Fototapety podle kategorie - Fotbal

Fotbalové fototapety se těší mnohem většímu zájmu než jiné grafiky se sportovní tématikou. Všechno způsobila nebývalá popularita, které se tato sportovní disciplína těší. Fotbal je nazýván „královnou sportu”. To už dnes nikoho nepřekvapí. Fotbalové zápasy sledují lidé s nadšením na celém světě – a v samotném fotbalovém „průmyslu” pracuje více než 300 miliónů osob. Pokud jste tedy vášnivým fanouškem, který nevynechá žádný zápas svého oblíbeného týmu, pak sáhněte po našich sportovních fototapetách. Fotbal se může stát také skvělou dekorací sportovního obchodu nebo baru, který svým návštěvníkům nabízí fotbalové přenosy. 

Fototapeta fotbalová Messi

Fototapeta fotbalová Messi

Fototapeta s Leem Messim v barvách FC Barcelona je skutečným pokladem každého fanouška týmu Blaugrana!
Fototapeta fotbal černobílá

Fototapeta fotbal černobílá

Grafický, černobílý motiv fotbalového míče, zdynamizuje prostor v pokoji teenagera.
76 fototapet
Fototapeta fotbal skica

Fototapeta fotbal skica

Obrázek s míči doplní barvou dětský pokoj. Výrazná, modrá fototapeta by měla najít své místo na jedné stěně.
Fototapeta fotbal vzor

Fototapeta fotbal vzor

Makro fotografie s míčem v síti zdynamizuje klasický interiér chlapeckého pokoje a stane se jeho hlavní ozdobou.
Fototapeta postava fotbalisty

Fototapeta postava fotbalisty

Postava fotbalisty na minimalistické tapetě může být ozdobou jak dětského pokoje, tak i garsonky.
Fototapeta fotbalová Camp Nou

Fototapeta fotbalová Camp Nou

Fototapeta s pohledem na stadion FC Barcelona je prostorový doplněk do stylizace např. obývacího pokoje fanouška.
Fototapeta fotbal do pokoje chlapce

Fototapeta fotbal do pokoje chlapce

V chlapeckém pokoji nemůže chybět sportovní inspirace. Fotbalová fototapeta je jednou z nich.
Fototapeta Leo Messi

Fototapeta Leo Messi

Fototapeta s Leem Messim se hodí nejen do bytu. Stojí za to ji umístit např. ve školní šatně.
Fototapeta fotbalový stadion

Fototapeta fotbalový stadion

Prostorová fototapeta stadionu z ptačího pohledu způsobí, že se interiér bude zdát větší.
Fototapeta fotbal hráč

Fototapeta fotbal hráč

Černobílá tapeta se skicou postavy fotbalisty je univerzálním doplňkem do stylizace pokoje fanouška.

 

Fotbalové fototapety, čili tvrdý boj na trávníku

Při prohlížení našich vzorů si často ani neuvědomujeme, jak důležitou roli hrála tato sportovní disciplína v dávných dobách. Je dobré mít na paměti, že fotbal je výjimečně starou kolektivní hrou, což může zaskočit dokonce i ty nejvášnivější fanoušky. Počátky vzniku je třeba hledat až ve starověku na území dnešního Mexika. Fotbal tehdy vypadal úplně jinak, ačkoliv z naší současnou verzí ho spojují tři zásadní věci: hřiště, dva soupeřící týmy a jeden míč, jehož pomocí se získávaly body. Cílem hry však nebyla pouze a výlučně zábava. Zápasy byly částí rituálů a symbolizovaly věčný souboj dobra se zlem. Rivalita byla na život a na smrt – a to v doslovném významu. Tento fantastický sport má výjimečnou a bohatou historii, což bychom měli mít na paměti, když vybíráme fototapety. Fotbal vůbec nemusí působit infantilně, a proto se nemusíme bát, že jde o riskantní nápad jak zaaranžovat interiér. Na potvrzení našich slov jsme připravili několik variant, jak můžeme využít naše vzory.

Univerzální fototapeta fotbal

Většina chlapců, kteří se zajímají o sport, touží po tom, aby se stali světoznámým fotbalistou. Sledují svůj oblíbený tým a identifikují se s konkrétním hráčem. Fototapety s fotbalisty umístěné v jejich pokoji se stanou skutečným splněným snem. Trefou do černého budou také motivy představující seshora padající černobílé míče. Tento motiv se hodí rovněž u trochu staršího fotbalového fanouška – v pokoji teenagera. Do takového interiéru můžeme také zvolit sportovní, fotografičtější fototapety. Fotbalisté v minimalistických záběrech jsou skvělou nástěnnou dekorací, která mírně zvětší metráž – a Vaše dítě bude jistě nadšené!

Trojrozměrné fototapety – fotbal v aranžaci dospělého fanouška

Fototapeta fotbal nabízí dokonalou možnost, jak zařídit pokoj skutečného fanouška fotbalu. Široký výběr vzorů zajistí, že dokonce i dospělý muž, který už vyrostl z chlapecké fascinace fotbalovými hvězdami, zde najde něco přímo pro sebe.

  • Skvělou volbou jsou fotografické záběry představující prázdný stadion zachycený v noci. Tmavě modré nebe, jasná zeleň trávníku a světlo reflektorů vytvářejí energické a živé barevné spojení, které se hodí do moderního, minimalisticky zařízeného interiéru.

  • Originálními dekoracemi extrémně minimalistického charakteru jsou fototapety fotbal představující hřiště z ptačího pohledu. Plochá, dá se říct grafická forma trávníku se stane dokonalým pozadím pro industriální styl.

  • V pokoji dospělého milovníka fotbalu budou skvěle působit také fototapety s fotbalisty, ale v jiné formě než v pokoji malého fanouška. Zde vsaďme na zobrazení hráčů ve formě zjednodušených piktogramů v obklopení jiných fotbalových symbolů jako jsou míč, branka nebo sportovní dres.

Fototapeta fotbal v komorním obývacím pokoji

Vybíráme-li si nástěnné dekorace s fotbalovou tématikou, stojí za to snažit se je zvolit tak, aby se do našeho obývacího pokoje dobře hodily. Je třeba vzít v potaz nejen metráž pokoje, ale také osvětlení. V prostorném obývacím pokoji bude vypadat dobře každý typ grafiky. Při zařizování malého pokoje ale musíme dát pozor, abychom z něj neudělali stísněné prostory a nenarušili mu proporce. Komorní obývací pokoj opticky zvětšíme a dodáme mu několik metrů čtverečních, když zvolíme vzory 3D. Dojem trojrozměrnosti způsobí, že obývací pokoj získá hloubku a bude vypadat větší. Naopak v případě slabě osvětleného interiéru je lepší rozhodnout se pro jasné fototapety. Fotbalisté představení na zeleném trávníku v noci zabrání dalšímu ztmavení interiéru.