Obrazy podle kategorie - Floral style

Rostliny jsou bezpochyby ozdobou každého interiéru. Pokud se domníváte, že jich je kolem Vás stále ještě málo, pak zvažte možnost, že byste si jimi ozdobili také zdi – obrazy floral style nabízejí dokonalý způsob oživení aranžace bytu. Pokud chcete ve svém domě neustále cítit jaro, nechte svůj interiér rozkvést! Obrazy s rostlinným motivem se hodí do každého stylu a k jakémukoliv účelu – fantasticky působí zároveň jak na zdi v domácím obývacím pokoji, tak i v restauraci, kosmetickém salónu nebo v hotelu.

Obraz ilustrace v retro stylu

Obraz ilustrace v retro stylu

Originální ilustrace zobrazující květiny se hodí téměř do každého interiéru a aranžace, kterým dodá subtilní krásu.
Obraz floral style

Obraz floral style

Květinové vzory jsou trendem, který nikdy nemine (snad), a proto stojí za to vsadit na tento akcent v prostředí, které nás obklopuje.
167 obrazů
Obraz exotická vegetace

Obraz exotická vegetace

Krásná, exotická vegetace bude vždy skvěle vypadat na světlých zdech ve společnosti dřevěného nábytku.
Pastelový obraz floral style

Pastelový obraz floral style

Jestli se Vám prostor nad postelí nebo pohovkou zdá příliš prázdný, pak se rozhodněte pro obraz, který potěší Vaše oči i mysl.
Barevný obraz floral style

Barevný obraz floral style

Obraz s květinami se skvěle hodí jako dekorace klasické ložnice. Barevný motiv vnese do interiéru energii.
Obraz fialové pivoňky

Obraz fialové pivoňky

Pokud stejně jako my zbožňujete květiny, a obzvlášť pivoňky, pak jsme si jistí, že v naší květinové kategorii najdete něco, co Vás nadchne.
Obraz vintage s tulipány

Obraz vintage s tulipány

Jarní květiny vnesou do interiéru optimistickou, radostnou náladu. Takový obraz dokonale doplní předsíň.
Výrazný obraz floral style

Výrazný obraz floral style

Obraz nemusí nezbytně viset na zdi. Můžete ho postavit na psací stůl, poličku nebo na skříň.
Obraz floral style v akvarelu

Obraz floral style v akvarelu

Subtilní obraz s motivem floral skvěle vynikne v moderním obývacím pokoji, v němž dominují tmavší barvy.
Nástěnný obraz s růžemi

Nástěnný obraz s růžemi

Obraz s růžemi subtilním způsobem zdůrazní minimalistickou aranžaci ložnice, když do ní vnese pastelové barvy.
Květinový obraz na tmavém pozadí

Květinový obraz na tmavém pozadí

Obraz s květinami v intenzívních barvách je zajímavý doplněk do každého typu interiéru. Jeho koloristika se hodí do eklektické aranžace.
Obraz floral style – triptych

Obraz floral style – triptych

Obrazy ve formě triptychu vždy přitahují pozornost a dodávají krásu klasicky zařízeným interiérům.

 

Ať Vaše kuchyně rozkvete! Obrazy Floral Style

Abyste se u sebe doma mohli těšit z květinových motivů, nepotřebujete provádět žádné velké množství změn a nákladných rekonstrukcí. Každý z nás dobře ví, že moderní trendy a módy jsou krátkodobé, po chvilce nadšení přichází znudění a chuť opět vše změnit. Při zařizování svého bytu stojí za to investovat v něco nadčasového, co se nám bude líbit po dlouhá léta a zároveň to bude univerzální. Rostlinné motivy splňují tyto požadavky naprosto ideálně, protože se vždy těšili obrovské popularitě, díky čemuž nikdy nevycházejí z módy.

Květiny jsou neodlučným prvkem anglického, provensálského či rustikálního stylu. Krásné a barevné květiny v lidovém provedení vyniknou především v kuchyni. Obrazy floral style s motivem folku budou dokonale vypadat v rustikálních prostorách – ve společnosti klasického vyřezávaného kuchyňského nábytku, tradičního stolu a židlí, ale také krajkových ručně šitých záclonek. Na poličkách můžete vystavit porcelán nebo džbánky, šálky či hrnky každého typu, na nichž jsou také zobrazené květiny. Obrazy rostlin budou skvěle působit ve společnosti živých květin, které můžete vystavit na okenním parapetu. Dovolte své kuchyni rozkvést!

Obrazy rostlin – nápad na obývací pokoj zalitý květinami

Pokud patříte k těm, kterým je těžko projít bez povšimnutí kolem krásných květin, pak si zamilujete obrazy rostlin na zdech svého domu! V závislosti na  stylu, v jakém je interiér zařízen, můžete zvolit krásné růže, slunečnice jak od van Gogha nebo polní kvítí. Výběr je v podstatě neomezený! Zajímavě vypadají také obrazy se zelenými větvičkami – rostlinné vzory to nejsou pouze květiny!

Je dobré držet se pravidla: čím tlumenější interiér, tím barevnější obrazy s rostlinným motivem. Pokud naopak sázíte na výrazné barvy nábytku nebo zdí, potom volte obrazy rostlin v delikátních odstínech, které ve Vašem interiéru nevytvoří chaos. Květinové ornamenty mohou být krásným pozadím pro zbylé doplňky, ale mohou se také stá leitmotivem celé aranžace. Motiv květin z obrazu můžete zopakovat na potazích nábytku, na polštářích nebo závěsech. Dobré by bylo, aby se k sobě hodily i ostatní doplňky – dopřejte si porcelánovou soupravu, květované hrnky na horkou čokoládu nebo různé dózy s motivem rostlin, do nichž uschováte všechny svoje poklady. Takový total look je odvážnou variantou, která se zalíbí všem romantickým duším. Obývací pokoj nebo ložnice zalitá rostlinnými motivy budou vypadat výjimečně!

Krásné vodní rostliny! Obrazy floral style jako dekorace koupelny

Líbí se Vám vodní rostliny? Obrazy s nimi Vám pomohou vytvořit vysněné místo na koupel i večerní relaxaci. Koupelna je místem, v němž den co den trávíme spoustu času. V dnešní době se často vyhýbáme tradičnímu zařízení koupelny. Pokud k tomu jen trošku existují vhodné podmínky, vytváříme si raději jakousi domácí "spa sféru", ve které se můžeme nejen koupat, ale dopřát si také péči o tělo a příjemnou relaxaci. Navštívíme-li zkrášlovací lázně nebo spa, nemůžeme si nevšimnout, že i tam vládnou také rostlinné motivy. Mohou navazovat na kosmetiku, kterou používají v daném salónu krásy. Pokud sníte po vlastním, soukromém spa, zajistěte si, že na zdech budou obrazy rostlin – mohou to být lekníny, blatouchy, vodní hyacinty nebo ibišek. Vzor květin nebo alespoň jejich barvu můžete také zdvojit na ručnících nebo koupelnových koberečcích. Nerezignujte na květiny v květináčích, které navíc oživí interiér a vnesou do něj exotickou atmosféru.