Obrazy podle interiérů - Obývací pokoj

Obrazy do obývacího pokoje způsobí, že interiér v okamžiku získá výrazný vzhled - nástěnné dekorace vnesou do prostoru gejzír barev - ve spojení s hladkou stěnou vytvoří atraktivní kontrast, zatímco v pestře zařízených místnostech zdůrazní konkrétní koloristickou paletu. Mezi vzory v kolekci jistě naleznete prvky, které se dokonale hodí do interiéru, který právě aranžujete, a které se stanou jeho výjimečnou ozdobou. Moderní obrazy do obývacího pokoje doporučujeme milovníkům abstraktních forem a doplňků do interiérů, které jsou inspirovány světem geometrie. Obrazy do obývacího pokoje v černobílých odstínech se báječný vyjímají v romantických a elegantních pokojích.

Obraz do obývacího pokoje listí

Obraz do obývacího pokoje listí

Obraz s listím kapradí je variantou pro ty z nás, kteří chceme přírodu ve svých interiérech udržet po dlouhou dobu.
Obraz do obývacího pokoje portrét

Obraz do obývacího pokoje portrét

Dámský obývací pokoj by neměl být ochuzen o smyslné a romantické dekorace, takové jakým je náš obraz s portrétem ženy.
95 obrazů
Obraz černobílý do obývacího pokoje

Obraz černobílý do obývacího pokoje

Obraz s černobílou abstrakcí je bezchybnou dekorací do moderního obývacího pokoje. Obraz ve velkém rozměru vypadá nejzajímavěji.
Typografický obraz

Typografický obraz "Love"

Obraz s milostným vyznáním se stane dokonalou ozdobou každého interiéru. Darujte ho tomu, kdo Vám je výjimečně blízký.
Obraz akvarelové Koloseum

Obraz akvarelové Koloseum

Veliký obraz umístěný v obývacím pokoji přitáhne pozornost a dodá místnosti báječnou atmosféru. Vybírejte tak, aby se koloristikou hodil do aranžace.
Obraz do obývacího pokoje zima

Obraz do obývacího pokoje zima

Zimní krajina je charakteristická tlumenou koloristikou, takže ji můžeme umístit do klasické stylizace v obývacím pokoji.
Obraz strom do obývacího pokoje

Obraz strom do obývacího pokoje

Příroda maluje nejkrásnější krajiny. Pozvěme si tedy jednu z nich do obývacího pokoje - např. v podobě nástěnného obrazu.
Obraz do obývacího pokoje plán města

Obraz do obývacího pokoje plán města

Pokud zbožňujete krásu metropolí, systém cest, řek a kolejí, pak byste si měli vyzdobit obývací pokoj obrazem s mapou města.
Obraz květiny růže akvarel

Obraz květiny růže akvarel

Obraz s květinami vnese barvy do moderní stylizace obývacího pokoje, a zároveň odlehčí interiér.
Obraz do obývacího pokoje abstrakce

Obraz do obývacího pokoje abstrakce

Grafika v nočních barvách vnese do interiéru auru tajemství a oživí monotónní zdi.
Obraz pastelová krajina

Obraz pastelová krajina

Pokud nevíte, jak vyzdobit obývací pokoj, využijte univerzální vzor s krajinou. Pastelové barvy oteplí interiér.
Obraz v obývacím pokoji most

Obraz v obývacím pokoji most

Nebojme se spolu kombinovat různé estetiky, které jsou na první pohled rozdílné, např. minimalismus a klasiku.

Charakteristický obraz s kočkou, stylizovaný jako akvarelové malířství, se stane výrazným dekoračním prvkem tlumeného obývacího pokoje nebo ložnice.

Obraz s moderními, dubajskými mrakodrapy zachycenými z ptačího pohledu – to je dekorace, která přitáhne pozornost našich hostů z mnoha důvodů. Především dokáže nadchnout svým estetickým rozmachem, ale také výjimečnou, mírně odreálněnou koloristikou.

