Obrazy podle kategorie - Slunečnice

Slunečnice jsou výjimečně radostné a půvabné květiny. Takové nástěnné dekorace vnesou do Vašeho interiéru neuvěřitelně idylickou venkovskou atmosféru a zajistí místnosti atraktivnější vzhled. Obraz slunečnice nabízí variantu pro milovnice teplých a útulných interiérů. Sluneční akcenty zdůrazní krásu rustikálních a tradičních aranžací, jejichž základem je dřevo nebo cihla. Obraz slunečnice bude pěkně vypadat v kompozici s proutěnými doplňky a v duetu se žlutými, pastelovými barvami a s bílou dodá místnosti ušlechtilejší charakter. Tyto nástěnné prvky úspěšně využijete v klasické jídelně i v obývacím pokoji či salónu. Sluneční element jako obraz Slunečnice od van Gogha vytvoří v interiéru neuvěřitelnou atmosféru!

Obraz slunečnice černobílá

Obraz slunečnice černobílá

Obraz s černobílou slunečnicí je variantou pro milovníky minimalismu a přírodních akcentů ve stylizaci interiérů.
Obraz slunečnice ve váze

Obraz slunečnice ve váze

V klasické aranžaci interiéru nemůže chybět květinová dekorace. Obraz s kyticí slunečnic je kvintesencí dobrého stylu.
62 obrazů
Obraz květ slunečnice

Obraz květ slunečnice

Velký obraz se žlutou slunečnicí dodá interiéru výrazný charakter. Motiv květin je univerzálním doplňkem do každého typu stylizace.
Obraz slunečnice do dětského pokoje (dětský pokoj, ilustrace, pole)

Obraz slunečnice do dětského pokoje (dětský pokoj, ilustrace, pole)

V dětském pokoji se rozhodněme pro zajímavý, barevný dekorační prvek, např. v podobě obrazu se slunečnicemi.
Obraz pole slunečnic

Obraz pole slunečnic

Malebná krajinka s polem slunečnic dodá kouzlo minimalistické kompozici interiéru. Můžeme ho umístit např. v kuchyni.
Obraz slunečnice do ložnice

Obraz slunečnice do ložnice

Ženská ložnice nepotřebuje příliš dekorací - postačí velký obraz se slunečnicí, zavěšený přímo nad postelí.
Obraz skica slunečnice

Obraz skica slunečnice

Obraz se slunečnicí nemusí mít tradiční formu. Minimalistická skica se skvěle hodí do asketických aranžací, např. v kanceláři.
Obraz se slunečnicí

Obraz se slunečnicí

Abstraktní barevné skvrny a výrazný motiv slunečnice - takový obraz může mít své místo v moderním obývacím pokoji.
Obraz se slunečnicemi do obývacího pokoje

Obraz se slunečnicemi do obývacího pokoje

Stačí velký obraz se žlutými slunečnicemi, aby se celý obývací pokoj naplnil pozitivní energií a živými barvami.
Obraz slunečnice do předsíně

Obraz slunečnice do předsíně

Obyčejná předsíň ozdobená obrazem s polem slunečnic způsobí, že byt bude vypadat útulně.
Obraz slunečnice v obývacím pokoji

Obraz slunečnice v obývacím pokoji

Obývací pokoj vintage vyzdobený velkým obrazem se slunečnicemi získá výjimečný charakter.
Obraz kompozice se slunečnicemi

Obraz kompozice se slunečnicemi

Kompozice se slunečnicemi zdůrazní klasickou stylizaci. Obraz je nezastupitelným dekoračním elementem v rustikálních prostorách.

 

Obrazy se slunečnicemi v interiérech

Slunečnice jsou výjimečně univerzálním motivem - ideálně se hodí nejen k dekorování interiérů zařízených v tradičním stylu, například středomořském, v němž ideálně zdůrazní stylistiku inspirovanou Toskánskem. Použijeme-li obrazy s květy slunečnice, vneseme do našich místností slunce, pozitivní energii, optimismus - a pokojům tak propůjčíme fantastický a idylický vzhled. Slunečnice a jejich obrazy úspěšně využijeme při dekorování interiérů inspirovaných přírodou. Subtilní a kouzelná květina vyexponuje nádheru zařízení z přírodních materiálů a zdůrazní krásu doplňků s rostlinnými vzory. Obraz slunečnice bude krásně vypadat v kompozici s teplými barvami, ale také s bílou, černou, hnědou nebo zelenou. Tyto subtilní nástěnné dekorace na Vás budou působit relaxačně a luční, venkovská atmosféra se stane součástí Vašeho nejbližšího prostředí. V naší kolekci naleznete malebné krajinky, efektní grafiky, inspirativní fotografie. Mezi různými vzory jistě najdete vhodný slunečnice obraz, který nejlépe odzrcadlí atmosféru místa, které aranžujete.

