Nálepky podle kategorie - Na stůl a psací stůl

Nálepky na desku psacího či jiného stolu nabízejí dokonalé aranžační řešení, protože během okamžiku můžete osvěžit vzhled svého současného vybavení. Díky ni nemusíte vydávat peníze a věnovat čas hledání nového nábytku. To, co už máme, se stane dokonalým základem pro vytvoření zcela nové aranžace – a to jak v obývacím pokoji či kuchyni, tak i v pokoji teenagera. Budete překvapení, jak moc dokáže změnit pouze jediný prvek. Nálepka na stůl zobrazující geometrické vzory, květinové ornamenty či části přírody zcela promění kvalitu nábytku, který Vás už stihl během dlouhých let znudit. Takže se pohodlně posaďte u svého kuchyňského nebo jídelního stolu a podívejte se, co můžete udělat, abyste si zajistili nový vzhled místnosti!

Dekorační nálepka s listím

Dekorační nálepka s listím

Starý nábytek můžete snadno obnovit. Stačí troška barvy a zajímavá nálepka, která Vám umožní zapomenout na starou podobu nábytku.
Geometrická nálepka na psací stůl

Geometrická nálepka na psací stůl

Pokud chcete, aby Váš nábytek byl jediný svého druhu, pak vhodná nálepka zajistí, že Vaše prostory získají nový, originální charakter.
103 nálepek
Moderní nálepka na psací stůl

Moderní nálepka na psací stůl

Každý teenager by se měl ve svých prostorách cítít dobře! Vzor s moderní nálepkou jistě okouzlí srdce nejedné dospívající slečny.
Černobílá nálepka s Chicago

Černobílá nálepka s Chicago

Ozdobení psacího stolu dekorační nálepkou je skutečně velmi jednoduché! A efekt? Nikdo kolem tak krásného nábytku neprojde lhostejně!
Rostlinná nálepka do kuchyně

Rostlinná nálepka do kuchyně

Pokud hledáte zajímavou ozdobu do kuchyně, pak může být rostlinná nálepka dekorační trefou do černého! Skvěle se hodí ke světlému nábytku.
Růžová nálepka na stůl

Růžová nálepka na stůl

Nálepka, která nahradí ubrus v jídelně? A proč by ne! Je to zajímavá varianta pro ty z Vás, kdo máte rádi moderní aranžační řešení.
Mramorová nálepka na stůl

Mramorová nálepka na stůl

Mramor je velmi drahý kámen, a proto stojí za to vsadit na jeho imitaci ve formě nálepky, která bude skvěle vypadat v obývacím pokoji.
Nálepka na psací stůl ve stylu pop-art

Nálepka na psací stůl ve stylu pop-art

Jste umělecká duše? Máme něco také pro Vás! Nálepka pop-art je barevný vzor, který se skvěle hodí do světlých interiérů.
Abstraktní nálepka na stůl

Abstraktní nálepka na stůl

Zbavme se stereotypů, kanceláře ve velkých korporacích nemusí být nudné a šedé! Polepte psací stoly barevnými nálepkami – práce bude hned zajímavější.
Nálepka akvarel do kanceláře

Nálepka akvarel do kanceláře

Barevné tečky jsou skvělým nápadem při aranžaci psacího stolu, který ve spojení s bílou vytvoří báječný komplet.

 

Nálepky na psací stůl, čili rychlá metamorfóza ve stylu eko

Čím je dekorační nálepka na stůl? Je to skutečně revoluční řešení, které Vám umožní proměnit obyčejný, ničím specifickým nevynikající předmět v módní a výjimečně efektní designový prvek. Zní to jako seriózní a časově náročné předsevzetí? Nemohli byste se mýlit víc. Samolepky nabízejí variantu pro ty, kteří se rádi těší z okamžitých výsledků, a zdlouhavý proces rekonstrukce nebo dekorace v nich vyvolává neodvolatelné námitky. Jak vypadá taková metamorfóza? Jediné, co musíte udělat, je objednat si takový vzor, aby se hodil do interiéru, který právě aranžujete. Výhody takovéhoto řešení jsou neocenitelné! Získáte tak nejen originální ozdobu, ale také proměníte vysloužilý nábytek ve zcela nový model. Musíme si uvědomit, že dokonce i nábytek, se kterým zacházíme velmi opatrně, nemusí po letech užívání působit už tak dobře jako hned po zakoupení. Nálepky na psací či jiný stůl zajistí, že dáme našemu nábytku druhý život. A výsledkem budou nejen ušetřené peníze, ale budeme také více eko! Místo vyhození neefektního, ale stále funkčního nábytku, ho osvěžíme a můžeme ho používat ještě další dlouhá léta.