 

Obrazy do obývacího pokoje

Přemýšlíte, jaký obraz do obývacího pokoje vybrat? Jestliže si zařizujete svůj byt v modernistickém, eklektickém nebo minimalistickém stylu, doporučujeme využít k výzdobě interiéru nástěnné dekorace inspirované světem abstraktních a geometrických forem. Fantastické kompozice a výrazné vzory s kruhy, čtverci, mřížkou, kosočtverci nebo spirálou v hlavní roli se stanou dokonalou dekorací geometricky profilovaného vybavení, například pohovky a komody. Obrazy do obývacího pokoje, které nám přivedou na mysl současné malířství, budou výborně vypadat v eklektickém salónku - tyto prvky vnesou do tlumené místnosti dynamiku. Užijeme-li grafické akcenty v syté koloristické paletě, efektně zdůrazníme vybrané prvky zařízení - pestré polštářky,  barevné vázy, duhové závěsy. V kolekci našeho e-shopu naleznete také moderní obrazy do obývacího pokoje ve formě triptychu - efektivní třídílná kompozice oživí prostor a dodá jí atraktivnější vzhled. Mezi dostupnými vzory můžeme vyzdvihnout krajiny se skvělou atmosférou v částečně modernistickém provedení - fotografie zobrazující městskou krajinu se ideálně hodí do industriální místnosti, ve které dominují cihly, dřevo a kovy.

Obrazy do obývacího pokoje v elegantních aranžacích

Moderní obrazy do obývacího pokoje s květem orchideje úspěšně zdůrazní krásu klasických, jasných místností, jejichž základem jsou tlumené barvy, elegantní prvky a skleněné akcenty. Subtilní okvětní plátky  vnesou do interiéru delikátnost - zdůrazní kouzlo nadýchaných tkanin a elegantních doplňků - keramických váz, stylizovaných svícnů, skleněných stínítek. Obrazy do obývacího pokoje s květinami v abstraktním provedení budou krásným pozadím pro klasické komody se skleněnými prvky - výborně budou vypadat také v duetu s prošívanou pohovkou a proskleným kávovým stolkem. Fantastické květiny v pastelové paletě můžeme efektně komponovat s elegantními prvky a romantickými elementy, které nám na mysl přivodí retro stylistiku. Obrazy do obývacího pokoje s květinami naleznete v naší kolekci v různorodých formách – od tulipánových kompozic a růžových vzorů – až po levandulové plátky na nástěnné dekoraci imitující olejomalbu. Díky tomu snadno zakomponujete tuto ozdobu do svého interiéru a stylistiky využité při aranžaci místnosti.

Galerie obrazů

Použijeme-li obrazy do obývacího pokoje vrámu můžeme vytvořit  autorskou galerii obrazů v libovolném interiéru našeho domu - hladká zeď bez nábytku získá v okamžiku krásnější vzhled a celá místnost výraznou ozdobou s vlastní energií. Prostory můžete zatraktivnit pomocí černobílých fotografií, nádherných krajinek, módních ilustrací či portrétů na  obrazech do obývacího pokoje.

Obrazy do obývacího pokoje imitující fotografie doporučujeme milovnicím sentimentálních a romantických doplňků – černobílé fotografie vytvoří v místnosti báječnou atmosféru. Nástěnné akcenty budou skvěle vypadat v kompozici s doplňky a nábytkem ve starém stylu. Moderní obrazy do obývacího pokoje naleznete také v barevném provedení – malebné krajinky nabídnou radostný odpočinek od každodenního života, zatímco elegantní grafiky téměř jako ze starodávných módních žurnálů zdůrazní dámský charakter salónku. Jestliže hledáte způsob jako oživit vzhled nejreprezentativnější místnosti domu, využijte pastelové kompozice na obrazech do obývacího pokoje.