Obrazy podle kategorie - Moře

Hukot vln, které se rozbíjejí o břeh, vůně slané brízy a křik racků lovících vyskakující ryby - to je selanka, která je pro většinu z nás synonymem povedených prázdnin. Jestli chcete, aby s Vámi tato atmosféra zůstala po celý rok, pak jsou obrazy moře báječným nápadem, jak si zaaranžovat interiér. Námořnické motivy mají nadčasový charakter a budou fantasticky vypadat zároveň v obývacím pokoji či ložnici, stejně jako v dětském pokoji. Obraz moře se zlatou pláží a zelenými palmami nabízí skvělou možnost, jak oživit místnost. Naopak milovníci polského pobřeží si zamilují obra Baltské moře, který zobrazuje rozbouřené vlny na pozadí zapadajícího slunce.

Obraz mořská plavba

Obraz mořská plavba

Nostalgická krajinomalba s plující jachtou se stane výjimečnou dekorací elegantního obývacího pokoje nebo ložnice.
Pastelový obraz moře

Pastelový obraz moře

Neobvyklé zobrazené mořské krajiny se stane velmi zajímavým prvkem v minimalistických prostorách.
42 obrazů
Obraz mořská krajinka

Obraz mořská krajinka

Krajinka s výhledem na moře – v teplých tónech propůjčí kontrast světlým prostorám.
Obraz moře a bouře

Obraz moře a bouře

V ložnici je občas potřeba nějaká stylistická změna. Obraz s mořskými vlnami v minimalistickém stylu se k tomu hodí ideálně!
Obraz moře do předsíně

Obraz moře do předsíně

Obraz moře v tmavé, dokonce až lehce temné koloristice může nabídnout zajímavé zpestření jasných prostor loftu.
Obraz mořské vlny

Obraz mořské vlny

Obraz s rozbouřeným mořem zdynamizuje asketickou aranžaci kanceláře. Dvoudílná grafika bude přitahovat pozornost.
Obraz cesta velryby a lišky

Obraz cesta velryby a lišky

Takový obraz se stane ideálním doplňkem v pokoji Vašeho dítěte. Rozšíří jeho představivost a do místnosti vnese pohádkový charakter!
Obraz moře do obývacího pokoje

Obraz moře do obývacího pokoje

Skalnatá zátoka zvěčněná na obraze do obývacího pokoje se dokonale zakomponuje do minimalistické aranžace interiéru.
Obraz pláž při západu slunce

Obraz pláž při západu slunce

Každý z nás potřebuje odpočinek od každodenních povinností. Malebný obraz báječně pomůže Vašim očím během relaxace.
Obraz moře a velryba

Obraz moře a velryba

Milovníkům výjimečných dekorací doporučujeme obraz lodí a velrybou!

 

Ahoj, dobrodružství, čili obrazy s mořem ve Vašem interiéru

Moře odedávna fascinovalo lidi. Nekonečné hlubiny a nezkrotné živly postavené proti nezadržitelné touze po cestování a objevování nových koutů světa způsobily, že se tento motiv stal tak populárním jak v literatuře, tak i v umění. „Moby Dick”, „Stařec a moře” nebo „20 000 mil pod mořem” - to je jen několik titulů z výjimečně bohaté nabídky světových arciděl. Obrazy moře samozřejmě také navazují na práce anglického malíře Williama Turnera, který se specializoval na zobrazování impresionistických kompozic představujících mořský živel a neveliké lodě, které se mu snažily postavit. Obrazy na plátně s mořem, s divokými rozbouřenými vlnami, budou zajímavým navázáním na práce tohoto velikého umělce. Díky takové dekoraci získá obyčejný obývací pokoj stylový charakter hodný skutečného mořského vlka!

Obraz moře - Baltik Vás ukolébá ke spánku

Rozehřátý písek pod chodidly, mořská bríza laskající nám tváře a překrásné růžovo-fialové nebe končícího dne - znáte něco romantičtějšího? A právě proto jsou olejové obrazy s mořem zobrazující západ slunce tak často vybíraným dekoračním prvkem do ložnice. Teplé, tlumené barvy, obraz, který nám přináší na mysl krásné vzpomínky, a univerzální charakter vzoru způsobují, že dokonale koresponduje prakticky s každým dekorátorským stylem. Obraz moře je skvělou ozdobou do ložnice zařízené zároveň klasickým, jak i moderním způsobem. Zapadající oranžové slunce oživí monochromatickou, minimalistickou aranžaci, vytěží přirozenou krásu dřeva v rustikálním stylu a zdůrazní prázdninový charakter, jaký vždy panuje v estetice boho.

Bouřka ve sklence vody, čili mořská aranžace kuchyně: obraz moře

Obraz moře a pláž nabízejí jednoduchý způsob, jak můžeme oživit monotónní, kuchyňský interiér. Živé, energické barvy a exotická krajina zajistí, že od této chvíle budete už pokaždé snídat pod palmami, které Vám vyrazí dech. Tento vzor s výraznými barvami bude dokonale působit v monochromatické kuchyni, ve které dominují odstíny šedé a chromovaná ocel. Zlatý písek a nebesky blankytná voda budou báječně korespondovat s tlumeným zařízením interiéru. Jestliže však Vaše kuchyně tryská barvami a na zdech máte pestré, lakované skříňky, vsaďte raději na obrazy u moře v chladné, klidné tonaci. V této roli se dokonale představí obraz moře - Baltik, který je bez ohledu na počasí charakteristický tmavým, téměř ocelovým odstínem.

Minimalistický obraz s mořem na pozadí

Mořské vlny jsou výjimečně zajímavým dekoratérským motivem. A přestože by se mohlo zdát, že nic nepřebije už kultovní bílo-modré námořnické pruhy nebo rozkošné kotvičky, tak olejové obrazy s mořem zobrazující minimalisticky zpracovaný vzor jsou vážnou konkurencí. Tak jednoduché, jak je to jen možné, vzory zobrazující sotva pár zvlněných čar tvoří zábavné kreslené představení moře, které jistě uzmou srdce všech milovníků moderních a výrazově úsporných dekorací. Obrazy moře v této stylistice nabízejí dokonalý způsob, jak oživit monochromatický interiér - minimalistický vzor a maximální efekt!

Piráti a sirény - obrazy moře v dětském pokoji

Pirátské plachetnice plné pokladů, krásné sirény se zlatými vlasy nebo rozkošní delfíni a lachtani jsou vynikajícím nápadem, jak vyzdobit dětský pokoj. Obraz moře a pláž bude dokonalou inspirací pro děti k vymýšlení nových, zajímavých her a zábav. Kreslené postavičky podmořských zvířat, barevné mušličky i zábavné piktogramy zobrazující nejpopulárnější mořské symboly - záchranný kruh, racek nebo mořský maják, vytvoří skutečnou prázdninovou atmosféru, kterou si zamiluje každé děcko.