Nálepky podle kategorie - Na ledničku

Použijeme-li samolepky na lednici, získáme báječnou možnost jak zkrášlit tento elektrospotřebič a jak propůjčit atraktivnější vzhled celému kuchyňskému prostoru. Květinové kompozice budou skvěle působit v kuchyních zařízených klasicky, elegantně nebo v retro stylu. Výrazné geometrické vzory oživí tlumenou a minimalistickou aranžaci, zatímco samolepky na lednici s  ornamentem zajistí, že tento elektrospotřebič získá elegantní ozdobu a budeme ho moct krásně komponovat s dalšími doplňky ve stylu glamour. Mezi pestrými vzory si jistě najdete takový motiv, který se bude hodit do stylistiky Vašeho interiéru. Kávová zrnka a ovoce můžete využít v tradiční kuchyni. Díky nálepkám na lednici získá Vaše aranžace útulný vzhled.

Nálepka s rozkvetlými květinami

Nálepka s rozkvetlými květinami

Nálepka na ledničku s motivem květin se stane příjemnou dekorací kuchyně. Hodí se do klasických i moderních prostor.
Nálepka na ledničku s listím

Nálepka na ledničku s listím

Lednička může také připomínat malé umělecké dílo! Stačí, když vyberete vhodnou nálepku – a celá kuchyně získá nové vyznění!
137 nálepek
Nálepka na ledničku podzimní kytice

Nálepka na ledničku podzimní kytice

Minimalistický tisk umístěný na dveřích ledničky skvěle zapadne do moderní stylizace kuchyně.
Černobílá nálepka na ledničku

Černobílá nálepka na ledničku

Abstraktní motiv v černé a bílé se hodí jako dekorační nálepka na ledničku. Abstrakce přitáhne pozornost.
Nálepka s barevnými tečkami

Nálepka s barevnými tečkami

Troška barev: takto vyzdobená lednička se stane ozdobou klasické kuchyně se světlými doplňky.
Nálepka na lednici ovoce

Nálepka na lednici ovoce

Nálepka s motivem přírody oteplí minimalisticky zařízenou kuchyni a navíc osvěží vzhled staré lednice.
Nálepka akvarel s ovocem

Nálepka akvarel s ovocem

Barevná nálepka na ledničku vytvoří zajímavý optický efekt, který se bude dobře doplňovat s bílými prostory kuchyně.
Mramorová nálepka na ledničku

Mramorová nálepka na ledničku

V letošní sezóně módní motiv s mramorem... na ledničce! Takovou nálepku jistě nikdo nepřehlédne!
Nálepka exotický motiv

Nálepka exotický motiv

Motiv exotického ovoce působí dokonale v kuchyňských aranžacích. Takovou nálepku umístěme např. na dveře lednice.
Nálepka exotické květiny

Nálepka exotické květiny

Pokud nechcete polepovat celou ledničku, vyberte se nálepku s jedním grafickým prvkem – například s krásnými květinami.
Nálepka z květinovým jelenem

Nálepka z květinovým jelenem

Zajímavé grafické téma ozdobí dveře ledničky, díky čemuž minimalistická kuchyně získává jiné, nové vyznění.
Nálepka art deco

Nálepka art deco

Nálepka umístěná na ledničce může být nositelem barev v interiéru. Postarejme se o to, aby se barvy hodily k estetice aranžace.

 

Nálepky na lednici: retro i elegance

Květinové vzory se dokonale hodí jako ozdoba ledniček v elegantních kuchyních. Tato dekorace skryje jednoduchost elektrospotřebiče za barevné kompozice z růží, tulipánů a magnolií. Samolepky na lednici s motivem vlčích máků oživí interiér, ve kterém dominuje krémová, tlumená koloristika, levandule potom zvýrazní krásu provensálské aranžace, jejímž základem jsou romantické prvky, bělený nábytek a ažurové doplňky. Květinové motivy zajistí, že na první pohled prostá aranžace získá kouzelný vzhled.

Květinový vzor se dokonale hodí do elegantně zařízené kuchyně – stane se efektním doplňkem v místnosti, které dominují elegantní prvky, skleněné elementy a vyřezávaná čela nábytku. V aranžaci inspirované stylistikou retro doporučujeme použít pastelové růže na samolepkách na lednici. Levně tak zatraktivníte zařízení  a během okamžiku vnesete do místnosti kouzlo dávných dob. Milovnicím vkusných a subtilních vzorů radíme využít dekoraci s Eiffelovou věží – taková ozdoba vnese do pokoje závan pařížské elegance.

Moderní motivy v kuchyni

V moderně zařízené místnosti můžete využít samolepky na lednici 3D. Nálepka opticky zvětší interiér a dodá kuchyni modernistický charakter a stylový vzhled. Mezi různorodými motivy můžeme vyzdvihnout nástěnné dekorace s malebnými krajinkami. Taková fotografie bude dobře působit v místnostech, jejichž základem jsou minimalistická aranžační řešení, geometricky profilované prvky a kovové doplňky. Nálepky na lednici 3D s lesní scenérií nám umožní odpočinout si od městské každodennosti, naopak panorama velkoměsta je efektní ozdobou do industriální aranžace. Grafiky s krajinkami, které nám připomínají olejomalby nebo díla malovaná akvarelem, se stanou krásnou dekorací v eklektické kuchyni – můžeme je dobře komponovat s pastelovými doplňky, keramikou a sklem. V naší kolekci naleznete nálepky na lednici 3D, které zobrazují bambus a kameny, ale také tradiční ozdoby s motivem odkvetlé pampelišky – takové akcenty se ideálně hodí do místností zařízených v přírodní stylistice.

Samolepky na lednici v tradiční aranžaci

Klasicky zařízené kuchyni můžete pomocí samolepek na lednici dodat kolorit a život. Díky barevným kompozicím ovoce zajistíte během okamžiku kuchyňským prostorám útulný vzhled a efektní výzdobu.

Ovocné vzory vnesou do místnosti gejzír barev a zdůrazní krásu barevných doplňků v aranžaci. V naší kolekci naleznete všechny odstíny duhy ve formě fotografik s různými druhy ovoce – můžete se rozhodnout pro barevnou  mozaiku nebo jednobarevnou kompozici.

V klasické místnosti, jejímž základem jsou tlumené barvy, dřevěný nábytek a skleněné prvky, doporučujeme použít dekorace s kávovými zrnky. V teplé a útulné kuchyni, v níž převažují jarní motivy a sluneční odstíny, radíme zkrášlit chladničku pomocí dekorace se slunečnicí nebo motýlem na pozadí květin. Díky samolepkám na lednici levně a rychle proměníte kuchyni a zpříjemníte si každodenní činnosti – navíc nezatížíte rodinný rozpočet žádným velkým výdajem!