Fototapety podle kategorie - Pampelišky

Fototapeta pampeliška vnese do Vašeho prostoru nostalgii, lehkost a přírodní atmosféru. Luční akcent zkrášlí interiér a oživí ho – ideálně nechá vyniknout klasickou pohovku a proutěné vybavení místnosti. V naší kolekci naleznete různorodé vzory – od fotografií, ze kterých dýchá něžnost, až po moderní fotografiky. Díky tomu úspěšně naleznete vzor, který se bude hodit do zařizovaného pokoje, ať už ho aranžujete v jakékoliv stylistice, pro kterou jste se rozhodli. Fototapetu pampeliška doporučujeme milovnicím jemných a rozkošných prvků v zařízení – stane se subtilní ozdobou tradičně zařízeného interiéru, zatímco aranžacím, inspirovaným přírodou, propůjčí výrazný charakter a rafinovaný vzhled.

Fototapeta černobílé pampelišky

Fototapeta černobílé pampelišky

Pro milovníky klasiky je ideální volbou fototapeta s bílými, jemnými semínky odkvetlých pampelišek na černém pozadí.
Fototapeta pampelišky scandi

Fototapeta pampelišky scandi

Jemné chmýří odkvetlé pampelišky na fototapetě se ideálně hodí do jasných interiérů ve skandinávském stylu.
60 fototapet
Fototapeta západ slunce

Fototapeta západ slunce

Fototapeta s odkvetlými pampeliškami při západu slunce je díky nádherné atmosféře, kterou vytváří, dokonalou volbou do romantické ložnice.
Fototapeta pampelišky a kapky rosy

Fototapeta pampelišky a kapky rosy

Fototapeta se semínky odkvetlé pampelišky pokrytými rosou je originální dekorací salónu či obývacího pokoje, ale výborně vypadá také v kuchyni či koupelně.
Fototapeta odkvetlé pampelišky retro

Fototapeta odkvetlé pampelišky retro

Fototapeta s odkvetlými pampeliškami v retro stylistice je dokonalým nápadem nejen do rustikálního salónu, ale také do originální jídelny.
Fototapeta pampelišky minimalistické

Fototapeta pampelišky minimalistické

Pro milovníky jednoduchosti je skvělou volbou fototapeta s minimalistickými, bílými odkvetlými pampeliškami, které se hodí do každého interiéru.
Fototapeta semínka pampelišky

Fototapeta semínka pampelišky

Fototapeta se semínky odkvetlé pampelišky je nadýchanou a romantickou variantou, která zničí nudu v aranžaci salónu.
Fototapeta louka pampelišek

Fototapeta louka pampelišek

Jestliže oceňujete delikátní přírodní vzory, vyberte si fototapetu s loukou odkvetlých pampelišek, která vnese do místnosti idylickou atmosféru.
Fototapeta pampeliška makro

Fototapeta pampeliška makro

Fototapeta se zaostřením na květ odkvetlé pampelišky v teplých barvách se krásně doplňuje s dřevěným nábytkem a světlou podlahou.
Fototapeta pampeliška v modré

Fototapeta pampeliška v modré

Fototapeta s odkvetlou pampeliškou v modrých barvách se fantasticky hodí do místností zařízených v chladných odstínech šedé.
Fototapeta hlavičky pampelišek

Fototapeta hlavičky pampelišek

Fototapeta s odkvetlými pampeliškami při západu slunce je díky nádherné atmosféře, kterou vytváří, skvělým doplněním aranžace moderního salónu.
Fototapeta pampelišky do ložnice

Fototapeta pampelišky do ložnice

Fototapeta s odkvetlými pampeliškami zkrášlenými kapkami rosy je skvělým pozadím pro rustikální, idylickou ložnici.

 

Fototapeta pampeliška: subtilní dekorace interiérů

Fototapeta pampelišky je velmi oblíbená mezi fanoušky lučních akcentů – tyto rostliny v našich myslích evokují pomíjivost, lehkost a touhu popustit uzdu fantazii. Dekorace s takovým motivem propůjčí místnostem fantastickou a zároveň subtilní atmosféru. Samolepicí tapeta pampeliška je skvěle využitelná v interiérech, které jsou zařízeny klasicky, rustikálně či elegantně. Tato rostlina bude nádherně působit v místnostech, jejichž základem jsou prvky z přírodních materiálů – dřeva, cihel či proutí. 

Tapeta pampeliška dodá nostalgický vzhled romantické ložnici a v moderním obývacím pokoji se stane půvabnou a zrak přitahující ozdobou. Fotografie s pampeliškou zdůrazní prvky, které navazují na rustikální stylistiku, zatímco barevná, výrazná fotografiky propůjčí aranžaci trochu pohádkový vzhled. Fototapeta pampelišky krásně působí v prostoru, ve kterém převažují zemité barvy – béžová, hnědá a také klasická bílá. Použijete-li tento efektní nástěnný prvek, jistě zkrášlíte tónovanou aranžaci a vytvoříte v interiéru výjimečnou atmosféru.

Motiv odkvetlé pampelišky na fototapetě

V naší kolekci naleznete pampelišky v pestrých koloristických verzích a na různých snímcích. Můžete si vybrat jemné černobílé fotografie, doslova dýchající příjemnou atmosférou – stanou se krásnou ozdobou klasických a romanticky zařízených místností. Fototapeta pampeliška v grafické výrazné verzi se dá použít v moderních interiérech, ve kterých dominují prvky inspirované současnými vzory a modernistický nábytek.

Fotografiku se subtilní pampeliškou v krémovém odstínu je možné nádherně spojit do kompozice s klasickou, jasnou pohovkou, elegantními doplňky či dřevěným kávovým stolkem. Fototapeta odkvetlá pampeliška báječně ozdobí místnosti, které se drží bílé barvy. Nástěnné dekorace zdůrazní krásu plyšového koberce, stylového nábytku a dekoračních prvků s rostlinným ornamentem. Pastelová fototapeta pampelišky s loukou v pozadí vyexponuje rafinovaný charakter aranžace a propůjčí jí půvabný vzhled. Dekorace můžete využít v kanceláři či ordinaci – inspirující rostlina Vás bude motivovat při tvůrčí práci.

Tapeta odkvetlá pampeliška: barevné prvky v aranžaci

Jestliže hledáte sofistikovanou a zajímavou dekoraci a chcete jejím použitím oživit stěnu, vyberte tapetu odkvetlá pampeliška. Krásná koloristika a módní vzor, to je spojení, které se skvěle hodí nejen do moderních a tradičních, ale také do elegantních aranžací. Pampeliška překrásně ozdobí interiéry, ve kterých převládají bílé prvky, skleněné akcenty a geometricky vyprofilované, vkusné prvky. Fototapeta pampelišky se v této koloristice stane v ložnici skvělým pozadím pro stylovou postel, rafinovanou noční lampičku s jemným stínidlem a pro nadýchané látky. Tato nástěnná dekorace zdůrazní krásu tyrkysových doplňků aranžace a ve spojení s jasným povlečením vytvoří atraktivní kontrast. Samolepicí fototapeta pampeliška Vám umožní ideálně uzpůsobit rozměr fotografie do Vašeho prostoru. Postačí, že při objednávání vezmete v potaz parametry stěny, kterou toužíte ozdobit efektní, luční dekorací.