Nálepky podle kategorie - Květiny • Nálepky na notebook

Jaro je krásné roční období. Je to doba, kdy se všechno probouzí k životu a příroda vypadá, jako by ji někdo zkusil znovu namalovat – a použil při tom šikovné ruce a svěží barvy. Takhle totiž funguje kouzlo přírody: dokáže sama od sebe vytvořit tak nádherné a pomíjivé barvy, které nemůžeme uchovat na dlouho, protože podléhají neustálým proměnám. A kdo by nechtěl, aby v jeho domě jaro trvalo navždy? Jak je vidět, když se rozhodneme pro nálepky na zeď květiny, můžeme trošku tohoto jarního kouzla uchovat na delší dobu. A že je co uchovávat! Stačí se podívat na různého typu nálepky na zeď květiny, které zobrazují přírodu velmi realisticky a přitom neustále vypadají svěže. Jak je zakomponovat do aranžace našeho domu?
Nálepka květiny do obývacího pokoje

Nálepka květiny do obývacího pokoje

Květinové dekorace mají neskutečnou sílu při oživování interiéru. Díky takové nálepce začne nudný obývací pokoj znovu překypovat životem.
Nálepka kytice bílých růží

Nálepka kytice bílých růží

Květinový vzor vnese do obývacího pokoje subtilní závan romantismu. Takovou nálepku můžeme dokonale komponovat s pastelovými barvami.
646 nálepek
Nálepka kytice do obývacího pokoje

Nálepka kytice do obývacího pokoje

Eko interiéry zbožňují květiny a zeleň, proto se naše květinová nálepka ideálně hodí do tohoto stylu.
Nálepka zelený kaktus

Nálepka zelený kaktus

Zeleň uklidňuje a do interiéru vnáší harmonii. Pokud Vám právě to chybí ve Vašem obývacím pokoji, pak skvělým řešením je právě naše nálepka.
Nálepka květiny a listí monstery

Nálepka květiny a listí monstery

Pokud chcete vnést do domu trochu exotiky, ale dekorace přes celou zeď Vás nepřesvědčily, pak se rozhodněte pro nálepku s tropickými květinami.
Nálepka nápis s květinami

Nálepka nápis s květinami

Pokud hledáte vkusnou ozdobu do ložnice nebo obývacího pokoje, pak je k tomuto účelu naše dekorační nálepka s květinami ideální!
Nálepka květiny ve stylu boho

Nálepka květiny ve stylu boho

Dokonalým doplňkem interiéru zařízeného ve stylu boho bude nálepka s květinovým motivem.
Nálepka kvetoucí rostliny

Nálepka kvetoucí rostliny

Pestrobarevné květiny jsou vyzkoušenou jistotou k vytvoření krásných zdí. Navíc dodají interiéru energii a dynamiku.
Nálepka srdce z květin

Nálepka srdce z květin

Milujete květiny? Možná máte také rádi originální dekorace? V obou případech bude tato nálepka trefou do černého!
Nálepka pastelové růže

Nálepka pastelové růže

Chybí ve Vaší ložnici dámské doplňky? Nejlepším řešením bude květinový motiv, např. hlavou postele.
Nálepka luční kvítí

Nálepka luční kvítí

Pokud se Vám růže zdají být až příliš zřejmým a banálním vzorem, pak si vyberte nálepku s lučním kvítím.
Nálepka modré jiřiny

Nálepka modré jiřiny

Modré květiny vnesou do každého interiéru závan osvěžující atmosféry. Spojte je s bílou nebo jemně béžovou barvou.

 

Na Velikonoce a nejen na ně vyberte nálepky na zeď květiny

Ačkoli mnozí z nás se snaží, aby zařízení našich bytů vždy zrcadlilo aktuální roční období, tak právě svátkům a ozdobám s nimi spojenými přikládáme největší váhu. Ve shonu předsvátečních příprav nás nenechají pořádně vyspat nejen úklid a pečení. Stejně důležité jsou i věci, kterými toužíme vyzdobit naše byty. Velikonoce jsou tím obdobím, kdy se všude vyrojí zajíčkové, vajíčka a další sváteční motivy. Jsou krásné a roztomilé, to je jasné, ale když jimi začínáme zdobit byt, způsobíme, že taková aranžace bude tak trošku... velikonoční a že se kvůli tomu stane až příliš rychle neaktuální! Místo toho všeho bychom mohli zainvestovat do samolepek květiny!