Sluneční akcenty v rustikální aranžaci

Nástěnné dekorace a zobrazující slunečnice obrazy můžeme využít k efektnímu vyzdobení prostor zařízených v rustikální stylistice. Sluneční akcenty oživí interiér a zdůrazní krásu doplňků, které navazují na svět přírody - prvků vyrobených z přírodních materiálů a rostlinných vzorů zdobících polštářky, závěsy, ubrusů a deček. Obraz slunečnice bude krásně působit na pozadí dřevěných, stylizovaných komod a proutěných křesel. Tato radostná dekorace úspěšně ozdobí klasickou ložnici, ve které dominují idylické vzory, přírodní tkaniny (např. len), a zdůrazní krásu doplňků do interiéru inspirovaných venkovskou scenérií. V rustikálním obývacím pokoji můžeme použít inspirativní krajinku ve formě obrazu slunečnice na plátně, zatímco v ložnici inspirativní grafiku nebo fotografii s plátky a motýlem. Sluneční prvek vytvoří v místnosti báječnou atmosféru a naplní Vás energií - slunečnice na Vás bude působit uvolňujícím dojmem, což povede k efektivní relaxaci kdykoliv během dne. Použijeme-li ilustraci imitující olejomalbu se slunečnicemi, přeneseme v okamžiku magii nádherných květin do našich interiérů.

Obraz slunečnice v aranžaci inspirované Toskánskem

Jestli chcete zdůraznit charakter středomořské aranžace, použijte obrazy slunečnice – popis předností tohoto motivu naleznete na mnoha webech, které se zabývají výzdobou interiérů - tato květina skvěle vypadá na pozadí teplých a tlumených, klasických barev. Sluneční akcent zdůrazní krásu zařízení vyrobeného z přírodních materiálů, mezi jinými ze dřeva a kamení. Kouzlo doplňků inspirovaných Toskánskem úspěšně zdůrazníte, použijete-li obrazy slunečnice. Fotografii s květinami můžeme báječně komponovat s bílou, žlutou i se zelenými akcenty. Středomořský interiér získá inspirativní vzhled a výrazný charakter, stěny neuvěřitelně kouzelnou a půvabnou ozdobu.

Slavný obraz Slunečnice van Gogha: způsob jak si umělecky ozdobit stěny

Stojí za to nechat na sebe jako inspiraci působit známý obraz Slunečnice van Gogha a zakomponovat do zařízení interiéru sluneční akcent – ne bezdůvodně probouzejí slunečnice pozitivní emoce. Krásný vzhled květin těší naše oči nejen na nástěnných dekoracích, ale také na ozdobných látkách - od povlečení po polštářky a závěsy i na keramickém a porcelánovém nádobí. V kolekci e-shopu myloview.cz naleznete obraz Slunečnice van Gogha - úspěšně s jeho pomocí zkrášlíte prostory klasického i elegantního obývacího pokoje, ve kterém převažují teplé, sluneční barvy a dřevěné prvky. Originál je samozřejmě mimo naše možnosti, ale nic nám nebrání, abychom si vyzdobili místnost slunečním akcentem ve formě jiného obrazu s těmito radostnými rostlinami. V naší kolekci naleznete různorodé kompozice a kytice, které Vám přinesou na mysl obraz Slunečnice van Gogha - tento ozdobný prvek bude krásně působit na pozadí dřevěné komody a v kompozici se světlou stěnou. Mezi dostupnými vzory naleznete různorodé květinové kompozice ve váze - jistě najdete takovou nástěnnou dekoraci, která se bude ideálně hodit do koloristiky a stylistiky Vaší místnosti. Dekorace na plátně, která imituje obraz Slunečnice Vincenta van Gogha, se stanou výraznou ozdobou tlumených místností a vytvoří v nich příjemnou atmosféru. Sluneční akcent osvěží zařízení a oživí světlé stěny. Květinové ozdoby, které inspiroval obraz slunečnice van Gogha jsou variantou pro všechny milovnice radostných a zároveň elegantních akcentů v aranžaci interiérů.