Nálepky podle kategorie - Květiny

Jaro je krásné roční období. Je to doba, kdy se všechno probouzí k životu a kdy příroda vypadá, jako by ji někdo zkusil namalovat na novo – a využíval k tomu pouze zručné ruce a svěží barvy. Přesně tak funguje síla přírody: sama od sebe dokáže vytvořit takhle krásné a pomíjivé barvy, které nedokážeme zachovat na dlouho, protože musejí podléhat neustálým proměnám. A kdo by nechtěl, aby jaro v jeho době trvalo celý rok? Jak se ukazuje, pokud se rozhodneme pro nálepky květiny, můžeme uchovat trochu tohohle jarního kouzla na delší dobu. A že je co zachovávat! Stačí se podívat na nástěnné nálepky květiny všech druhů (v barevném, stejně jako na ty v černobílém provedení), jsou zobrazeny způsobem velmi blízkým skutečnosti – a přitom stále vypadají čerstvě. Jak je zakomponovat do aranžace našeho domu?

Nálepka květiny do obývacího pokoje

Nálepka květiny do obývacího pokoje

Květinové dekorace mají neskutečnou sílu při oživování interiéru. Díky takové nálepce začne nudný obývací pokoj znovu překypovat životem.
Nálepka kytice bílých růží

Nálepka kytice bílých růží

Květinový vzor vnese do obývacího pokoje subtilní závan romantismu. Takovou nálepku můžeme dokonale komponovat s pastelovými barvami.
930 nálepek
Nálepka kytice do obývacího pokoje

Nálepka kytice do obývacího pokoje

Eko interiéry zbožňují květiny a zeleň, proto se naše květinová nálepka ideálně hodí do tohoto stylu.
Nálepka zelený kaktus

Nálepka zelený kaktus

Zeleň uklidňuje a do interiéru vnáší harmonii. Pokud Vám právě to chybí ve Vašem obývacím pokoji, pak skvělým řešením je právě naše nálepka.
Nálepka květiny a listí monstery

Nálepka květiny a listí monstery

Pokud chcete vnést do domu trochu exotiky, ale dekorace přes celou zeď Vás nepřesvědčily, pak se rozhodněte pro nálepku s tropickými květinami.
Nálepka nápis s květinami

Nálepka nápis s květinami

Pokud hledáte vkusnou ozdobu do ložnice nebo obývacího pokoje, pak je k tomuto účelu naše dekorační nálepka s květinami ideální!
Nálepka květiny ve stylu boho

Nálepka květiny ve stylu boho

Dokonalým doplňkem interiéru zařízeného ve stylu boho bude nálepka s květinovým motivem.
Nálepka kvetoucí rostliny

Nálepka kvetoucí rostliny

Pestrobarevné květiny jsou vyzkoušenou jistotou k vytvoření krásných zdí. Navíc dodají interiéru energii a dynamiku.
Nálepka srdce z květin

Nálepka srdce z květin

Milujete květiny? Možná máte také rádi originální dekorace? V obou případech bude tato nálepka trefou do černého!
Nálepka pastelové růže

Nálepka pastelové růže

Chybí ve Vaší ložnici dámské doplňky? Nejlepším řešením bude květinový motiv, např. hlavou postele.
Nálepka luční kvítí

Nálepka luční kvítí

Pokud se Vám růže zdají být až příliš zřejmým a banálním vzorem, pak si vyberte nálepku s lučním kvítím.
Nálepka modré jiřiny

Nálepka modré jiřiny

Modré květiny vnesou do každého interiéru závan osvěžující atmosféry. Spojte je s bílou nebo jemně béžovou barvou.

 

Příležitostné nálepky na zeď květiny na každý svátek

Ačkoliv spousta z nás se snaží, aby aranžace našich bytů vždy zrcadlila aktuální roční období, tak právě na svátky a s nimi spojené ozdoby klademe největší důraz. V předsvátečním shonu nám nejen úklid a vaření nedají spát. Stejně důležité jsou i věci, kterými toužíme vyzdobit naše byty.

Bez ohledu na typ svátku, květiny se do aranžace hodí ideálně. Počínaje u Velikonoc a konče u Vánoc. Nálepky jsou na tolik univerzální, že tuto ozdobu můžete měnit několikrát za rok, takže klidně můžete začít u žlutých květin, abyste potom přešli na výraznější červené. Ale nejen na takové svátky se hodí nálepky na zeď květiny, které se hodí také ke každé rodinné oslavě – například k narozeninám, jmeninám nebo k různým výročím.