Samolepky květiny: pozvěte jaro do interiéru!

Nálepky se hodí dokonce i na problematické povrchy. Mohou vyplnit prostor po něčem, co jsme sundali. A co víc, nálepky na zeď květiny, drobné ozdůbky a další prvky tohoto typu mají tu přednost, že je můžeme libovolně přemisťovat. Nenechávají po sobě špinavé stopy na zdech, nemusíme kvůli nim otloukat omítku, a jestliže nám zbude prázdné místo, rychle ho můžeme zaplnit něčím jiným. Velmi dobře působí zvláště na bílém pozadí. Můžeme rovněž samolepky květiny umístit na nábytek nebo je zakomponovat do nějaké drobnější jarní dekorace – postavit vedle sezónní rostlinky v květiná i nebo svíčky.

  • Samolepky na zeď květiny (barevné, jednoznačně!) oživí smutnou, šedivou místnost a vnesou do ní trošku tepla připomínající první sluneční paprsky. Je však velmi důležité, abychom je nepřilepili na místa, na kterých budou špatně vidět. Samolepky květiny by neměly být ani příliš vysoko, ani příliš nízko. Nejlepší volbou je, když je nálepka ve výšce očí – potom nahradí jiné grafické dekorace v interiéru.
  • Existují i jiná místa, na která můžeme úspěšně umístit nástěnné nálepky. Nálepky na zeď květiny působí velmi dobře tam, kde nám dosud "něco" chybělo – na příklad nad komodou. Můžeme je také umístit v blízkosti velkého zrcadla a vytvořit kolem něj cosi ve stylu věnce. K nejpopulárnějším motivům patří odkvetlé pampelišky (s chutí jimi zdobíme elegantní obývací pokoje) a růže – nezastupitelný symbol lásky a romantismu!

Nástěnné nálepky – květiny pro děti do pokoje

Bez ohledu na roční období je dobré mít na paměti, že nálepky na zeď květiny jsou skvělou volbou při dekoraci pokoje holčičky či kluka. Nejenom že budou krásně vypadat: mají také překvapivě praktické použití. Příklad? Můžeme vyřešit problém špinavých stop na zdi tím, že na ni přilepíme samolepky na zeď květiny. Květiny, které zobrazují, mohou být různého druhu – v tomto případě je důležité, aby byly vybrané s ohledem na potřeby dítěte, aby se mu líbily – a také aby se hodily do atmosféry dětského pokoje. Jestli chceme proměnit dětský pokoj v začarovanou zahradu, pak budou samolepky na zeď květiny v podstatě nezbytné! Pro děti do pokoje vybíráme přeci to, co je pro ně nejlepší – a co nabízí lepší efekt než bouře barev, ze kterých budeme moct poskládat výjimečnou kompozici? Dá se to udělat snadněji, než to vypadá – máme tu několik rad...

Proměňte dětský pokoj v duhovou krajinu květin

Nejdřív vybereme jak nejbarevnější nálepky na zeď květiny a následně je rozmístíme po celém pokoji: rovnoměrně nebo ve skupinkách – podle toho, jakého efektu chceme dosáhnout. Musíme mít na paměti, že jsou místa, na kterých nebudou vypadat tak, jak by měli. Nepřilepujme je nad okna či dveře, vyhněme se zastíněným a těsným rohům. Nálepky s květinami budou naopak skvěle vypadat nad psacím stolem, v učebním koutku nebo blízko knihovničky. Samozřejmě můžeme, nebo bychom spíš měli, takovou aranžaci doplnit živými rostlinami!

Musíme mít na paměti, že nástěnné nálepky květiny vybíráme tak, aby se hezky vyjímaly na pozadí zbytku místnosti. Jestliže je na příklad pokoj zařízený v teplých barvách, nevybírejme si modré květiny, ale raději oranžové, žluté a červené. A co víc, dětské kytičky, kreslené či animované, budou báječně vypadat také na nábytku. Můžeme také vytvořit autorskou koláž z různých rostlinných elementů, nebo dokonce, když probudíme svou (i dětskou) fantazii, vyčarovat na zdi květinovou zahradu doplněnou kresbičkami, které budou spojovat všechny rostliny. Samolepky květiny nám v takovém případě jako rozkošný doplněk.