Nálepky podle kategorie - Na stůl a psací stůl • Nálepky na notebook

Nálepky na desku psacího či jiného stolu nabízejí dokonalé aranžační řešení, protože během okamžiku můžete osvěžit vzhled svého současného vybavení. Díky ni nemusíte vydávat peníze a věnovat čas hledání nového nábytku. To, co už máme, se stane dokonalým základem pro vytvoření zcela nové aranžace – a to jak v obývacím pokoji či kuchyni, tak i v pokoji teenagera. Budete překvapení, jak moc dokáže změnit pouze jediný prvek. Nálepka na stůl zobrazující geometrické vzory, květinové ornamenty či části přírody zcela promění kvalitu nábytku, který Vás už stihl během dlouhých let znudit. Takže se pohodlně posaďte u svého kuchyňského nebo jídelního stolu a podívejte se, co můžete udělat, abyste si zajistili nový vzhled místnosti!

37 nálepek

 

Nálepky na psací stůl, čili rychlá metamorfóza ve stylu eko

Čím je dekorační nálepka na stůl? Je to skutečně revoluční řešení, které Vám umožní proměnit obyčejný, ničím specifickým nevynikající předmět v módní a výjimečně efektní designový prvek. Zní to jako seriózní a časově náročné předsevzetí? Nemohli byste se mýlit víc. Samolepky nabízejí variantu pro ty, kteří se rádi těší z okamžitých výsledků, a zdlouhavý proces rekonstrukce nebo dekorace v nich vyvolává neodvolatelné námitky. Jak vypadá taková metamorfóza? Jediné, co musíte udělat, je objednat si takový vzor, aby se hodil do interiéru, který právě aranžujete. Výhody takovéhoto řešení jsou neocenitelné! Získáte tak nejen originální ozdobu, ale také proměníte vysloužilý nábytek ve zcela nový model. Musíme si uvědomit, že dokonce i nábytek, se kterým zacházíme velmi opatrně, nemusí po letech užívání působit už tak dobře jako hned po zakoupení. Nálepky na psací či jiný stůl zajistí, že dáme našemu nábytku druhý život. A výsledkem budou nejen ušetřené peníze, ale budeme také více eko! Místo vyhození neefektního, ale stále funkčního nábytku, ho osvěžíme a můžeme ho používat ještě další dlouhá léta.

Nálepka na desku stolu v elegantním obývacím pokoji

V obývacím pokoji nemůžou chybět dva prvky – pohodlná pohovka a praktický stůl, u něhož může zasednout celá rodina či pozvaní hosté. Hodování s blízkými však není jen zdrojem příjemných chvil a radost ze společně stráveného času. Vylitá šťáva nebo nápoj intenzivní barvy, příliš horké nádobí položené bez podložky nebo škrábance udělané malým děckem, které se teprve učí používat příbor – to jsou situace, které dělají společnost našim rodinným setkáním a s naším stolem nemají vůbec žádný soucit. Ale díky šikovným řešením už nás takové nehody nemusí stresovat. Vhodně vybrané nálepky na desku stolu zajistí, že  vymažete nejen z paměti, ale také ze stolu všechny památky na nečekané situace. Široký výběr vzorů Vám umožní vybrat takovou dekoraci, která se bude hodit jak do moderního, tak i do tradičního obývacího pokoje.

Velké popularitě se těší nadčasové, geometrické vzory v živé nebo tlumené koloristice, a také části přírody – zelené listí, nadýchané odkvetlé pampelišky nebo barevní motýli. Záminkou pro koupení takové dekorace však nemusí být pouze poničený nábytek. Nálepky na prosklený stůl zajistí, že elegantní kousek nábytku, který nás už ale začal trochu nudit, získá zcela nové kvality.

Dekorace kuchyně – chutné nálepky na stůl

Kuchyňský stůl je vystavený ještě mnohem většímu množství neočekávaných nehod než nábytek v obývacím pokoji, a proto se zde nálepka na desku stolu ukáže být neocenitelným pomocníkem. Trvanlivý a vodě odolný materiál zajistí, že dekorace bude nejen efektní, ale také odolná vůči různého typu nepříjemným vlivům, jaké často panují v této části bytu. Abyste nalezli takový vzor, který vytvoří harmonický celek s Vaší aranžací, stojí za to se zamyslet, zda hledáte něco moderního, nebo spíš něco v retro stylu. 

  • Výjimečně zajímavě působí květinový motiv, který přivádí na mysl dávné ornamenty ručně vyšívané na šátcích a ubrusech. Tento trošku babičkovský motiv bude dokonale působit v rustikálně zařízené místnosti, ale díky němu dodáme život také ve výrazu chladné moderní  aranžaci.

  • Jinou variantou jsou barevné, energické citrusy nebo barevná zelenina, případně také chutné sladkosti, které během okamžiku probudí naši chuť k jídlu.

  • A jestli bychom chtěli proměnit moderní umělohmotný stůl v dřevěný kus nábytku, pak nám v tom mohou být nápomocné zobrazení imitující desky v přírodní barvě. 

Nálepka na desku psacího stolu v pokoji teenagera

Když je člověk teenagerem, tak se jeho záliby mění jako v  kaleidoskopu, a proto je dobré při hledání nápadu na dekoraci interiéru vzít v potaz taková řešení, která můžeme rychle měnit. Dokonalým příkladem jsou nálepky na psací stůl, díky kterým jeden z nejdůležitějších prvků v pokoji teenagera osvěžíme během několika minut. Co mohou zobrazovat takové ozdoby? V pokoji mladíka budou zajímavě vypadat představení automobilů, a to jak veteránů, tak nejmodernějších sportovních vozů. Imitovat mohou rozbitá čelní skla nebo černobílé vzory. Naopak u dospívající slečny vsaďme na  makrofotografii exotické rostliny, ornamenty v boho stylu nebo barevnou mozaiku, která oživí aranžaci. Nálepky na psací stůl způsobí, že v průběhu sotva několika málo chvil propůjčíme zcela nový charakter zařizované místnosti.