Nálepka na desku stolu v elegantním obývacím pokoji

V obývacím pokoji nemůžou chybět dva prvky – pohodlná pohovka a praktický stůl, u něhož může zasednout celá rodina či pozvaní hosté. Hodování s blízkými však není jen zdrojem příjemných chvil a radost ze společně stráveného času. Vylitá šťáva nebo nápoj intenzivní barvy, příliš horké nádobí položené bez podložky nebo škrábance udělané malým děckem, které se teprve učí používat příbor – to jsou situace, které dělají společnost našim rodinným setkáním a s naším stolem nemají vůbec žádný soucit. Ale díky šikovným řešením už nás takové nehody nemusí stresovat. Vhodně vybrané nálepky na desku stolu zajistí, že  vymažete nejen z paměti, ale také ze stolu všechny památky na nečekané situace. Široký výběr vzorů Vám umožní vybrat takovou dekoraci, která se bude hodit jak do moderního, tak i do tradičního obývacího pokoje.

Velké popularitě se těší nadčasové, geometrické vzory v živé nebo tlumené koloristice, a také části přírody – zelené listí, nadýchané odkvetlé pampelišky nebo barevní motýli. Záminkou pro koupení takové dekorace však nemusí být pouze poničený nábytek. Nálepky na prosklený stůl zajistí, že elegantní kousek nábytku, který nás už ale začal trochu nudit, získá zcela nové kvality.

Dekorace kuchyně – chutné nálepky na stůl

Kuchyňský stůl je vystavený ještě mnohem většímu množství neočekávaných nehod než nábytek v obývacím pokoji, a proto se zde nálepka na desku stolu ukáže být neocenitelným pomocníkem. Trvanlivý a vodě odolný materiál zajistí, že dekorace bude nejen efektní, ale také odolná vůči různého typu nepříjemným vlivům, jaké často panují v této části bytu. Abyste nalezli takový vzor, který vytvoří harmonický celek s Vaší aranžací, stojí za to se zamyslet, zda hledáte něco moderního, nebo spíš něco v retro stylu. 

- Výjimečně zajímavě působí květinový motiv, který přivádí na mysl dávné ornamenty ručně vyšívané na šátcích a ubrusech. Tento trošku babičkovský motiv bude dokonale působit v rustikálně zařízené místnosti, ale díky němu dodáme život také ve výrazu chladné moderní  aranžaci.

- Jinou variantou jsou barevné, energické citrusy nebo barevná zelenina, případně také chutné sladkosti, které během okamžiku probudí naši chuť k jídlu.

- A jestli bychom chtěli proměnit moderní umělohmotný stůl v dřevěný kus nábytku, pak nám v tom mohou být nápomocné zobrazení imitující desky v přírodní barvě. 

Nálepka na desku psacího stolu v pokoji teenagera

Když je člověk teenagerem, tak se jeho záliby mění jako v  kaleidoskopu, a proto je dobré při hledání nápadu na dekoraci interiéru vzít v potaz taková řešení, která můžeme rychle měnit. Dokonalým příkladem jsou nálepky na psací stůl, díky kterým jeden z nejdůležitějších prvků v pokoji teenagera osvěžíme během několika minut. Co mohou zobrazovat takové ozdoby? V pokoji mladíka budou zajímavě vypadat představení automobilů, a to jak veteránů, tak nejmodernějších sportovních vozů. Imitovat mohou rozbitá čelní skla nebo černobílé vzory. Naopak u dospívající slečny vsaďme na  makrofotografii exotické rostliny, ornamenty v boho stylu nebo barevnou mozaiku, která oživí aranžaci. Nálepky na psací stůl způsobí, že v průběhu sotva několika málo chvil propůjčíme zcela nový charakter zařizované místnosti.

Obnova starého nábytku – skvělá zábava i jednoduchý recept jak být eko!

Obnova starého nábytku – skvělá zábava i jednoduchý recept jak být eko!

Na internetu můžeme najít spoustu článků a rad o tom, jak obnovit starý nábytek. Pokud nám tento nápad dlouho nedával spát, ale zatím jsme nenašli odvahu, abychom ho realizovali, pak právě teď je dokonalá chvíle. Speciálně přímo pro Vás jsme se vlastnoručně pustili do úkolu obnovit několikaletou skříňku, abychom Vám ukázali, že je to skutečně jednoduchá věc. Jediné, co budeme potřebovat, je trošku nadšení, nálepka na skříň a ostrý nožík. Metamorfóza šla jako po másle a nám se zdá, že jsme vytvořili něco skutečně krásného – a navíc ještě užitečného pro naši planetu.
Jak využít volný čas? Levná rekonstrukce bez vycházení z domova je skvělou volbou!

Jak využít volný čas? Levná rekonstrukce bez vycházení z domova je skvělou volbou!

Pokud nám myšlenka na dlouhý pobyt doma nedá spát, protože nepatříme k lidem, kteří dovedou dlouho sedět na jednom místě, naplánujme si detailně, co budeme dělat. Promyšlený rozvrh má v takových případech cenu zlata. Můžeme se přečíst knížky, které nám na poličkách už zapadají prachem, podívat se na filmy, které nám doporučili přátelé, ale také provést levnou rekonstrukci, aniž bychom museli jít do obchodu.