Nálepky květiny na zeď v obývacím pokoji a nejen tam

Všichni musíme uznat, že místem, ve kterém se nachází nejvíce květin v bytě, je obývací pokoj. Navíc, právě tam trávíme nejvíce času, přijímáme návštěvy a odpočíváme před televizorem. Chceme tedy, aby atmosféra v tomto pokoji byla teplá a útulná. Takového efektu dosáhneme na příklad pomocí nálepky květiny v pudrových, tlumených barvách – zajistí, že nálada bude zcela ideální.

Barevné květiny oživí smutnou, šedou místnost a vnesou do ní trochu tepla připomínajícího první sluneční paprsky. Velmi důležité však je, abychom je nepřilepili na místa, na kterých budou špatně vidět. Nálepky by neměly být ani příliš vysoko, ani příliš nízko. Nejlepší je, když je nálepka ve výšce očí – v takovém případě nahradí jiné grafické dekorace v interiéru.

Jsou jiné body, na které můžeme úspěšně umístit nálepky na zeď květiny. Dobře vyniknout tam, kde nám dosud chybělo to "něco" – na příklad nad komodou. Můžeme je také umístit blízko velkého zrcadla a vytvořit dekoraci ve stylu věnce. K nejpopulárnějším motivům patří odkvetlé pampelišky (s chutí jimi zdobíme elegantní obývací pokoje) a růže – nenahraditelný symbol lásky a romantiky!

Ale kromě toho, že můžeme použít nálepky jako pouhou dekoraci, tak se hodí rovněž jako záchrana problematických povrchů. Mohou vyplnit prostory po něčem, co jsme právě sundali. A co víc, nálepky mají tu přednost, že je můžeme libovolně přemisťovat. Nezůstávají po nich špinavé stopy na zdech, nemusíme kvůli nim otloukat omítku – a když už zůstane prázdné místo, rychle ho můžeme vyplnit něčím jiným. Velmi dobře vypadají zvláště na bílém pozadí. Nálepky můžeme umístit také na nábytek – jako jarní dekoraci, nebo jako první pomoc při drobných oděrkách.

Nálepky květiny v dětském pokoji

Bez ohledu na roční období je dobré mít na paměti, že nálepky s květinami jsou skvělou možností jak vyzdobit pokoj holčičky nebo chlapečka. Nejen že budou krásně vypadat: mohou mít také překvapivě praktické využití. Příklad? Můžeme jimi vyřešit problém zašpiněných zdí, když na ně nalepíme nálepky na zeď květiny, které mohou být různého typu – v tomto případě je důležité, aby byly vybrány tak, aby se líbily dítěti a hodily se do atmosféry dětského pokoje. Pokud chceme dětský pokoj proměnit v kouzelnou zahradu, budeme nutně potřebovat velké barevné nálepky, abychom vytvořili správnou atmosféru. Musíme vybrat to, co pro ně bude nejlepší – a co nabídne lepší efekt než bouře barev, ze kterých budeme moct složit výjimečnou kompozici? Můžeme to vyřešit i snazším způsobem, než se zdá – máme pro Vás několik drobných rad...

Proměňte dětský pokoj v duhovou krajinu květin!

Nejdříve vybereme ty nejbarevnější možné nálepky s květinami a následně je rozmístíme po celém pokoji: rovnoměrně nebo ve skupinkách, podle svých plánů i podle toho, jakého výsledku chceme dosáhnout. Musíme mít na paměti, že jsou místa, na kterých nebudou vypadat tak, jak je potřeba. Nelepme je nad okna nebo dveře, vyhněme se také místům ve stínu a těsným koutům.

Tyto ozdoby za to budou vypadat skutečně výborně nad psacím stolem, v učebním koutku nebo u knihovničky. Samozřejmě můžeme takovou aranžaci doplnit živými rostlinami! Musíme mít také na paměti, že bychom měli koloristicky vybírat nálepky na zeď květiny tak, aby krásně působily na pozadí zbytku místnosti. Pokud je na příklad aranžace pokoje v teplých barvách, nevybírejme modré květiny, ale oranžové, žluté a červené. A co víc – dětské kytičky, kreslené i animované, budou krásně působit také na nábytku. Můžeme také vytvořit efektní koláž z různých rostlinných prvků – a dokonce, pokud nás (či dítě) osloví fantazie, vykouzlit na zdi květinovou zahradu doplněnou o malbičky spojující všechny rostliny. Nebojte se experimentovat a mějte na paměti, že nálepka na zeď květiny je krásná a univerzální, takže už dopředu víte, že každá dekorace bude povedená!