

Všem těm, kteří žijí tady a teď, milují současné umění a rádi se obklopují moderním,  minimalistickým designem, nabízíme plakáty do obývacího pokoje inspirované nejslavnějšími pracemi abstraktních malířů. Barevné skvrny rozcákané barvy, kubistické portréty, trojrozměrné objekty nebo jednoduché geometrické tvary založené na optických klamech se stanou jedinečnou a neopakovatelnou ozdobou, která promění obyčejný pokoj v elegantní salón plný dobrého vkusu. Jestliže je Váš interiér v tlumených, mírných barvách, dosáhnete nejlepšího efektu v případě, že se rozhodnete pro plakáty obývací pokoj v živých, energických odstínech. Pokud však Vaše stěny pulzují barvami, vyberte si prostý monochromatický plakát, který zmírní vzhled aranžace.

Originální plakáty na zeď do obývacího pokoje

Jestli máte rádi sport, hudbu, kinematografii, cestování nebo máte jakékoliv jiné hobby, pak je dokonalým nápadem jeho využití právě při aranžaci obývacího pokoje. Plakáty v obývacím pokoji nemusí být pouze krásnou dekorací, která těší Vaše oči. Mohou mít také hlubší význam, mohou odrážet Vaši osobnost a samozřejmě mohou také prezentovat Vaše zájmy a vášně. Stačí jen věnovat čas hledání nejvhodnějšího vzoru.

SPORT - plakáty obývací pokoj mohou zobrazovat každou sportovní disciplínu: od fotbalu přes volejbal až po motocyklové závody, na celém světě známé sportovní objekty nebo slavné závodníky či hráče; 

HUDBA – jestli hrajete na nějaký nástroj, vyberte si plakát s trubkou, houslemi, kytarou nebo harfou – tak, aby odpovídal Vašemu hudebnímu nadání, a pokud máte svého oblíbeného interpreta nebo skupinu, pak plakát s fotkou z koncertu bude vynikající volbou;

KINEMATOGRAFIE – skutečný milovník filmů by měl sáhnout pro plakáty obývací pokoj  se svými oblíbenými tituly. Jestli disponujete dostatečně velkou zdí, vytvořte triptych ze tří filmů, které změnily Váš život nebo na Vás udělaly obrovský dojem.