-45%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Podle interiérů

Podle kategorie

Nálepka na notebook nápisy

Nálepky na zeď jsou dokonalým řešením pro ty z Vás, kteří toužíte změnit něco na vzhledu svého interiéru a kteří... máte co skrývat. Nálepky nabízejí neuvěřitelně rychlý způsob, jak ozdobit prázdnou zeď v obývacím pokoji, prostor mezi skříňkami v kuchyni nebo místo nad dětskou postýlkou. Ale jejich funkce není jen krásný vzhled. Nálepky na nábytek jsou také skvělým řešením, když řešíte problém, jak zaretušovat stopy užívání, které bijí do očí. Jestliže na desce Vašeho psacího stolu jsou nepěkné škrábance, Váš notebook už toho má dost za sebou a nevypadá už jako první den po koupi, nebo se na zdi v předsíni objevila viditelná skvrna, pak nálepky nabízejí dokonalý způsob, jak vše zakrýt.

Vícefunkční nálepky na auto, ledničku i okna

Nálepky na zeď jsou dostupné v různorodých tvarech a rozměrech. Můžete si vybrat vzor, který zabere celý vybraný povrch nebo pouze jeho fragment, v případě že toužíte něco zaretušovat. Tato forma dekorace se však nehodí pouze na zeď. Dokonale vypadají také nálepky na auto nebo nálepky na notebook. Díky nim nemusíte kupovat nový model, protože postačí nepatrná změna, aby Vaše auto nebo počítač vypadaly jako nové. Naše nálepky jsou vyrobené z nejlepších, výjimečně trvanlivých materiálů, jsou odolné proti oděru i obtížným podmínkám, a proto se nemusíte obávat, že se odlepí nebo přijdou o svůj krásný vzhled. Nálepky nabízejí také vynikající způsob, jak osvěžit vzhled kuchyňských prostor. Zde se dají použít dokonce na třech místech. Naší první nabídkou je lednice. Nálepky speciálně uzpůsobené netypickým rozměrům bílé elektroniky zajistí, že se obyčejná, bílá lednička promění v malé umělecké dílo a bude vypadat prostě senzačně. Nálepky na sklo jsou ideální v situaci, kdy máte pohled z oken na sousední domy. Získáte díky nim pocit většího soukromí, aniž byste v kuchyni museli věšet záclony. Nálepky na zeď jsou potom skvělou variantou, pokud hledáte diskrétní ozdobu. Nalepené mezi kuchyňskou pracovní deskou a závěsnými skříňkami oživí interiér bez výrazného zásahu do celé aranžace.

Nálepka na skříň les

Snadno, rychle a příjemně

Jednou ze základních předností nálepek je jejich rychlá montáž. Jestliže jste se nerozhodly zrovna pro nálepku, která je větší než Vy, tak bez sebemenších problémů budete sami schopni ji přilepit bez pomoci dalších lidí. Nemusíte se také trápit lepidlem a rizikem, že zašpiníte zdi nebo nábytek. Moderní nálepky na stěnu jsou samolepicí, takže jediné co musíte udělat, je sejmout bezpečnostní fólii a přiložit vzor přesně na to místo, které chcete ozdobit. A to je vše! Nic víc! Přeci jenom Vás ale musím upozornit, že i když je montáž rychlá a velmi jednoduchá, nejvíc času Vám zabere výběr vhodného zobrazení. V bohaté nabídce našeho obchodu naleznete doslova každý možný vzor, jaký Vám přijde na mysl. Připravili jsme pro Vás nádherné pohledy, překrásné květiny, divokou zvěř, etnické a lidové vzory, trojrozměrné kompozice, klasickou i moderní architekturu, stejně jako abstraktní geometrické motivy. Díky tomu máte jistotu, že bez ohledu na to, v jakém stylu máte zařízený interiér a jakého efektu chcete dosáhnout, na našich webových stránkách naleznete přesně takové nálepky na zeď, jaké hledáte.

Efektivní varianta nálepek na stěnu

Díky tomu, že nálepky jsou charakteristické až dětsky snadnou montáží a jsou dostupné v prakticky každém možném rozměru, můžete s jejich pomocí zařídit doslova celý byt. Rozhodnete-li se pro takové řešení, vytvoříte harmonický a funkční celek. Navíc budete mít jistotu, že každý pokoj vypadá stejně báječně. V tomto případě je dobré rozhodnout se pro jeden motiv, který se bude prolínat vším. Mohou to být květiny, zvířata, lidové motivy či architektura, ale možností je samozřejmě mnohem víc. Všechno záleží na Vašich nápadech a Vaší kreativitě. Nálepky na stěnu mohou zdobit nejen obývací pokoj, ložnici, předsíň či kuchyň. Výborně vypadají také v koupelně, protože jim nevadí ani voda, ani vlhkost. Takhle konzistentně zařízený interiér bude Vaše oči těšit po dlouhá, dlouhá léta.