Plakáty podle kategorie - Koně

Kůň je výjimečně krásným a majestátním zvířetem. Není tak proto divu, že se stal tak populárním malířským motivem. Slavná díla Kossaka, Matejky nebo Michałowského jsou nejlepším důkazem toho, jak velkou roli toto zvíře hrálo v dějinách střední Evropy. A jestli stejně jako zmínění polští umělci umíte ocenit krásu a sílu těchto stvoření, pak musíte mít plakát s koněm v interiéru svého bytu. Pokud nejste milovníkem klasického malířství, můžete si vybrat moderní vzor minimalistického charakteru. Vhodně vybraný plakát koně skvěle doplní jak industriální interiér, tak i romantickou ložnici či pokoj teenagera. Jestliže hledáte stylovou, nadčasovou a za všech okolností módní dekoraci, tak nic nebude stejně dobrou volbou jako právě plakát koně.
153 plakátů

 

Kůň je takový, jaký je, to každý vidí – univerzální a nadčasový plakát koně

plakát koně v obývacím pokoji

Ačkoliv nám plakát koně v první chvíli připomíná klasické olejomalby, tak široká nabídka způsobuje, že je toto téma mnohem pestřejší, než se zdá na první pohled. V nabídce našeho obchodu naleznete zároveň majestátní koně ve cvalu, umělecké záběry v černobílé koloristice i minimalistické detaily zvířecí postavy. Díky tomu, bez ohledu na to, v jakém stylu je zařízen Váš interiér, bez problému najdete takový plakát koně, který vytvoří harmonickou kompozici plnou dobrého vkusu. A tak, když se díváme na různorodost zobrazení tohoto zvířete, musíme přiznat, že známá fráze "kůň je takový, jaký je, to každý vidí", je v podstatě mylná.

Nechte se unést cvalem - plakát koně v moderním obývacím pokoji

Kůň je vynikajícím dekoračním motivem, který skvěle působí v moderní aranžaci. Taková ozdobu zde vytvoří báječné spojení tradice a současnosti, které spolu změní Váš interiér na jediný svého typu. Abyste si uchovali stylistickou harmonii, sáhněte po plakátu koně v jednoduché, minimalistické formě. V takovém obývacím pokoji bude skvěle vypadat černobílý snímek, na němž byla zvířecí postava doslova vyrvána ze tmy díky zajímavé hře světla. Jestliže však chcete oživit monochromatickou aranžaci, pak plakát rasy koní zobrazující hnědáky cválající po sněhu bude trefou do černého. Výrazný barevný akcent dodá interiéru dynamiku a barvy. Dominantní vlastností moderních aranžací je výrazná geometrizace. Hranaté pohovky, krychlové taburety nebo prosklené pravoúhlé stolky na kovové konstrukci vytvářejí pocitově poměrně chladnou atmosféru. Plakát koně zobrazující stádo klusajících zvířat nabízí vynikající možnost, jak můžeme dosáhnout rovnováhy.

plakát kůň

Pohádkový princ na bílém koni, čili plakát s koněm v ložnici

Ačkoliv příběh o krásném princi, který projíždí královstvím a hledá lásku svého života, zařazujeme v určité fázi našich životů mezi pohádky, tak jsme se na jednu část této skládačky rozhodli podívat pod lupou. Plakát koně s dech beroucím bílým hřebcem se stane vynikající dekorací ložnice opravdové princezny – a to bez ohledu na její věk. Taková ozdoba bude skvěle vypadat zároveň v aranžaci typu shabby chic, ve skandinávském chladném stylu, jako i ve skutečně královské estetice glamour. V závislosti na metráži, jakou máte k dispozici, sáhněte po plakátu rasy koní se stádem cválajících zvířat, nebo v případě komorního pokojíku po zobrazení pouze hlavy s černýma, moudrýma očima.

Plakát koně pro teenagera

Pokud hledáte živou, energickou dekoraci plnou barev do pokoje teenagera, pak moderní plakáty koně stojí za zvážení. Grafická zobrazení tohoto zvířete se drží na hranici realistického a surrealistického představení, díky čemuž v sobě nemají ani kapku nudy nebo banálnosti. V chlapeckém pokoji bude skvěle vypadat plakát zobrazující auta, která se vlivem rychlosti, kterou jedou, proměňují v postavu koně. Naopak v dívčí aranžaci můžeme umístit plakát připomínající abstraktní kompozici barev a tvarů uzavřenou v obrysu koně. Plakát se stane zároveň výraznou, ale i subtilní ozdobou místnosti.