Obrazy podle kategorie - Příroda • Obrazy na stěnu

Obrazy příroda vnesou do interiéru harmonii, pozitivní energii a radostnou auru, díky nimž bude odpočinek skutečnou radostí. Mezi různorodými motivy můžeme vyzdvihnout efektní krajiny, rozkošné krajinomalby s lesem, jezerem či mořem, ale také kouzelné květiny, kameny a zelené rostliny. Díky tomu snadno vyberete takové  obrazy příroda, které se budou hodit do Vašeho interiéru. Nástěnné dekorace inspirované světem přírody se dokonale hodí nejen do místností zařízených klasicky, ale také pokojů zařízených rustikálně. Obrazy na zeď příroda se stanou dokonalou ozdobou interiérů zařízených přirozeně, jejichž základem jsou prvky vyrobené z ekologických materiálů a doplňky navazující na flóru a faunu.  

Obraz horská krajina

Obraz horská krajina

Sluneční horská krajina v podobě velkého obrazu se stane výrazným a zároveň velmi elegantním doplňkem zařízení obývacího pokoje.
Obraz příroda do ložnice

Obraz příroda do ložnice

Obraz nemusí pulzovat barvami - postačí minimalistická kresba rostlin a ložnice získá zajímavý charakter.
315 obrazů
Obraz se zimním stromem

Obraz se zimním stromem

Obraz přírody se stromem v chladné, zimní koloristice zdůrazní aranžaci interiéru ve skandinávském stylu.
Obraz s rostlinou

Obraz s rostlinou

V obývacím pokoji, pracovně nebo v uměleckém ateliéru by neměly chybět dekorační akcenty.
Obraz příroda do jídelny

Obraz příroda do jídelny

V jídelně nebo v garsoniéře stojí za to rozhodnout se pro obraz s přírodním motivem, který nenaruší harmonii interiéru.
Obraz příroda květina a rosa

Obraz příroda květina a rosa

Obraz s květinou v makroměřítku se stane pověstnou třešinkou na dortu v klasické aranžaci interiéru.
Obraz černobílý les

Obraz černobílý les

Černobílá příroda vždy vypadala fantasticky! Obraz s lesem patří k našim nejoblíbenějším nástěnným dekoracím.
Obraz barevné listí

Obraz barevné listí

Obraz s barevným listím nabízí vyzkoušený způsob jak oživit interiér. Bude skvěle působit v eklektickém stylu.
Obraz zimní příroda

Obraz zimní příroda

Příroda v abstraktním provedení: obraz se zimní přírodou dodá dynamiku aranžaci obývacího pokoje nebo kanceláře.
Obraz ptáci a listí

Obraz ptáci a listí

Exotické inspirace! Obraz s tropickou přírodou – to je vysněný doplněk do interiéru ve stylu urban jungle.
Obraz pole vintage

Obraz pole vintage

Univerzální vzor s polem otepl interiér v industriálním stylu. Hodí se rovněž i do stylizací vintage.
Obraz příroda se jmelím

Obraz příroda se jmelím

Obraz s červeným jmelím – to je příroda v nejlepším provedení! Takový vzor doporučujeme např. do dámské ložnice.

 

Obrazy příroda: klasická ozdoba obývacích pokojů

Krásné krajiny a inspirativní záběry představující zázraky přírody můžeme využít v obývacích pokojích zařízených v tradiční stylistice. Efektní obrazy na zeď příroda se stanou dokonalou ozdobou místností, jejich základem jsou světlé stěny, dřevěné vybavení a klasická pohovka v tlumených barvách, na příklad béžové či bílé. V kolekci našeho e-shopu naleznete fotografie, které zobrazují rozkošná zákoutí – od luk, kouzelných levandulových polí evokujících Provence – až po efektní lesní scenérie a romantické západy slunce u moře.

Díky tomu jistě naleznete takovou nástěnnou dekoraci, která se bude dokonale hodit do zařizovaného interiéru a která Vašemu obývacímu pokoji dodá elegantní charakter a harmonický vzhled. Barevné obrazy příroda oživí místnost a osvěží prostory – tyto prvky do nich vnesou barvy, tajemství a inspirativní auru charakteristickou pro svět přírody. Obrazy na plátně příroda přejí odpočinku – krajinomalby se stanou radostnou změnou od hektiky velkoměsta.

Kouzlo přirozených aranžací: obrazy příroda jako hlavní dekorace interiéru

Obrazy na zeď příroda představující bujnou, divokou flóru, kameny a květiny v  makro měřítku, budou ideálně působit v interiérech zařízených v přirozeném stylu – nejen v obývacích pokojích a ložnicích, ale také v koupelnách. Efektní fotografie s motýlem, labutí nebo kaktusem jistě zkrášlí vzhled stěny a naplní Vás pozitivní energií. Pobyt v přírodě zvyšuje sebevědomí a dobrou náladu, napomáhá také rychlejší regeneraci těla i mysli po únavném dni. Obrazy na zeď příroda můžeme dobře komponovat s prvky vyrobenými z ekologických materiálů – proutěných křesel, dřevěných komod, lněných látek. Nástěnná dekorace s kameny se stane efektní ozdobou koupelen zařízených v japonském stylu, v nichž vládnou symetrie a jednoduchost.

Obrazy příroda budou dokonale působit v aranžaci inspirované Toskánskem, přímořská krajina zase bude skvěle vypadat v prostorách zařízených v námořnickém stylu. Horská krajinka se stane výraznou a kouzelnou ozdobou obývacích pokojů zařízených ve skandinávském stylu. Obrazy příroda zkrášlí elegantní prostory, jejichž základem je štukování, ozdobné prvky a jasná paleta barev.

Obrazy na zeď příroda v rustikálních interiérech

Obrazy příroda úspěšně použijeme při dekoraci místností inspirovaných přírodou a venkovskou scenérií. Nástěnné ozdoby, jakými jsou efektní fotografie s větrnými mlýny, lávkou nebo vlčími máky, vytvoří v místnosti báječnou prázdninovou a bezstarostnou atmosféru.

Barevné krajinomalby zobrazující rozkošné labutě na pozadí jezera a koně na pastvě se stanou dokonalou ozdobou interiérů, v nichž dominují dřevěné akcenty, cihla a keramika. Venkovské krajinky najdou své místo v rustikálních kuchyních, ve kterých dominují motivy rostlin a ovoce. Obrazy na stěnu příroda budou velmi dobře působit v kompozici s dřevěnými vyřezávanými vitrínkami, proutěnými koši a vázami se sušenými květinami. Krajina s kvetoucí zahradou oživí prostory a dodá jim kouzelný vzhled. K dekoraci obývacího pokoje si můžete vybrat obrazy příroda. Efektní kompozice z ovoce a květin se stane výraznou ozdobou světlé zdi – vytvoří v interiéru atraktivní kontrast. Tento prvek vnese do místnosti barvy.