Fototapety podle kategorie - Pampelišky

Fototapeta pampeliška vnese do Vašeho prostoru nostalgii, lehkost a přírodní atmosféru. Luční akcent zkrášlí interiér a oživí ho – ideálně nechá vyniknout klasickou pohovku a proutěné vybavení místnosti. V naší kolekci naleznete různorodé vzory – od fotografií, ze kterých dýchá něžnost, až po moderní fotografiky. Díky tomu úspěšně naleznete vzor, který se bude hodit do zařizovaného pokoje, ať už ho aranžujete v jakékoliv stylistice, pro kterou jste se rozhodli. Fototapetu pampeliška doporučujeme milovnicím jemných a rozkošných prvků v zařízení – stane se subtilní ozdobou tradičně zařízeného interiéru, zatímco aranžacím, inspirovaným přírodou, propůjčí výrazný charakter a rafinovaný vzhled.

Fototapeta pampeliška lékařská

Fototapeta pampeliška lékařská

Pro milovníky klasiky bude ideální volbou subtilní fototapeta se semínky pampelišek. Taková grafika neovládne interiér.
Fototapeta pampelišky scandi

Fototapeta pampelišky scandi

Jemné chmýří odkvetlé pampelišky na fototapetě se ideálně hodí do jasných interiérů ve skandinávském stylu.
60 fototapet
Fototapeta západ slunce

Fototapeta západ slunce

Fototapeta s odkvetlými pampeliškami při západu slunce je díky nádherné atmosféře, kterou vytváří, dokonalou volbou do romantické ložnice.
Fototapeta žlutá smetánka

Fototapeta žlutá smetánka

Pozvěte jaro k sobě domů! Žlutá smetánka zvěčněná na fototapetě Vám jistě dodá energii k práci!
Fototapeta odkvetlé pampelišky ve větru

Fototapeta odkvetlé pampelišky ve větru

Pro milovníky jednoduchosti bude ideální volbou fototapeta s minimalistickými, bílými pampeliškami, které se hodí do každého interiéru.
Fototapeta semínka pampelišek

Fototapeta semínka pampelišek

Fototapeta se semínky pampelišek je éterickou a romantickou volbou, která rozpráší aranžační nudu v ložnici.
Fototapeta barevné květy pampelišek

Fototapeta barevné květy pampelišek

Barevný, subtilní vzor vnese do interiéru jarní atmosféru. Díky takové fototapetě nebudou jiné nástěnné ozdoby potřeba.
Fototapeta smetánka lékařská do ložnice

Fototapeta smetánka lékařská do ložnice

Fototapeta s květy v odstínech modré se skvěle hodí do místností zařízených v odstínech šedé.
Fototapeta pampelišky a květiny

Fototapeta pampelišky a květiny

Nádherná fototapeta s lučním kvítím perfektně doplní světlou aranžaci moderního obývacího pokoje nebo ložnice.
Fototapeta pampelišky na louce

Fototapeta pampelišky na louce

Fototapeta s pampeliškami 3D se stane zajímavým pozadím pro rustikální, venkovský obývací pokoj.

 

Fototapeta pampeliška: subtilní dekorace interiérů

Fototapeta pampelišky je velmi oblíbená mezi fanoušky lučních akcentů – tyto rostliny v našich myslích evokují pomíjivost, lehkost a touhu popustit uzdu fantazii. Dekorace s takovým motivem propůjčí místnostem fantastickou a zároveň subtilní atmosféru. Samolepicí tapeta pampeliška je skvěle využitelná v interiérech, které jsou zařízeny klasicky, rustikálně či elegantně. Tato rostlina bude nádherně působit v místnostech, jejichž základem jsou prvky z přírodních materiálů – dřeva, cihel či proutí. 

Tapeta pampeliška dodá nostalgický vzhled romantické ložnici a v moderním obývacím pokoji se stane půvabnou a zrak přitahující ozdobou. Fotografie s pampeliškou zdůrazní prvky, které navazují na rustikální stylistiku, zatímco barevná, výrazná fotografiky propůjčí aranžaci trochu pohádkový vzhled. Fototapeta pampelišky krásně působí v prostoru, ve kterém převažují zemité barvy – béžová, hnědá a také klasická bílá. Použijete-li tento efektní nástěnný prvek, jistě zkrášlíte tónovanou aranžaci a vytvoříte v interiéru výjimečnou atmosféru.

Motiv odkvetlé pampelišky na fototapetě

V naší kolekci naleznete pampelišky v pestrých koloristických verzích a na různých snímcích. Můžete si vybrat jemné černobílé fotografie, doslova dýchající příjemnou atmosférou – stanou se krásnou ozdobou klasických a romanticky zařízených místností. Fototapeta pampeliška v grafické výrazné verzi se dá použít v moderních interiérech, ve kterých dominují prvky inspirované současnými vzory a modernistický nábytek.

Fotografiku se subtilní pampeliškou v krémovém odstínu je možné nádherně spojit do kompozice s klasickou, jasnou pohovkou, elegantními doplňky či dřevěným kávovým stolkem. Fototapeta odkvetlá pampeliška báječně ozdobí místnosti, které se drží bílé barvy. Nástěnné dekorace zdůrazní krásu plyšového koberce, stylového nábytku a dekoračních prvků s rostlinným ornamentem. Pastelová fototapeta pampelišky s loukou v pozadí vyexponuje rafinovaný charakter aranžace a propůjčí jí půvabný vzhled. Dekorace můžete využít v kanceláři či ordinaci – inspirující rostlina Vás bude motivovat při tvůrčí práci.

Tapeta odkvetlá pampeliška: barevné prvky v aranžaci

Jestliže hledáte sofistikovanou a zajímavou dekoraci a chcete jejím použitím oživit stěnu, vyberte tapetu odkvetlá pampeliška. Krásná koloristika a módní vzor, to je spojení, které se skvěle hodí nejen do moderních a tradičních, ale také do elegantních aranžací. Pampeliška překrásně ozdobí interiéry, ve kterých převládají bílé prvky, skleněné akcenty a geometricky vyprofilované, vkusné prvky. Fototapeta pampelišky se v této koloristice stane v ložnici skvělým pozadím pro stylovou postel, rafinovanou noční lampičku s jemným stínidlem a pro nadýchané látky. Tato nástěnná dekorace zdůrazní krásu tyrkysových doplňků aranžace a ve spojení s jasným povlečením vytvoří atraktivní kontrast. Samolepicí fototapeta pampeliška Vám umožní ideálně uzpůsobit rozměr fotografie do Vašeho prostoru. Postačí, že při objednávání vezmete v potaz parametry stěny, kterou toužíte ozdobit efektní, luční dekorací.