Fototapety podle kategorie - Fotbal

Fototapety fotbal se těší největšímu zájmu mezi všemi tapetami se sportovní tematikou. A to všechno díky neuvěřitelné popularitě, kterou tahle sportovní disciplína má. Fotbal je nezřídka označován za „krále sportu”. Na tom není vůbec nic divného. Fotbalové zápasy sledují po celém světě lidé s rozzářenýma očima, přičemž v samotném fotbalovém „průmyslu” pracuje více než 300 milionů osob. Fototapety fotbal jsou dokonalým nápadem, jak zařídit pokoj skutečného fanouška. Velmi vhodné jsou samozřejmě také jako dekorace sportovního obchodu nebo sport baru, který nabízí svým návštěvníkům živé fotbalové přenosy.

Fototapeta fotbalová Messi

Fototapeta fotbalová Messi

Fototapeta s Leem Messim v barvách FC Barcelona je skutečným pokladem každého fanouška týmu Blaugrana!
Fototapeta fotbal černobílá

Fototapeta fotbal černobílá

Grafický, černobílý motiv fotbalového míče, zdynamizuje prostor v pokoji teenagera.
75 fototapet
Fototapeta fotbal skica

Fototapeta fotbal skica

Obrázek s míči doplní barvou dětský pokoj. Výrazná, modrá fototapeta by měla najít své místo na jedné stěně.
Fototapeta fotbal vzor

Fototapeta fotbal vzor

Makro fotografie s míčem v síti zdynamizuje klasický interiér chlapeckého pokoje a stane se jeho hlavní ozdobou.
Fototapeta postava fotbalisty

Fototapeta postava fotbalisty

Postava fotbalisty na minimalistické tapetě může být ozdobou jak dětského pokoje, tak i garsonky.
Fototapeta fotbalová Camp Nou

Fototapeta fotbalová Camp Nou

Fototapeta s pohledem na stadion FC Barcelona je prostorový doplněk do stylizace např. obývacího pokoje fanouška.
Fototapeta fotbal do pokoje chlapce

Fototapeta fotbal do pokoje chlapce

V chlapeckém pokoji nemůže chybět sportovní inspirace. Fotbalová fototapeta je jednou z nich.
Fototapeta Leo Messi

Fototapeta Leo Messi

Fototapeta s Leem Messim se hodí nejen do bytu. Stojí za to ji umístit např. ve školní šatně.
Fototapeta fotbalový stadion

Fototapeta fotbalový stadion

Prostorová fototapeta stadionu z ptačího pohledu způsobí, že se interiér bude zdát větší.
Fototapeta fotbal hráč

Fototapeta fotbal hráč

Černobílá tapeta se skicou postavy fotbalisty je univerzálním doplňkem do stylizace pokoje fanouška.

 

Fototapety fotbal, neboli boj ve jménu dobra

Prohlížíme-li si fotbalové tapety na zeď, pravděpodobně si vůbec neuvědomujeme, jak důležitou roli hrála v dávných časech tato sportovní disciplína. Bylo by dobré si pamatovat, že fotbal je výjimečně stará týmová hra, což může být překvapení dokonce i pro ty nejzapálenější fanoušky. Počátky existence fotbalu je třeba hledat už ve starověkých časech na území dnešního Mexika. Tehdy sice vypadal úplně jinak, ale přesto s naší současnou verzí spojovaly tři zásadní vlastnosti: hřiště, dva soupeřící týmy a jeden míč, jehož prostřednictvím se získávaly body. Cílem hry však nebyla pouze a výlučně zábava. Zápasy bývaly součástí rituálů a symbolizovali věčný boj dobra se zlem, ve kterém soupeření bylo na život a na smrt, a to v doslovném významu. Vybíráme-li tapety fotbal do vlastního interiéru, je dobré mít na paměti, že je to sport s výjimečnou dlouhou a bohatou historií.

Fototapety fotbal v pokoji dospělého fanouška

Fotbalové tapety na zeď jsou dokonalým způsobem, jak zařídit pokoj skutečného fotbalového fanouška. Široká nabídka vzorů zajistí, že dokonce i dospělý muž, který vyrostl z chlapecké fascinace fotbalovými hvězdami, nalezne fotbalové fototapety, které se budou hodit do jeho obývacího pokoje či salónu. Tapety fotbalistu nechme tedy do dětského pokoje a podívejme se po méně infantilní dekoraci.

  • Skvělou volbou jsou fototapety fotbal, na nichž je v noci zachycen prázdný stadion. Temně modré nebe, zářivě zelená tráva a světlo reflektorů vytváří energickou a živou barevnou kompozici, která se skvěle hodí do moderního, minimalisticky zařízeného interiéru.   
  • Originálními dekoracemi o výrazně minimalistickém charakteru jsou fotbalové tapety na zeď, které představují hřiště z ptačího pohledu. Plochá, téměř grafická forma trávy je dokonalým pozadím pro industriální styl.
  • V pokoji dospělého milovníka fotbalu vypadají skvěle také tapety fotbalistů, ale v jiné formě, než jak je tomu v pokoji malého fanouška. Tady sázíme na zobrazení hráčů ve formě zjednodušených piktogramů mezi jinými symboly fotbalu, jakými jsou míč, branka nebo sportovní dres.  

Fototapety fotbal v nevelkém obývacím pokoji

Vybíráme-li tapety s fotbalovou tematikou je dobré postarat se o to, aby byly vhodné do našeho obývacího pokoje. V prostorném obývacím pokoji či salónu bude dobře vypadat každý typ fototapety fotbal. Zařizujeme-li ale malý pokoj, musíme se postarat o to, abychom ho opticky ještě nezmenšili a nenarušili jeho proporce. Nevelký obývací pokoj opticky zvětšíme a dodáme mu několik metrů čtvercových, když vybereme fotbalové tapety na zeď 3D. Pocit trojrozměrnosti způsobí, že obývací pokoj získá hloubku a bude vypadat větší. Naopak v případě slabě osvětleného interiéru je lepší sáhnout po jasné fototapetě, na které je zobrazena zelená tráva nebo pohled na stadion ve dne. Noční verze způsobí, že ještě dodatečně ztemní interiér.

Tapety fotbalistů v chlapeckém pokoji

Většina kluků, které zajímá sport, touží po tom, aby se stali světoznámým fotbalistou. Sledují svůj oblíbený tým a ztotožňují se s konkrétními hráči. Tapety fotbalistů umístěné v jejich pokoji budou skutečným splněným přáním. Trefou do černého jsou také fotbalové tapety na zeď, které zobrazují černobílé míče padající seshora dolů. Tento motiv je vhodný také i pro o něco staršího fotbalového fanouška – do pokoje teenagera. Do takového interiéru můžeme vybrat také tapety fotbalistů, které však nebudou zobrazovat konkrétní hráče, ale spíš minimalisticky zachycené postavy fotbalistů.